Varta Powerpack na baterie AA

Masz zbędny sprzęt - to miejsce jest dla Ciebie. Dział służy tylko i wyłącznie do zamieszczania własnych drobnych ogłoszeń o sprzedaży używanego bądź zbędnego sprzętu w ilościach detalicznych.

Moderator: Moderatorzy

Wacek

Varta Powerpack na baterie AA

N 06 sie, 2017

Myślę, że do turystyki w sam raz. Mam osobiście i nie narzekam. Ale tak się złożyło, że mam jeszcze dwie - miały być na prezent, ale okazało się, że ew. obdarowani już mieli podobne (z Maxell'a). Baterie zawsze gdzieś można kupić, albo przełożyć w awaryjnej sytuacji z latarki. Myślę, że cena nie wygórowana. Bateryjki oczywiście w zestawie. Polecam

http://allegro.pl/varta-powerbank-power ... 65665.html
Ziymia zatrzynsła się tak coby pynknonć zaro miała, a przez kosmos przewaloł się dziwny pomruk, co zdowoł sie szlochem starej baby zaczynać a krzykiem zarzinanego bajtla kończyć. Kajś na wiyrchu coś hukło, rykło, zatrzeszczało i łoroz rozwarło sie czorne niebo, a przez szkaradnie pokrzywiono dziura co się w nim zrobiła wloło się do środka złote, ciypłe światło. Zrozumieli my wtedy, co Bóg sie do nos śmieje… (wspomnienia z odnalezienia w lawinie).

Powrót do Sprzedam