Proszę o pomoc - 4000m dla początkującego

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy to zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: Proszę o pomoc - 4000m dla początkującego

So 20 kwi, 2019

Czyli lata mijają, granice nie stanowią przeszkód a my tak jak kiedyś z mielonką w plecaku i kubkiem do picia wody z potoku, przytroczonym do złachanego plecaka. Bo drogo... Alleluja.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

kamikal

Ulubione góry: Tatry

So 20 kwi, 2019

Chciałem podać tylko swoją propozycję a zostałem zhejtowany (co za naród) , wiem i pewnie pytający też wie że Szwajcaria to nie jest tani kraj , kolejki górskie , schroniska to koszty bardzo wielkie. Breithorn można zdobyć nie tylko od strony szwajcarskiej ,ale też i włoskiej. Tutaj ceny powinny być lepsze ale nie ma tej przyjemności z wjazdu kolejką .

Stefanek
Moderator

Ulubione góry: Im większe tym lepsze.

So 20 kwi, 2019

kamikal napisał(a):Szwajcaria to nie jest tani kraj , kolejki górskie , schroniska to koszty bardzo wielkie.

Zazwyczaj tak jest. Ale zaczynają powoli robić to co Austriacy w niektórych miejscach, czyli jak zarezerwujesz nocleg w określonej miejscowości to masz za darmo karnety na czasami nawet i ponad 20 kolejek. ;) Zermatt i innych sławnych miejscówek cierpiących na nadmiar turystów to na pewno nie dotyczy.

Poprzednia strona
Powrót do Rozmowy o górach