Kto jedzie z dziećmi

Posiadając małe dziecko nie trzeba rezygnować z górskich wypraw i wycieczek, wręcz przeciwnie - czy może być coś lepszego niż zaszczepienie własnej latorośli miłości do gór?

Moderator: Moderatorzy

edkat

Ulubione góry: tatry, bieszczady

Kto jedzie z dziećmi

Pn 12 wrz, 2011

Zainspirowana forum chciałabym namówić rodziny z dzieckiem lub z dziećmi na wspólne wyprawy w góry. Może ktoś odwiedzi to forum kto by chciał dzieciaka wziaść na wycieczkę a brakuje mu chęci lub szuka wspólnych wrażeń z podobnymi rodzinami. Ja mam 9 letniego syna z książeczką got ale prawdę mówiąc nie znam nikogo wśród swoich znajomych kto by chciał zapalczywie przekazać swojej pociesze potrzebę bycia w górach. Może ktoś podejmie to wyzwanie ?! Może wycieczka w Gorce, Tatry, Beskid Zywiecki? My mamy niedziele wolne. Jesteśmy z Krakowa Edyta

Franz W

Ulubione góry: Wszystkie, ale Karkonosze mam najbliżej

Re: Kto jedzie z dziećmi

Pt 16 wrz, 2011

Witam,
Z chęcią zgłoszę się na taką wycieczkę. Niestety jest problem z odległością do Krakowa mam ponad 600 km i weekendowa wycieczka odpada.
Pozdrawiam

edkat

Pn 19 wrz, 2011

W niedzielę łaziliśmy sobie z synem z Kasprowego na przełęcz Karb i do Czarnego gąsienicowego. Halny trochę nas przewietrzył a już na dole syna najbardziej ucieszył widok misia na gąsienicowej urzędującego sobie na polance :). 30 września przy dobrej pogodzie jeszcze wycieczka na Grzesia. Jakby co to mamy 2 miejsca z Krakowa, Edyta

P_A_B_L_O

Ulubione góry: Karpaty

Cz 22 wrz, 2011

edkat napisał(a):Zainspirowana forum chciałabym namówić rodziny z dzieckiem lub z dziećmi na wspólne wyprawy w góry.

Cześć!

My jesteśmy otwarci na wspólne wycieczki rodzinne, zarówno pieszo w góry, jak i rowerowo, kajakowo, narciarsko-saneczkowo, itp. - poza górami.

Jaki rodzaj turystyki preferujemy można zobaczyć na zdjęciach zrobionych podczas naszych rodzinnych wycieczek:
http://picasaweb.google.com/klubik.karpacki

O szczegółach (ulubione miejsca, typowe trasy, dystanse, logistyka, koszty, itp.) można przeczytać na naszej stronie WWW:
http://www.klub-karpacki.org/klubik.html

Pozdrawiam, PABLO
-----------------------------------------------------------------------
Zapraszam na stronę WWW Klubu Karpackiego: http://www.klub-karpacki.org

Ancymon Pieronski

Ulubione góry: :)

Wt 27 wrz, 2011

z latoroślą lat 12 kompletujemy szczyty KGP, oraz punkty w GOT, w październiku możliwe ze na babią pognamy, lubomira lub mogielice zobaczymy na co sily bedzie bąk miał i na co chęć wyrazi./ jak znam zycie pewnie to babia bedzie/. W razie wyjazdu będę dawał znać.pzdr

Inez

Ulubione góry: Tatry, Beskidy, Karkonosze, Stołowe, każde

N 08 sty, 2012

Ja chętnie dołączę. Mam syna lt 10, mamy książeczkę GOT, sprawnie chodzimy po gorach. Lubimy każde wyjście do lasu. Wchodzą w grę też rowery, konie, kajaki, narty :) Przyda nam się podobne towarzystwo :) Inka

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

N 08 sty, 2012

Hej,
ja też chętnie dołączę. Mam 5 letniego syna, z którym w zeszłym roku 7 szczytów z KGP zaliczyliśmy oraz kilka z poza listy oraz 12 letnią córkę, która nie chce chodzić jak towarzystwa nie ma. Wakacje pod namiotem w Beskidzie Niskim polecam - oczywiście Lackowa na deser zaliczona. W tym roku planuje dalszą część KGP oraz oczywiście wypady byle w górach weekend spędzić, więc towarzystwo mile widziane. Nie koniecznie zawsze z brzdącami - mamie też się coś należy ( w końcu instytucja taty istnieje), no chyba się należy :-). Pozdrawiam i może jakaś ekipa krakowska się wyklaruje - dopinguję.

Pozdrawiam z okolic Krakowa

edkat

Wt 17 sty, 2012

Fajno że ktoś by chciał potuptać razem z nami. JAk tylko zrobi sie ciepło mam nadzieję ruszymy gdzie nas oczy poniosą. My autko mamy zawsze mozemy zabrać kogoś. Jesteśmy otwarci na propozycje. NApisałam na priv do Inez i kxsxx81. gg.3662208 Edyta

kxsxx81

Wt 17 sty, 2012

Witam, witam szanowne koleżanki i kolegów, a Edytkę szczególnie :-)
Im większa ekipa tym dzieci chętniej chodzą, wiem to z autopsji. Zatem jakiś wypad to kwestia czasu i pogody.
Pozdrawiam Kasia

mango

Ulubione góry: Pirin

Pt 20 sty, 2012

Witam,
pomysł super.
Wchodzę z 6letnim synem.
Czekam na post gdzie i kiedy.
Pzdr

edkat

od 15 lutego bukownina

Śr 08 lut, 2012

Jadę z dziećmi do bukowniny na parę dni, jakby ktoś chciał dołączyć to czekam na kontakt. Choć można wspólnie popatrzyć na góry :) gg 3662208

Martynam

Ulubione góry: Tatry

Wt 13 mar, 2012

Bukowina super sprawa ! bardzo blisko od Krakowa. A czy mogłabyś polecić jakieś fajne miejsce noclegowe, które jest przystosowane dla dzieci, lub wręcz posiada dla nich jakieś dodatkowe atrakcje ? Moje dzieciaki muszą mieć dobrze zaplanowany czas, bo z nudów wejdą mi na głowę ;)

kxsxx81

N 18 mar, 2012

31 marzec - 1 kwiecień spędzam z dziećmi na Soszowie. W planie 2 wypady w okoliczne góry i nocleg na Soszowie. Zatem zapraszam :-)

Login

Ulubione góry: Ciche odludne miejsca z dziką przyrodą.

Z Łodzi na Jurę i nie tylko.

Śr 21 mar, 2012

Ja wraz z Żoną i 9-cio letnim synem też dużo łazikujemy.
Ponieważ mieszkamy w Łodzi więc sporo chodzimy po Jurze (wyjazdy weekendowe).
W przypadku dłuższych wyjazdów; są to pozostałe polskie góry (Beskidy, Tatry, Kotlina Kłodzka, Sudety).
Chętnie przyłączymy się do innych rodzin z dziećmi.

Pozdrawiam

kxsxx81

Wt 27 mar, 2012

W weekend jade z corką 12 letnia w Beskid Śląski. Nie chcę jej zniechęcać na początek sezonu, aczkolwiek pogoda sama moze to zrobić, więc spokojnie wejdziemy na stożek i czantorię. Nocleg na Soszowie, fajne gry maja:-) wiec bedzie co robić wieczorem. I najważniejsze - byle w domowych pieleszach nie siedzieć ...

Następna strona
Powrót do Z dziećmi w góry