[propozycja] - nowy dział

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Lech Rybienik

[propozycja] - nowy dział

N 16 sty, 2005

witam

Moim zdaniem brakuje jeszcze jednego działu - informacji o imprezach turystycznych. Taka "skrzynka ogłoszeń" na ogłoszenia czy zaproszenia na rajdy mogła by spokojnie zaistnieć na forum, a jak się nie sprawdzi, to zawsze jest "delete".
Lech

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: [propozycja] - nowy dział

N 16 sty, 2005

Lech Rybienik napisał(a):Moim zdaniem brakuje jeszcze jednego działu - informacji o imprezach turystycznych.

Ok, zalozone;-)
Dzieki za propozycje.

Gość

Pt 21 sty, 2005

Witam na forum ;)
o własnie brak luxnego działu na powitania, itp pierdu pierdu , to z czasem może wyjść ;)
pozdrawiam i życze powodzenia bo każde działające górskie forum cieszy ;)

Kert

Pt 21 sty, 2005

Witam na forum ;)
o własnie brak luxnego działu na powitania, itp pierdu pierdu , to z czasem może wyjść ;)
pozdrawiam i życze powodzenia bo każde działające górskie forum cieszy ;)

Powrót do góry

Kert

Pt 21 sty, 2005

uwaga techniczna, mimo zalogowania wystąpiłem jako gość ...hm czarna magia

a co byście powiedzieli na dział foto - zawsze lubie to poczytać , a uwiecznione góry cieszą oko jeśli nas tam nie ma

Marcin Cz-wa

So 22 sty, 2005

Popieram Kerta dział foto mógłby sie przydać o ile oczywiście będzie parę osób nim zainteresowanych (na kilka dni można spróbować a jak nie to Delete)

Karola

Wt 25 sty, 2005

Marcin Cz-wa napisał(a):Popieram Kerta dział foto mógłby sie przydać o ile oczywiście będzie parę osób nim zainteresowanych (na kilka dni można spróbować a jak nie to Delete)

Myślę, że opcja delete nie będzie miała możliwości zaistnieć, jeżeli taki dział tu powstanie. Jest wielu utalentowanych ludzi, którzy z chęcią pogadają o górskiej fotografii, pokażą nam swoje zdjęcia, a jeszcze większa ilość pozytywnie zakręconych na punkcie gór będzie chciała je obejrzeć.

Jestem za pokojem o fotografii górskiej.

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Wt 25 sty, 2005

Karola napisał(a):Myślę, że opcja delete nie będzie miała możliwości zaistnieć, jeżeli taki dział tu powstanie. Jest wielu utalentowanych ludzi, którzy z chęcią pogadają o górskiej fotografii, pokażą nam swoje zdjęcia, a jeszcze większa ilość pozytywnie zakręconych na punkcie gór będzie chciała je obejrzeć.
Jestem za pokojem o fotografii górskiej.

Dzieki za propozycje. WIdze ze interesuja Was tematy fotograficzne, ciesze sie tym bardziej ze sam tez lubie focic w górach (zreszta nie tylko w górach). Wlasnie zalozylem dzial FOTO, do opisu uzylem Twojego, Karola, cytatu. Mam nadzieje ze nie Masz nic przeciw ;-)

PiotrMan

Wt 25 sty, 2005

A moja propozycja to dział, poprostu „Ogłoszenia”,
kupię, sprzedam, organizuję wyprawę itp.

Powrót do e-gory.pl