'Nowe' forum

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: 'Nowe' forum

Wt 10 paź, 2006

Alexy napisał(a):Może niepoprawnie logujesz się do SMTP

Właśnie, że nie, gdyż korzystam z lokalnej funkcji email (czyli oferowanej bezpośrednio przez forum), jednak gdy zajdzie taka potrzeba, spróbuje uruchomić powiadomienia z zewnętrznego serwera SMTP.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Uriel

Ulubione góry: asd

N 15 paź, 2006

Co do bugów...

1. Zapamiętywanie użytkownika działa, ale nie do końca tak, jak powinno. Otóż dopiero po kliknięciu na "Zaloguj aby sprawdzić wiadomości" przechodzę do forum już zalogowanym na dane konto.

2. Edycja własnych postów. Pojawia się problem następujący, że przy każdej wizycie mój post, który w danym wątku jest ostatni (i którego treść zmieniłem), pojawia się przy każdej wizycie, jako nieprzeczytany. ;-)

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Pn 16 paź, 2006

Do tej pory wydawało mi się, że kolor żółty jest kolorem e-gór. A może się myle i to tylko przypadek, że żółty był kolorem dominującym ? Chcę przez to powiedzieć, że forum utrzymane w niebieskiej tonacji mi nie pasuje.
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Pn 16 paź, 2006

Cesarr napisał(a):Chcę przez to powiedzieć, że forum utrzymane w niebieskiej tonacji mi nie pasuje.

Cesarr, przeczytaj proszę wątek od początku, zwłaszcza drugi post.

Inna sprawa, że tak się składa, że "nowe" e-gory, które zreszta niebawem zadebiutują będą miały nieco wiecej niebieskiego, tyle że to będzie zupełnie inna grafika niż teraz...

Żaku
Administrator forum

Cz 19 paź, 2006

Włączyłem dział download, póki co znajduje się w nim paczka z fotkami z III zlotu, wkrótce dodam także fotki ze zlotu II i kilka innych ciekawych plików. Zapraszam do ściągania i oglądania :!:
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Uriel

So 21 paź, 2006

No proszę, jak ładnie. :-)

Przyznam się, że nie przepadałem specjalnie za starym stylem forum... Było paskudne. ;-)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

So 21 paź, 2006

Gil Grissom napisał(a):Było paskudne. ;-)
Bez przesady. Było "opatrzone" ale swojskie. To zaś wydaje mi się zimne i przeładowane zbędną informacją. Nie interesuje mnie kiedy byłem tu ostatnio, ile czasu spędzam na forum i kto jeszcze zaglądał tu w ciągu ostatniej doby. Mam niezbyt uciążliwe na szczęście, ale przykre wrażenie że patrzy mi się na ręce.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Uriel

So 21 paź, 2006

Zimne, bo zima idzie. ;-)

Marek

N 22 paź, 2006

Gil Grissom napisał(a):Zimne, bo zima idzie. ;-)
Ale teraz jest Złota Polska Jesień! :cool:
(Goethe)

Żaku
Administrator forum

N 22 paź, 2006

Marek. napisał(a):Bez przesady. Było "opatrzone" ale swojskie.

No Marku tutaj, to chyba przesadza kto inny, przecież Gill wyraził tylko swoje zdanie i dla niego starszy wygląd portalu mógł być paskudny (przyznam, że i dla mnie nie był on zbyt ciekawy).

Marek. napisał(a):To zaś wydaje mi się zimne...

Może i zimne, ale nikt nie obiecywał, że będzie ciepłe, a czy zimne = gorsze ? Kwestia gustu, ale dzieki za opinie.

Marek. napisał(a):Nie interesuje mnie kiedy byłem tu ostatnio, ile czasu spędzam na forum i kto jeszcze zaglądał tu w ciągu ostatniej doby.

Jeśli Cie to nie interesuje, to poprostu nie zwracaj na to uwagi, przecież nikt nie każe Ci tego czytać. Przyznam jednak, że informacja kto był na forum przez ostatnie 24 godziny, niepotrzebnie zaśmiecała stronę główną i została usunięta.

Marek. napisał(a):Mam niezbyt uciążliwe na szczęście, ale przykre wrażenie że patrzy mi się na ręce.

Mam nadzieje, że nie jesteś z tych osób, które węszą międzynarodowy spisek w każdym miejscu w internecie ;)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

jano

N 22 paź, 2006

Mi bardziej podobała się stara oprawa forum i całego portalu
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Marek

N 22 paź, 2006

Żaku napisał(a): ...przecież Gill wyraził tylko swoje zdanie

Żaku - Bestio! Przecież ja tylko wyraziłem swoje zdanie.

Żaku napisał(a):a czy zimne = gorsze? Kwestia gustu

Zimne znaczy zimne. Gdybym uważał że jest gorsze - tak właśnie bym napisał. O gustach się nie dyskutuje.

Żaku napisał(a):Jeśli Cię to nie interesuje, to poprostu nie zwracaj na to uwagi [...] Przyznam jednak, że informacja kto był na forum przez ostatnie 24 godziny, niepotrzebnie zaśmiecała stronę główną i została usunięta.
Dzięki za sugestię. Tak właśnie robię. I dziękuję za wyrzucenie śmieci. :grin:

Żaku napisał(a):Mam nadzieje, że nie jesteś z tych osób, które węszą międzynarodowy spisek w każdym miejscu w internecie ;)
Uff! Ale kaliber! Mam kilka obsesji, ale nie taką. :wink:
Internet to wciąż obce dla mnie środowisko i jeszcze jedno okno w moim domu. Nie lubię jak zagląda mi się w okna. To wszystko.

Mam wrażenie że trochę się zaperzasz. Wyluzuj. Rozumiem że napracowaliscie się nad nowym wizerunkiem portalu i uwagi negatywne są przykre. Ale nic na to nie poradzę. Nie używam wazeliny. Piszę co myślę albo nie zabieram głosu.
(Goethe)

McThias

N 22 paź, 2006

"Technicznie" i funkcjonalnie na pewno LEPIEJ :!: , ale pomimo to brak mi "kolorków" starego forum :cry: - ot, przyzwyczajenie

Żaku
Administrator forum

N 22 paź, 2006

Marek. napisał(a):Mam wrażenie że trochę się zaperzasz. Wyluzuj. Rozumiem że napracowaliscie się nad nowym wizerunkiem portalu i uwagi negatywne są przykre. Ale nic na to nie poradzę. Nie używam wazeliny. Piszę co myślę albo nie zabieram głosu.

Przyznam, że nie znam znaczenia słowa 'zaperzasz', proszę więc o wyjaśnienie.

Co do wyglądu, to sprawa jest prosta, 'kolorki' można dodać w każdej chwili, wszyscy co choć trochę znają sie na css'ie wiedzą, że sprawa nie jest bardzo skomplikowana, dodam tylko, że te uwagi proszę kierować do Brzozy, gdyż to on jest odpowiedzialny za wygląd portalu jak i dopasowanie wygladu forum.
Żeby nie było, że zrzucam odpowiedzialność na kogoś innego, przyznaję, że moją całkowita winą, są dodatkowe informacje o których pisał Marek. w jednym z poprzednich postów.

PS: A uwagi negatywne nie są przykre, pod warunkiem, że są sensowne.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

N 22 paź, 2006

Hej,

Tak jak pisał Żaku, dizajn forum i w ogóle całego portalu to moja robota :-)
Robiąc to kierowałem się zasadą stonowanych i spokojnych kolorów, granitu i śniegu najwyższych gór ;-) Może faktycznie wyszło to trochę za "zimno"...

Teraz, tuż po uruchomieniu jest jeszcze za szybko na gwałtowne zmiany... niech to popracuje przez jakiś czas, napatrzę sie na to, pozbieram ewentualne uwagi, no i ewentualnie bede wtedy cos zmienial... tak jak pisał Żaku, zmiana grafiki jest stosunkowo prosta, gdyż w zaawansowanych CMSach (na jakim "leżą" e-góry), grafika jest zupelnie oddzielona od zawartości stron, więc zmiany są szybkie i bezproblemowe (w większości przypadków).

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do e-gory.pl