E-górski piknik forteczny

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: E-górski piknik forteczny

Pn 13 sie, 2012

Wracam z weekendu, a tu takie informacje. No trudno. Zdrowie najważniejsze, kuruj się Grzegorzu! Czekamy na info. Powodzenia.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Cz 16 sie, 2012

Mieszam strasznie ale...jest szansa że nie będę miał gipsu, a jeśli nawet to mnie poniesiecie :wink: . Dużo załatwiłem i szkoda byłoby to odpuścić, póki co termin aktualny, spotkamy się gdzieś grupą, najlepiej w tym samym miejscu co rok temu czyli DK 94 i jedziemy do Świętochłowic, chłopaki obiecali tam otworzyć swój schron a w Chorzowie będzie duuuża niespodzianka, tym razem trzeba będzie zwiedzanie rozpocząć wcześniej tj. ok 10.00- 11.00
Lista otwarta, zakładam że Żaku z Dorotką będzie a i Marek zmienił swe plany jaskiniowe przez piknik forteczny.
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 16 sie, 2012

Nooo... w związku z zaistniałą sytuacją, zamiast planów jaskiniowych zdążyły się pojawić kajakowe. Ale ja łatwo zmieniam plany :D.
Jeśli impreza się odbędzie w czasie buforowym między wakacjami a robotą, to będę.
Jak w tej logistyce wygląda udział rowerzysty? Prędkość mam znacznie mniejszą i nie na każdą drogę mogę wjechać.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Cz 16 sie, 2012

To samo pytanie z mojej strony. Jeśli wszystko pójdzie tak jak planowałam,uda mi się przyjechać, też liczyłam na przejazdy rowerem. Jak to widzisz, Grzegorzu?
Keep it simple, stupid :)

grzegorz kluba

Pt 17 sie, 2012

Hm, będzie troszkę problem poruszać się grupą rowerowo- samochodową, zobaczymy ilu chętnych zaloguje się, wtedy zrobimy tak że miłośnicy swoich pedałów spotkają się w jednym miejscu, przypuszczalnie przy schronie w Dobieszowicach, tam zamkniemy rowery i pojedziemy na miejsce zbiórki samochodem. Zważywszy że to 1.09. a więc historyczna data to jest szansa załapać się na parę imprez po drodze i tutaj ciągle modyfikuję trasę by cały dzień był wypełniony. Ponieważ od ostatniego razu Bobrowniki bardzo się zmieniły więc chyba tam też zaglądniemy przy okazji.

Żaku
Administrator forum

Pt 17 sie, 2012

Fajnie, że impreza się odbędzie. Ja z Dorotą będę na pewno, powiedz tylko gdzie planujemy nocleg?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

grzegorz kluba

Pt 17 sie, 2012

Tam gdzie impreza czyli w Dobieszowicach :) , zakładam że zaklepujecie ten sam kawał podłogi? :wink: Dorotka mogłaby dostać pryczę ale dwóch osób prycza nie zdzierży.

grzegorz kluba

Śr 22 sie, 2012

Skład na chwilę obecną jest taki.
:arrow: Marek
:arrow: znikający_punkt
:arrow: Żaku+ Dorota
:arrow: ja
:arrow: Beska+?
:arrow: Adikos (90%)
Doszedł nam jeszcze jeden obiekt w Chorzowie, chyba będziemy mieć dzień wypełniony. :D

Żaku
Administrator forum

Pt 24 sie, 2012

Grzegorzu potwierdzam przybycie w sobotę o 10 na wzgórzu 304, 1 września razem z Dorotą. Zaprosiłem też paru znajomych, ale nie wiem czy przyjadą. Dam jeszcze znać. Sylwester ten co był w zeszłym roku nie da rady, ale Adikos mówi, że będzie. Szykuj dużo drewna na ognisko, ja przywiozę nalewkę własnej roboty. No i rehabilituj się!
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Zdzisław

Pt 24 sie, 2012

Już myślałem że tym razem dam radę przybyć ale 2.09. o 4 rano jadę na wycieczkę w Tatry. To oczywiste ze prawie wszystkie toasty maja być za zdrowie Grzesia ale jeden za moje tez bym prosił :). Bawcie się grzecznie! Sie ma!

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

N 26 sie, 2012

Skład na chwilę obecną jest taki.
:arrow: Marek
:arrow: znikający_punkt
:arrow: Żaku+ Dorota
:arrow: ja
:arrow: Adikos (90%)

:arrow: Beska+Artur+Dominika
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

mc67

Ulubione góry: nie wiem, dawno nie chodziłem, na początek łatwe

N 26 sie, 2012

Co prawda w Chorzowie, Dobieszowicach i Bobrownikach byłem w tym roku w ramach Śląskiej Objazdówki ( http://picasaweb.google.com/marciomarek ), ale brzmi zachęcająco. Niemniej nie chciałbym też wchodzić swoją osobą komuś "w paradę", jestem chyba od większości z Was trochę starszy ( 45 lat-ek :oops: ). Sprawdzałem też sondażowo pogodę, może być deszczowo.

grzegorz kluba

Pn 27 sie, 2012

mc67 napisał(a): Niemniej nie chciałbym też wchodzić swoją osobą komuś "w paradę"

Nikomu nie wchodzisz w paradę :) , zaproszenie skierowane jest do wszystkich, forma imprezy została przedstawiona w całym wątku a wiek.... :D ....chyba mamy podobny :lol: ...i parę osób również :wink:
Szczegóły pikniku opiszę w środę-czwartek choć...zostawiam margines na niespodzianki :roll:
A złej pogody nie ma, są tylko ludzie nie przygotowani :mrgreen:

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Wt 28 sie, 2012

Niestety nie dam rady przyjechać. Wiem na pewno, że będę miała dyżur weekendowy. Może innym razem?
Keep it simple, stupid :)

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Wt 28 sie, 2012

mc67 napisał(a):Sprawdzałem też sondażowo pogodę, może być deszczowo.

Akurat na Accu jak na razie pokazują pogodę zupełnie w porządku :)
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy