[k2008] wyjaśnienie

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

[k2008] wyjaśnienie

Pt 02 lut, 2007

Cześć,

Znany jest poruszany przez niektórych "problem" niedostępności niektórych postów, pisanych wsród uczestników wyprawy Karakorum 2008. Akurat mnie to nie przeszkadza, że części postów nie da się czytać (heh, może dlatego, że jako admin, mam tam dostęp), nawet więcej, cholernie się ciesze, że właśnie tu zawiązała się taka inicjatywa, jak słusznie ktoś napisał, największe przedsięwzięcie w historii forum. Toteż z wielką radością przyjąłem wiadomość, że zawiązało się i będzie to dziać u nas, ze swej strony oferuję parnotat portalu, miejsce na www wyprawy, wyprawowego maila...

Forum jest dla ludzi, więc nie mam nic przeciw lekkiemu zamieszaniu, jakie to może czasem powodować, pragnę też przeprosić osoby, które w jakikolwiek sposób poczuły się dotknięte blokowaniem im dostępu do tej części forum (bo, że nie mogą to być materiały ogólnodostępne, nie ma wątpliwości - znajdują się tam dane osobowe, ustalenia ze sponsorami i projekty umów - jest niewskazane, aby było to możliwe od obejrzenia - choćby z powodu ustawy o danych osobowych).

Wychodząc naprzeciw obydwojgu "grup interesów", zostały przedsięwzięte następujące ustalenia:

- w dziale "inicjatywy forumowiczów" są dwa poddziały, jeden ukryty (tam piszą organizujący wyprawę) a drugi ogólnie widoczny (gdzie umieszczane są materiały i informacje do ogólnoforumowej dyskusji - tam może czytać pisać każdy, nie tylko z grona organizatorów)

- ponieważ nie da się z okna "ostatnio na forum" wyeliminować postów, które sa ukryte, organizatorzy wyprawy, pisząc w "ukrytym" dziale zobowiązują się do tytułowania każdego nowego posta od znacznika [k2008], co jednoznacznie identyfikuje go jako niedostępnego dla ogółu forumowiczów. myślę że dzieki takiemu rozwiązaniu, nikt się nie będzie wkurzał, gdy będzie chciał otworzyć to, co jest niedostępne

Podobna winfomacja w werji kompaktowaj pojawi się niebawem na stronie głównej forum, ja tymczasem proszę Was o wszelkie uwagi i sugestie dot. tej sprawy. Dzieki ;-)
Ostatnio edytowano Cz 29 lis, 2007 przez Brzoza, łącznie edytowano 2 razy

dynercia

Ulubione góry: każde

Re: [k2008] wyjaśnienie

Pt 02 lut, 2007

podoba mi się :)

Powrót do e-gory.pl