V Andrzejki Forumowe 23-25.11.2012

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Re: V Andrzejki Forumowe 23-25.11.2012

Cz 01 lis, 2012

Jeszcze nie na sto procent ale jakby co, to my jedziemy na Rysiankę.
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 01 lis, 2012

No to nam się na imprezę alternatywną (forumową bis?) w ekspresowym trybie nazbierało dziesięć osób :). I nie ma zgłoszeń innej opcji niż Rysianka.
Pewnie liczba jeszcze wzrośnie, choćby o Czorta, ale nie będę czekał z rezerwacją. Spróbuję zaklepać dziesięć miejsc na nocleg z soboty na niedzielę i dowiem się przy okazji, jak jest z późniejszym zwiększeniem tej liczby.
Myślę, że na nocleg wcześniejszy nie warto robić rezerwacji grupowej. Zwykle wtedy nie ma tłoku.

---
Mamy wstępną rezerwację dziesięciu miejsc. Muszę to jeszcze zweryfikować za tydzień, bo w schronisku mają być narciarze biegowi na obozie sportowym. Ich obecność zależy jednak od warunków śniegowych. Jeśli ten obóz się odbędzie, to miejsca i tak będą, ale możemy nie dostać wspólnego pokoju. Pytałem też o warunki zabawy andrzejkowej. Po dziesiątej gospodarze nie wyproszą nas ze stołówki, ale oczekują spokojnej zabawy. Z poszanowaniem prawa do ciszy innych gości schroniska.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pt 02 lis, 2012

Marek napisał(a):Pewnie liczba jeszcze wzrośnie, choćby o Czorta, ale nie będę czekał z rezerwacją. Spróbuję zaklepać dziesięć miejsc

Wygląda na to, że moja obecność będzie zależna od ilości śniegu. Bo najlepszą opcją byłby podjazd rowerem od "rectum strony" czyli z Nowego Targu do miejscowości Mútne i stamtąd na przeł. Bory Orawskie. Przejazd komunikacją publiczną w rejon Żywca mało mi się uśmiecha, bo zjada mi praktycznie cały dzień i solidnie opróżnia mieszek, a obecnie muszę zaciskać pasa.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

mysiaaa1990

Ulubione góry: wszelakie, które górami są

Pn 05 lis, 2012

Cześć :) Jest jeszcze miejsce na Andrzejki? Jeśli tak to się piszę od 23 do 25 :)
http://www.martawidera.blogspot.com

Marek

Wt 06 lis, 2012

Nie wiem jak na Przysłopie, ale na Rysiance na pewno się znajdzie. Na przykład między Jarkiem i jego nowofundlandem. Choć to chyba raczej labrador :).
(Goethe)

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Śr 07 lis, 2012

Nie lepiej sprawdzić te pluskwy na Bacówce Krawców Wierch o których pisał jeden z naszych forumowiczów :) Wstyd się przyznać, jeszcze tej Bacówki nie udało mi się zwiedzić, dlatego tam bym wolał Andrzejki ! Ale nie będę robił zamieszania jak już wszyscy pewnie wybrali Rysiankę. W sumie mamy trzy dni, może się uda tam przespacerować.
Kxsxx81 masz może miejsce dla stałego bywalca twojej znakomitej furki ? :)

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Śr 07 lis, 2012

Z przykrością muszę odwołać swój udział w tak zacnej imprezie :( Przepraszam kolege Moskala za zamieszanie
Pozdrawiam i życze miłej zabawy.

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Cz 08 lis, 2012

Szkoda Kxsxx81, że cię nie będzie. Pokażemy fotki, zobaczysz co straciłaś :)
Czy ktoś z wybierających się na Andrzejki będzie przelatywał przez Chrzanów lub Trzebinię 23 lub 24 ?? Chętnie się z kimś zabiorę. Przypominam tylko, że te miejscowości są między Krakowem, a Katowicami (woj. Małopolskie) :wink:

zwirek75

Ulubione góry: Bieszczady

Pn 12 lis, 2012

Jeżeli byłoby miejsce do spania na Rysiance to ja się przyłączę. Ale tylko z piątku na sobote, w niedziele mam zawody.

Amelia

Ulubione góry: Wszelkie, gdzie nie ma stonki:P

Pn 12 lis, 2012

ze mną prawdopodobnie będzie 1 osoba, będziemy w piątek <chyba,że jakieś deszczyska wielkie przejdą>
Nie chodź utar­ty­mi dro­gami, bo się pośliźniesz.

Marek

Wt 13 lis, 2012

Jest małe zamieszanie. W trakcie wyjaśniania :).

-----------
Wszystko OK. Dobrze że Jarek zajrzał na forum i szybko zareagował :).
Rzecz się wyjaśniła. Mamy zarezerwowane dziesięć miejsc (i jedno w dwójce, z happybilly i jego psem :)). Jest możliwość dołączenia jeszcze kilku osób.
Ci z Was, którzy przyjdą do schroniska już w piątek, powinni powołać się na naszą grupkę. Kierownik zakwateruje Was w sali, na którą jest rezerwacja.
Na razie zamiar przyjazdu "wiążąco" zadeklarowało dziesięć osób. Niepewny jest przyjazd Ani i Marcina, osoby towarzyszącej Amelii i Czorta. Wypowiedź horusa jest wieloznaczna, więc nie wiem do której szufladki ją wrzucić. Żwirek będzie w czasie, w którym nie ma problemu z wcześniejszą rezerwacją.
Zapraszam oczywiście do wydłużania istniejącej listy uczestników :).
Gospodarz schroniska rozumie specyfikę umawiania się w sieci, ale prosił, by w miarę wcześnie podać mu pewną liczbę uczestników tej imprezy. Jeśli zatem ktoś planuje do nas dołączyć (lub nie dołączy, choć to powyżej zadeklarował), to proszę o informację tutaj albo na PW. Chciałbym tę liczbę podać najpóźniej w piątek 23 listopada po południu.
Co z gitarrrą? Gobo? ;)
(Goethe)

gobo
Moderator

Ulubione góry: puste

Wt 13 lis, 2012

Gitarrra rzecz jasna wybiera się ze mną :)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 14 lis, 2012

Szkoda, że ekipa wybrała miejsce gdzie każdy z nas bywa kilka razy do roku, tym samym padła główna idea, aby odwiedzać miejsca nieznane lub przynajmniej mniej znane, ale przecież łatwiej pojechać w te pierwsze. W każdym razie gdyby ktoś się jeszcze zdecydował na Przysłop to zapraszam, jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

PS: Gitary też będą i to nie jedna.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

horus

Ulubione góry: Tatry

Śr 14 lis, 2012

My również chętnie się pojawimy na Rysiance - jednak póki co - wyjazd zależy jeszcze od kilku zmiennych - ale postaramy się ;-)

Żaku - pewnie masz trochę racji - jednak powinieneś zauważyć, że na Twoją imprezę prócz dojazdu trzeba wyskoczyć na dzień dobry z trzech stówek na dwie osoby - ja osobiście wolę taką kwotę spożytkować inaczej, a na Rysiance jak mi się uda dotrzeć będziemy się bawić równie dobrze
Horus / Seth www.seth.com.pl /

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 14 lis, 2012

Horus, rozumiem Twój argument. Dlatego nie namawiam, a proponuję. Mimo wszystko, uważam, że płacąc za dwa noclegi na Rysiance, plus wyżywienie i teoretyczny koszt za bilet na jakikolwiek tego typu koncert, to nie wydasz wiele mniej, a raczej bardzo podobna kwotę, ale nic na siłę.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy