Pierwszy Oldskulowy Zlot "Zgredów- Tetryków"

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Re: Pierwszy Oldskulowy Zlot "Zgredów- Tetryków"

Cz 02 sie, 2012

Bardzo niedobra wiadomość, miałem dziś w pracy wypadek i mam nogę w gipsie, tak więc wypadam ze Zlotu, sierpień mam z głowy. Marku, chyba Ty przejmiesz pałeczkę gospodarza- organizatora?
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 02 sie, 2012

Współczucia, dobrze, że tylko na gipsie się skończyło. Szybkiego powrotu do zdrowia. Obyś tylko na Piknik Forteczny dotarł.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

gobo
Moderator

Ulubione góry: puste

Cz 02 sie, 2012

Ups... Wracaj szybko do zdrowia.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Cz 02 sie, 2012

Trzymam kciuki, żeby się wszystko odpowiednio i szybko zrosło. :)
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

ola.sjz

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Śląsko-Morawski, Mała Fatra

Cz 02 sie, 2012

Grzegorz wracaj szybko do zdrowia! Współczuję gips w takie upały.. :(

Ehh my chyba też niestety odpadniemy, mamy w sobotę imprezę rodzinną i chyba nie uda nam się z niej wykręcić :(
"Powietrza nie trzeba kochać, wystarczy je chłonąć
- góry też..."

grzegorz kluba

Pn 06 sie, 2012

Czy impreza się w ogóle odbyła bo cisza w temacie jak przed burzą na Mazurach. Wiem że Marek był, bo mnie zdążył odwiedzić przed wyjazdem a reszta koleżanek i kolegów?

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Pn 06 sie, 2012

Byłam,wróciłam, zdjęć mam dosłownie kilka. Jakaś krótka relacja z całego wyjazdu pewnie się wkrótce pojawi, dziś piękna pogoda, nie mam do tego serca ani czasu :oops: . Impreza bardzo kameralna, połączona z pięcioleciem bazy namiotowej... zgredów i tetryków nie zaobserwowano :D - za to zjawili się sami sympatyczni, młodzi duchem i pozytywnie nastawieni do świata ludzie. Miejsce bardzo klimatyczne, dużo czasu spędziliśmy przy ognisku, pod bezchmurnym niebem- za to rano obudziła nas ulewa i burza.
Marek pewnie jeszcze hula po górkach, więc nie zdążył tu zajrzeć...
Wielkie dzięki dla wszystkich za miłe towarzystwo a szczególnie dla Mańka za bezpieczne odstawienie mnie z powrotem prawie pod same drzwi domu. :D
Z góry zapowiadam się na weekend ceramiczny- mam wtedy sobotę pracującą, więc zjawię się późno, ale wezmę rower, więc może uda się dojechać przed północą ;)
PS. Na następne spotkanie obiecuję przywieźć coś lżejszego w smaku ;)
Keep it simple, stupid :)

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Wt 07 sie, 2012

grzegorz kluba napisał(a):Czy impreza się w ogóle odbyła bo cisza w temacie jak przed burzą na Mazurach. Wiem że Marek był, bo mnie zdążył odwiedzić przed wyjazdem a reszta koleżanek i kolegów?

Cześć,
Odbyła się i było bardzo sympatycznie. Dzięki Grzegorzu za urealnienie tego pomysłu i żałując, że nie mogłem i Ciebie poznać osobiście, życzę szybkiego powrotu do pełni sprawności.
Zrobiłem też parę fotek, głownie z dojścia na "Zlot" - dam cynk jak wrzucę je do mojej galerii.
Pozdrawiam wszystkich (młodych duchem) zgredów ;)
Maniek

happybilly

Wt 07 sie, 2012

No pewnie, że się odbył ! Mam na to dowody w postaci fotografii, które wstawię jak tylko znajdę czas, aby je przesortować. :D

grzegorz kluba

Wt 07 sie, 2012

Cieszę się że impreza doszła do skutku choć w mocno okrojonym składzie. Szkoda że nie mogłem być, ale nie miałem na to wpływu, mam złamane kości śródstopia a mogło być o wiele gorzej więc chyba miałem szczęście w nieszczęściu.
To oczywiście w tajemnicy :wink: .Zależało mi by poznać szanownych Kolegów i spotkać starych znajomych, może następnym razem, na marginesie, przyszedł mi pomysł na lokalizację następnego Zlotu, najbardziej oldskulowe schronisko rodem z epoki Gierka, Przysłop ale ten pod Baranią, oczywiście to luźna propozycja.
Aha, nagrodą specjalną miała być ciupaga z dedykacją i napisem"Pamiątka z Jastarni" :lol:
PS
Dziękuję wszystkim za życzenia :D

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Wt 07 sie, 2012

Tym razem się nie udało. Córka na wakacjach i nie było z kim zostawić naszego czworonożnego "maleństwa".
Next time maybe :)
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Śr 08 sie, 2012

Włożyłem kilka zdjęć do mojej galerii (http://maniek.soida.pl/galeria.php?topd ... zywiecki12). Tak jak pisałem poprzednio - zdjęcia są z dojścia na zlot, ale może ci co nie byli trochę będą żałowali widoczków...
Pozdrawiam,
Maniek

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Cz 09 sie, 2012

Hmm. Zdjęć wyszło mi naprawdę niewiele. Tu jest skrócona relacja z mojego wyjazdu i dojścia na Przysłop Potócki: http://tiny.pl/h425s
Maniek napisał(a): zdjęcia są z dojścia na zlot, ale może ci co nie byli trochę będą żałowali widoczków...

Otóż to ;)
Keep it simple, stupid :)

happybilly

N 12 sie, 2012

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 13 sie, 2012

Właśnie wróciłem z kolejnej PPR (do której wstępem była ta impreza), więc dorzucę swoje trzy grosze.
Od początku zapowiadało się kameralnie. Ale ilość w tym wypadku nie miała związku z jakością. Było oldskulowo i starodaciaście. A granicę między OZZ-T i "obchodami" pięciolecia bazy trudno było dostrzec. Jedno ognisko, jedna ekipa, jedna pieśń i obieg trunków. I tylko kontestowanie imprezy na orientację trochę zgredów wyróżniało.
Cieszę się z kolejnego spotkania z fajnymi ludźmi i poznania przy okazji Mańka w realu. Jeszcze jeden tutejszy nick stał się człowiekiem z krwi i kości :).

znikający_punkt napisał(a):Na następne spotkanie obiecuję przywieźć coś lżejszego w smaku ;)

Eeee... śliwowica łącka też może być. Trzeba tylko do niej kilka litrów rozpuszczalnika. W końcu serwuje nie lada atrakcje. Wyprawa do namiotu po ostatnie piwo stała się dla mnie dzięki niej noclegiem w chaszczach :).
Będzie mi bardzo miło zobaczyć za tydzień uczestników tego spotkania na następnym, zwanym nieoficjalnie ceramicznym. Przy okazji zapraszam też "resztę świata", choć to już było w pokrewnym wątku.
Zdjęć i filmów jeszcze nie skopiowałem na dysk. Jak tylko to ogarnę i wrzucę do sieci, upublicznię. Choć nie ma tego wiele.
Grzesiek, Przysłop pod Baranią na drugą edycję może być. Mam do tego miejsca spory sentyment. Pewnie już nie ma tam czarnej listy i mojego na niej nazwiska. Cóż... świętowanie pierwszej osiemnastki to "okres błędów i wypaczeń.
Niewiele też brakowało, a tam zaczęłaby się moja realna przygoda z e-gorami, w czasie historycznej sztafety GSzB.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy