Strona 1 z 1

Perć Aniołów i Diabła

Napisane: So 04 lis, 2006
przez BusterFM
Są tacy, którzy przez całe swoje długie życie nigdy nie dowiadują się czym ono właściwie może być. Nawet nie zbliżają się do granicy, która mogłaby zmienić wszystko czego do tej chwili doświadczyli w nicość.

Są też tacy, którzy gonią za tą granicą tak długo, aż ich pochłania bez reszty, bez opamiętania.

Ci pierwsi przychodzą, posiedzą i powoli, ostrożnie znikają w czeluści cywilizacji, która ich stworzyła. O właśnie czwórka powoli opuszcza gniazdko spokoju.

Ci drudzy są pewni siebie i tego co za chwilę może się wydarzyć. Zawsze szybko, w pośpiechu, a właściwie w chaosie, biegną dalej... No właśnie. Już ich nie widać, jeszcze trochę tylko słychać.

Jest też i trzecia grupa. Od razu rzucają się w oczy swoim archaicznym wyglądem i ubiorem. Często leciwi z pooranymi twarzami. Zabawiają nie dłużej niż trzy kwadranse, podczas których odprawiają swój rytuał, a potem podążają w tylko im znanym kierunku. Zobaczcie jak para właśnie znika za rogiem.

W końcu czwarta grupa. Można ich spotkać wcześnie rano lub późnym popołudniem. Czasem w ogóle nie zaglądają. Nie wyróżniają się niczym. Ot zwykli ludzie przemykający spokojnym krokiem po butelkę wody. Są tu krótko, często samotnie. Siedzą kilka chwil, czasem zapalą papierosa, wysuszą koszulę i niby leniwie... zwolna... odchodzą.

Oto krótka etiudka, epizod, stopklatka, chwila nie warta uwiecznienia. Gdy tylko zechcemy tysiące takich dostrzeżemy codziennie na naszej drodze.

Czy jest jednak coś tak silnego, co może ich połączyć? Skierować w ten sam punkt, to samo miejsce, w tym samym czasie? Czy może skrzyżować ich losy w ciągu najbliższych godzin i diametralnie zmienić wszystko w ich życiu?

Nasi bohaterowie już za chwilę dowiedzą się o sobie rzeczy, które nawet im się nie śniły, staną przed wyborem, którego nigdy wcześniej nie musieli dokonywać, spotkają na swojej drodze.......

Ale nie uprzedzajmy faktów. Zbierajmy się żeby się nie spóźnić. Czas zaczął odliczanie.

CDN

Re: Perć Aniołów i Diabła

Napisane: So 06 sty, 2007
przez Anna*
Buster, ja od tygodnia czekam na obiecany ciąg dalszy tej opowieści, który nie wiedzieć czemu nie następuje.
Cierpliwość, to jednak nie jest moja najmocniejsza strona :grin:

Re: Perć Aniołów i Diabła

Napisane: N 07 sty, 2007
przez Uriel
Anna* napisał(a):Buster, ja od tygodnia czekam na obiecany ciąg dalszy tej opowieści, który nie wiedzieć czemu nie następuje.
Cierpliwość, to jednak nie jest moja najmocniejsza strona :grin:


W ogóle ktoś wie co się dzieje z Busterem? Coś cicho ostatnio u niego...

Re: Perć Aniołów i Diabła

Napisane: Pn 08 sty, 2007
przez Kajetan
Chyba nie tylko u niego jest cicho :roll:

Z własnego doświadczenie zauważyłem że na tym forum ludzie mają swoje "sezony" raz dłuższe raz krótsze. W ciągu miesiąca potrafią napisać sporo postów a potem cisza na kolejny miesiąc. Miejmy nadzieje że BusterFM szybko powrócić na forum bo jego posty czy wręcz artykuły należą do najciekawszych :grin:

Re: Perć Aniołów i Diabła

Napisane: Pn 12 mar, 2007
przez BusterFM
Dzieki za uznanie :)

Żyję, mam się nieźle i zamierzam popostować :)

Musiałem chyba parę spraw we własnym życiu załatwić i zastanowić się nad kilkoma sprawami.

Zamierzam wrócić w wielkim stylu :)

Pozdrawiam wszystkich moich zwolenników i przeciwników :)

Aha. No i oczywiście dokończę powyższą historię. Bo to już czas najwyższy :)

Re: Perć Aniołów i Diabła

Napisane: Pn 12 mar, 2007
przez kaawa
zaczyna się coś dziać ;) czekamy, czekamy :)

Pozdrawiam :)