Strona 1 z 1

Tete/Gouter - warunki

Napisane: Pt 10 maja, 2019
przez dzuma
Jak wyglądają warunki w schroniskach pod Blanciem? Konkretnie chodzi mi o Tete Rousse i Gouter. Z tego co się orientuję nie mam co spodziewać się gniazdek z prądem. Podobno nie ma też pryszniców (prawda?). Z tego co wyczytałem to oba schroniska dają jakąś pościel, ale czy jest tam na tyle ciepło, że śpiwór staje się całkowicie zbędny?
Przy obecnych regulacjach i konieczności spania w schroniskach zaraz się okaże, że można wejść całkiem na lekko, bo namiotu już nie potrzeba, śpiwór i karimata chyba też odpadają...

Re: Tete/Gouter - warunki

Napisane: Pt 10 maja, 2019
przez Janek
dzuma napisał(a):Jak wyglądają warunki w schroniskach pod Blanciem? Konkretnie chodzi mi o Tete Rousse i Gouter. Z tego co się orientuję nie mam co spodziewać się gniazdek z prądem. Podobno nie ma też pryszniców (prawda?). Z tego co wyczytałem to oba schroniska dają jakąś pościel, ale czy jest tam na tyle ciepło, że śpiwór staje się całkowicie zbędny?
Przy obecnych regulacjach i konieczności spania w schroniskach zaraz się okaże, że można wejść całkiem na lekko, bo namiotu już nie potrzeba, śpiwór i karimata chyba też odpadają...w lipcu ubiegłego roku wyglądały tak :
Tete
http://www.kochamnarty.pl/topic/5290-re ... ont-blanc/

Gouter
http://www.kochamnarty.pl/topic/5288-re ... ont-blanc/

gniazdka, pościel, kołderki i poduszeczki są, nie ma ręczników i bieżącej wody