warszawskie spotkania

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Siasia_Mosad

Ulubione góry: Verticale i ludzie

Re: warszawskie spotkania

Pt 25 lis, 2011

No niestety, Ariel. Będziemy musieli to przesunąć, bo ludzie chyba się nas boją? ;)

W takim razie ponawiam pytanie: czy z grona warszawskich użytkowników jest ktoś chętny na spotkanie e-górali po Nowym Roku?
Obrazek

I am metal, HEAVY METAL!!!

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Pt 25 lis, 2011

Siasia_Mosad napisał(a):No niestety, Ariel. Będziemy musieli to przesunąć, bo ludzie chyba się nas boją? ;)

Wszystko przez casus pewnego hotelu na C. :-P. Btw - zaatakowali dzisiaj na npm-ie...
Pozdrawiam
CAr.

Siasia_Mosad

Pt 25 lis, 2011

Ja podtrzymuję pomysł Południka Zero, bo miejsce zacne i klimatyczne.

Ps. No widzisz...spamer dalej szaleje, troll dalej pisze...co zrobić?
Obrazek

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Pt 25 lis, 2011

Przypadkiem zauważyłem ten wątek. Jako że łatwo mi tam przyjść na piechotę to dołączył bym oby (pn-pt) po 18. A co będziemy tam robić:-)? Bo Wy to jesteście wymiatacze a ja "...cóż, włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko..." itd.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Siasia_Mosad

Pt 25 lis, 2011

Ojojoj! Weźmiemy szczotki i wszyscy będziemy wymiatać ;) I nie bardzo rozumiem, jak to "wymiatacze"?
Mamy ten sam cel - spotkać się i poznać. Zamienić gabinet cieni w spotkanie ludzi z krwi i kości, porozmawiać, pośmiać się, wypić piwo, herbatę czy co kto woli :)
Obrazek

Ariel Ciechański
Administrator forum

Pt 25 lis, 2011

Siasia_Mosad napisał(a):Mamy ten sam cel - spotkać się i poznać. Zamienić gabinet cieni w spotkanie ludzi z krwi i kości, porozmawiać, pośmiać się, wypić piwo, herbatę czy co kto woli :)

Na zasadzie: Ruszaj się Bruno, idziemy na... ;-)
Pozdrawiam
CAr.

Błędny Rybak

Pt 25 lis, 2011

No dobra. Przekonaliście mnie, przekonanego, ostatecznie. I tym "pośmiać się" i tym "ruszaj się" - akurat wczoraj mnie naszło żeby to sobie przypomnieć bo już dawno nie słyszałem tej piosenki.
PS. Zabrać - normalnie - kurtkę, polar, buty, śpiwór i plecak? ;-) jakem niewymiatacz raków i czekana nie posiadam.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Siasia_Mosad

So 26 lis, 2011

Wszystko zależy od tego, jak nam Stolicę oblodzi i wiater zaduje ;) Jak nam się jaka ekstrema natenczas przytrafi, to mogę Cię przyasekurować, cobyśmy Cię na Saskiej nie szukali ;) Bo wiesz, jak dmuchnie zza winkla... ;) A ja zanim się z Bielan wydostanę, to sie rozgrzeję porządnie i będziesz w dobrych rękach ;) Bo Warszawa miasto cudów - tu nawet na Marszałkowskiej potrafi pi***ć jak w kieleckiem ;)

Skoro więc już nas jest troje [nie wiem, jak Kamil, ale mam nadzieję, że się niedługo odezwie] to może skrzykniemy się wcześniej niż w 2012?
Obrazek

kamil

Ulubione góry: Tatry

So 26 lis, 2011

Kamil zarobiony...ale przybędzie, skoro Asia asekuruje...:) kwestia dogadanie terminu.

Siasia_Mosad

So 26 lis, 2011

No proszę Państwa, spręż jak należy :) Znacie jeszcze jakichś e-górali? Może dadzą się namówić...
I co z datą? Jakaś propozycja?
Obrazek

Błędny Rybak

So 26 lis, 2011

Siasia_Mosad napisał(a):Wszystko zależy od tego, jak nam Stolicę oblodzi i wiater zaduje ;) Jak nam się jaka ekstrema natenczas przytrafi, to mogę Cię przyasekurować, cobyśmy Cię na Saskiej nie szukali ;) Bo wiesz, jak dmuchnie zza winkla... ;) A ja zanim się z Bielan wydostanę, to sie rozgrzeję porządnie i będziesz w dobrych rękach ;) Bo Warszawa miasto cudów - tu nawet na Marszałkowskiej potrafi pi***ć jak w kieleckiem ;)

Skoro więc już nas jest troje [nie wiem, jak Kamil, ale mam nadzieję, że się niedługo odezwie] to może skrzykniemy się wcześniej niż w 2012?

A może imprezka na najpiękniejszej stacji metra czyli na Starych Bielanach ;-)? Siasia_m będzie miała blisko, wiać będzie umiarkowanie i wiadomo z której strony, o opadach i oblodzeniu (już czuję się przyasekurowany) mowy nie ma.

Siasia_Mosad

So 26 lis, 2011

Dzieli nas jedna stacja, Błędny Rybaku :)
Obrazek

Ariel Ciechański
Administrator forum

So 26 lis, 2011

Błędny Rybak napisał(a):A może imprezka na najpiękniejszej stacji metra czyli na Starych Bielanach ;-)? Siasia_m będzie miała blisko, wiać będzie umiarkowanie i wiadomo z której strony, o opadach i oblodzeniu (już czuję się przyasekurowany) mowy nie ma.

Przy Starych Bielanach jest fajna herbaciarnia, przetestowana przeze mnie przy okazji warszawskiego spotkania forumowiczów npm-u ;-).
Pozdrawiam
CAr.

Siasia_Mosad

So 26 lis, 2011

Ariel Ciechański napisał(a):Przy Starych Bielanach jest fajna herbaciarnia

Tyle, że wtedy padnie nam idea piwa związana ściśle z zawezwą "Ruszaj się, Bruno, idziemy na piwo..." ;) Jak dla mnie dojazd do Centrum nie jest żadnym problemem a i schroniskowy klimat bardzo kusi. Tam prędzej dostaną nam się też góry w muzyce.
Stąd głosuję za Południkiem Zero :)
Obrazek

Ariel Ciechański
Administrator forum

So 26 lis, 2011

Siasia_Mosad napisał(a):Stąd głosuję za Południkiem Zero :)

Mi centrum też bardziej pasi - z pracy na Wilczą mam jakieś 20 minut piechotą ;-).
Pozdrawiam
CAr.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy