Wielkie sprzątanie Tatr!

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wielkie sprzątanie Tatr!

Pt 03 lut, 2012

Postanowiłem przyłączyć się do akcji Czyste Tatry, będę chciał utworzyć team naszego forum.
Szczegóły pod adresem: http://czystetatry.pl

Sam jeszcze nie wiem czy na 100% uda mi się uczestniczyć w tym wydarzeniu, bo data odległa, w razie czego poproszę kogoś o zastępstwo, jednak liczę na Wasz udział w akcji, w "moim" teamie lub w innych, byle w szczytnym celu.
Zapraszam do komentowania i zgłaszania się chętnych.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

mysiaaa1990

Ulubione góry: wszelakie, które górami są

Re: Wielkie sprzątanie Tatr!

Pt 03 lut, 2012

W razie czego chętna jestem. Lubię brać udział w wolontariackich akcjach o ile dotyczą czegoś, co jest mi bliskie. I już (dopiero?) trzeci raz biorę udział w czymś w formie wolontariatu i odkrywam coraz bardziej jaką radość można z tego czerpać :D
http://www.martawidera.blogspot.com

PiterSilesia

Ulubione góry: Beskidy :)

So 04 lut, 2012

Akcja jak najbardziej szczytna ;) Także dołączam sie do akcji :D
Oberschlesien to je mój hajmat

Jocker

So 04 lut, 2012

Jeszcze tylko 146 dni i wyruszamy na sprzątanie.
Macie juz ustalone gdzie mniej wiecej planujecie sprzątać ( szklak, szczyt, dolina ).
Trzeba wierzyć, kochać, nie tracić nadziei i pozostać wiernym do końca.

smr

Ulubione góry: Tatry

N 05 lut, 2012

Szlachetny cel, warto się dołączyć.
Akcja zbyt odległa żeby planować szczegóły, ale jeśli tylko praca nie zawadzi to na pewno się zjawię.
Ze swojej strony mogę jeszcze zaoferować miejsca w aucie na trasie opolskie-zakopane

cezary2x

Ulubione góry: Tatry

Śr 22 lut, 2012

Jeśli tylko będę w tym czasie w okolicach (a istnieje taka możliwość) chętnie przyłączę się do wydarzenia.
Świetna inicjatywa, warta promowania.

p.s witam wszystkich na forum (nie znalazłem oddzielnego wątku do tego stworzonego) :D

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Pn 02 lip, 2012

Już po akcji, na szczęście pogoda dopisała :) *
W sumie zebrano 1,5 tony śmieci... Szczerze... spodziewałam się, że będzie więcej. Jestem ciekawa wrażeń i komentarzy : uczestników ale i osób patrzących z boku. Sama "sprzątaczką" zostałam niejako z przypadku, no ale, skoro pobyt w Tatrach wykluł się w ostatniej chwili... To, co mnie ucieszyło najbardziej, to niewielka ilość śmieci- przynajmniej na szlakach powyżej schronisk. A oceniam z perspektywy własnych odwiedzin na Przełęczy Pod Chłopkiem i relacji grupy po sąsiedzku sprzątającej Rysy.
Ale...następnego dnia już leżały "świeżynki" na szlaku przez Kozią Przełęcz...
Ech. Dobrze byłoby sprzątanie powtórzyć po sezonie wakacyjnym. Osobiście uważam, że warto.

EDIT: * dopisała, dla tych, co lubią 30-stopniowe upały na podejściu ;)
Keep it simple, stupid :)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 03 lip, 2012

Super! Ja niestety nie mogłem uczestniczyć w tej szczytnej akcji, ale gratuluje wszystkim, którzy się do niej przyłączyli. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie Was więcej, a i może mnie się uda dołączyć.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Powrót do Pozostałe inicjatywy