GPI - reaktywacja

Informacje, dyskusje i komunikaty o GPI - inicjatywie Forumowiczów e-gory.pl stworzenia bazy informacji o górach Polski, Europy i Świata.

Moderator: Moderatorzy

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Re: GPI - reaktywacja

Pt 10 lut, 2006

- możliwość zakladania konta na GPI została zablokowana, konta mają tylko administratorzy (do ewentualnego przedyskutowania)
- możliwość edytowania artukułów jest wyłączona (mogą to robić tylko administratorzy)

W takim razie jeśli można prosić to chciałbym do tego zacnego grona dołączyć. W sumie dość dużo staram się pisać do GPI i chciałbym mieć stały dostęp do moich postów, które nieraz po dość długim okresie uzupełniam, przerabiam czy wzajemnie linkuję.
Moge sie ograniczyc tylko do moich tekstow.. niemniej chcialbym miec do nich staly dostep.
:)
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Pt 10 lut, 2006

Jasne, myśle że to nawet dobry pomysł, by najaktywniejszym twórcom GPI również założyć konta. Będzie to też pewnie powód dla innych do aktywniejszego działania ;-)

Konkretne info wyślę Ci via PW.

Brzoza
Administrator E-GORY

So 11 lut, 2006

Skończyłem właśnie tłumaczyć GPI... łażąc po tych wszystkich opcjach MediaWiki i tłumacząc z ang na pl dopiero wtedy tak naprawdę zauważyłem jak potężne to narzędzie ;)

To narzędzie jest tak potężne, że coraz bardziej się przekonuje, że obecny system zarządzania, tzn. żeby wszystko przechodziło przez dwie osoby (administratorów) i każdy wpis był dyskutowany na forum, to trochę jak strzelanie z armaty do muchy: wykorzystamy może 2-3% możliwości platformy...

Skłaniam się (aczkolwiek nie jestem jeszcze przekonany), to tego aby GPI uczynić projektem ogólnodostępnym do tworzenia, przy czym możliwości edycji wpisów mieliby ich autorzy. Całość byłaby kontrolowana i zarządzana przez adminów. Czyli działanie byłoby bardziej zbliżone do Wikipedii...

Co Wy na to?

Przy okazji - jeśli ktoś z Was znajdzie tam jeszcze coś po angielsku, proszę o info (starałem się wychwycić wszystko co się wyświetla, ale mogło mi coś umknąć).

Kajetan

So 11 lut, 2006

Paweł Brzozowski napisał(a):Skłaniam się (aczkolwiek nie jestem jeszcze przekonany), to tego aby GPI uczynić projektem ogólnodostępnym do tworzenia, przy czym możliwości edycji wpisów mieliby ich autorzy. Całość byłaby kontrolowana i zarządzana przez adminów. Czyli działanie byłoby bardziej zbliżone do Wikipedii...Co Wy na to?

Umieszczanie opisów najpierw na forum i tam ich komentowanie może być zbędnym spowalnianiem GPI. Oczywiście dyskusje na temat danego artukułu mogły by się normalnie toczyć na forum GPI jednak wprowadzanie tam wcześniej tekstów i umieszczanie ankiet w tej sytuacji jest już niepotrzebne.

Mała uwaga do szaty graficznej nowego GPI. Nie wiem jak wam ale mi bardzo często logo e-gór zasłania menu albo wyszukiwarka?
Opcje edytowania są nadal po angielsku. :wink:

Brzoza
Administrator E-GORY

So 11 lut, 2006

Kajetan napisał(a):Mała uwaga do szaty graficznej nowego GPI. Nie wiem jak wam ale mi bardzo często logo e-gór zasłania menu albo wyszukiwarka?
Opcje edytowania są nadal po angielsku. :wink:

Zasłania? Hmmm.... wydaje mi się, że to już poprawiłem....

Podaj prosze link do stron, które są w pogańskim języku... starałem się przetłumaczyć wszystko, ale oczywiscie mogłem jakiejś podstrony nie zauważyć...

Poprzednia strona
Powrót do GPI - Górski Przewodnik Internautów