Przodownik poszukiwany

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy to zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

mikogwizd

Ulubione góry: Karkonosze

Przodownik poszukiwany

Wt 22 sty, 2019

Witajcie,
szukam kogoś z uprawnieniami przodownika GOT, ponieważ dopiero zaczynam swoją przygodę z tym dziwnym tworem (nie)ludzkim i mam wpisane 3 trasy, z czego 2 niepotwierdzone, bo zrobiłem bardzo logicznie- przeszedłem i potem kupiłem książeczkę. Czy ktoś może chce pomóc i potwierdzić mi to?
Z góry dziękuję :)

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Re: Przodownik poszukiwany

Śr 23 sty, 2019

Dawniej było tak, że przy złożeniu książeczki GOT na daną odznakę była rozmowa z przodownikiem, który na bieżąco przeglądął książeczkę i pytał o różne szczegóły tras - niezależnie, czy były z tego miejsca potwierdzenia, czy nie. Pamiętam, że dostałem pytanie ze Szczawnicy. Miałem ogólny obraz rzeki i mostu - i nic więcej. Odznakę dostałem. Nigdy nie miałem tak, że książeczka była poddawana jakiejś drobiazgowej weryfikacji, żeby ktoś patrzył z jakiej trasy nie mam potwierdzenia i dopytywał o szczegóły. Te moje GOTy to historie sprzed ponad 30 lat - ale jak kupowałem ostatnio książeczkę dla córki kolegi - to były identyczne jak wcześniej. Tylko regulamin z punktami GOT jakby gorszy, niej czytelny - pewnie poprawiony...
PS
A ten "twór nieludzki" to o co chodzi ?
Droga jest celem.

mikogwizd

Śr 23 sty, 2019

chodzi mi w zasadzie tylko o potwierdzenie tego ;)

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Cz 24 sty, 2019

Pieczątek skądś tam nie zbierałeś po drodze? Mnie kiedyś zweryfikowano na "małą srebrną" tylko na podstawie pieczątek jednak starałem się o nie.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

mikogwizd

Cz 24 sty, 2019

To wszystko wyglądało tak, że książeczkę kupiłem dopiero 3 dnia, więc nie mogłem zebrać pieczątek z poprzednich miejsc

Poza tym, za podpis mogę się odwdzięczyć piwem na szlaku ;)

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Pt 25 sty, 2019

Może nie kombinuj z tym piwem? Wyślij książeczkę do weryfikacji, jeśli chodzi o weryfikację na jakąś odznakę, obecnie sposobów komunikacji jest tak dużo że bez trudu ktoś może z tobą pogadać albo i zajrzeć ci w oczy gdy opowiadasz o wędrówce. A może zrób tak jak ja kiedyś, który gdy mi "zabrakło" jakiegoś tam kawałka wędrówki to w piątek wsiadłem do pociągu i z nizin pojechałem w góry. Tam biegałem przez dwa dni zbierając pieczątki i w niedzielę wróciłem do domu z poczuciem bezsensu ale z opieczętowaną książeczką GOT.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Pt 25 sty, 2019

mikogwizd:
Odezwij sie na priva. Jak znajdę, to dam ci swoją. Bez potwierdzania i uzupełniania piczątek. :D
I będzie po kłopocie...
Jak to ma być ? Popularna czy mała brązowa ?
Droga jest celem.

Powrót do Rozmowy o górach