Z Pieciolatkiem w Tatry

Posiadając małe dziecko nie trzeba rezygnować z górskich wypraw i wycieczek, wręcz przeciwnie - czy może być coś lepszego niż zaszczepienie własnej latorośli miłości do gór?

Moderator: Moderatorzy

Aliali

Ulubione góry: Tatry

Z Pieciolatkiem w Tatry

Pn 31 lip, 2017

Witam,
Nie moge doszukac sie konkretnie Tatr i pieciolatka w jednym poscie, takze pozwalam sobie stworzyc nowy :)
W sierpniu wybieram sie z synem w Tatry i szukam pomyslu ( sprawdzonego, aby nie porwac sie za daleko).
W zeszlym roku byl Nosal, dolina Chocholowska, Czarny Staw Gasiennicowy, Morskie Oko. W tym roku myslalam o Kasprowym, myslicie ze nie za wysokie progi?
Z gory dziekuje :)

malgo

Ulubione góry: Tatry

Re: Z Pieciolatkiem w Tatry

Wt 01 sie, 2017

Mogę napisać gdzie ja byłam ze swoja pięciolatką w zeszłej dekadzie ;).
Grześ (plus ciuchcia w obie strony). Polana Stoły. Smreczyński Staw. Mała Łąka- Przysłup Miętusi Kościeliska. Hala Kondratowa. Oba Czarny i Zielony Gąsienicowy ale z noclegiem w Murowańcu - okazało sie ze było jedno wolne łózko - farcik taki i zostałyśmy- (Stawy oddzielnie bez przejścia przez Karb).
Nosal. Kopieniec. Wszystkie dolinki. Iwaniacka Przełęcz.
Widuje się idące małe dzieci na żółtym szlaku na Kasprowy. Nie wszystkie bywają zadowolone ale część widziałam że daje rade i nawet sie uśmiecha. ;) Jeśli byś sie zdecydowała to radziłabym rozważyć zjazd kolejką - pytanie tylko co będzie jak kolejka przestanie działać - czy w razie czego jak nóżki odmówią posłuszeństwa dacie rade je znieść przez jakiś czas.

igor432

Ulubione góry: rysy

Re: Z Pieciolatkiem w Tatry

Śr 02 sie, 2017

No ja tam byłem w zeszłym roku.

Powrót do Z dziećmi w góry