Tatry optymalny wybór noclegu

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy to zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

Basik

Ulubione góry: Tatry, Bieszczady

Tatry optymalny wybór noclegu

Pn 20 maja, 2019

Wybieramy się w Tatry. Trochę się w górach poruszam Ale akurat w Tatrach byłam dwa razy więc póki co można rzec że nie znam ich wcale. Dwa noclegi udało się wyrwać w schronisku Roztoka tu problem z wyborem szlaku będzie znikomy ...sporo możliwości na każdą pogodę, niestety kolejne dwa noclegi musimy planować gdzieś powiedzmy w cywilizacji bo 8 os na glebę raczej liczyć w czerwcu nie bardzo chce. I tu moje pytanie. Proszę o radę. Czy lepiej zatrzymać się w Jaszczurowce kolejne 2 noce I stąd wyruszyć gdzieś rano czy z Roztoki przetransportować się jakoś w pobliżu Kir. Dodam ze Piąta noc w Ornaku. Chciałabym unikać busów i raczej przejść całość nogami. Chodzi mi o to gdzie bukowac nocleg żeby było trochę opcji na fajne szlaki I ciut wyższe wierzchołki niż Nosal ;) befe wdzieczna za rady.

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: Tatry optymalny wybór noclegu

Pn 20 maja, 2019

Ostatnio gdy spałem w Roztoce to gleby starczyło dla wszystkich choć w nocy żeby dojść z pokoju do toalety to najlepiej było iść na szczudłach. Chociaż nie, na bosaka szło się lepiej macając stopami i balansując żeby jednak nie nadepnąć kogoś. Wiele zależy od tego na co wam czas pozwala i czy potrzebujecie komfortu na noclegu czy po prostu dachu nad głową. Nocując nisko tracicie czas na dojście czy dojazd.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Rozmowy o górach