ku przestrodze i nie tylko....

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

ku przestrodze i nie tylko....

N 07 maja, 2006

Niewiem czy to dobry pomysł ale jak już jest w mojej głowie to czemu tego nie napisać...
Ostatnio trafiłem na stronę 2 księży którzy zgineli w górach tego roku...też często czytam w "tatrach" raporty z akcji TOPR-u (o zgrozo jacy ludzi mogą być lekkomyślni). Więc może gdzieś zrobić dział z takimi raportami-można by o nie poprosić TOPR i GOPR (jeśli ktoś ma takie kontakty). Oraz inny dział z notkami, wspomnieniami bądz życiorysami tych polaków którzy zakończyli swe życie robią to co kochają..czyli w górach. i teraz duży znak zapytania:)...
:?: :?: :?: :?: :?:

Kajetan

Re: ku przestrodze i nie tylko....

N 07 maja, 2006

Swego czasu na portalu była relacja pewnego turysty sprowadzonego z Kasprowego Wierchu.

Taki dział na portalu mógłby powstać, najlepiej jakby samych poszkodowanych do tego zachecić - oczywiście mam na mysli nie tych co życiem przypłacili miłośc do gór .
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Re: ku przestrodze i nie tylko....

Pn 08 maja, 2006

na stronie Topru jest kronika wypadków http://www.topr.pl/index.php?str=6,1
nie zawsze jest na bieżąco aktualizowana :(
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Powrót do e-gory.pl