Mimo właściwego podglądu wysyłają mi się puste posty

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

TomekN

Mimo właściwego podglądu wysyłają mi się puste posty

Pn 19 lut, 2007

Cześć!

Próbowałem wstawić post w rozmowach o górach, po kliknięciu w pogląd wyświetlał się dobrze, ale na forum ląduje tylko mój avatar.

Wiecie może, o co chodzi?

Pozdrawiam, Tomek

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: Mimo właściwego podglądu wysyłają mi się puste posty

Wt 20 lut, 2007

Portal i forum przechodzi przez chwilowe problemy prawdopodobnie leżące po stronie serwera, prosimy o cierpliwość, pracujemy na tym.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

TomekN

Wt 20 lut, 2007

Dzięki za info. Co ciekawe, w tej części forum nie miałem kłopotu z postem.

Pozdrawiam,
Tomek

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Cz 22 lut, 2007

OK, już chyba powinno działać OK, w każdym razie dostałem info, że sytuacja opanowana.

Powód: nasza firma hostingowa przechodziła w weekend i na początku tego tygodnia całkiem sporą modernizację, mam nadzieję, że na korzyść.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 22 lut, 2007

Brzoza napisał(a):OK, już chyba powinno działać OK

Kilka spraw:
- udało mi się napisać posty w tematach, w których wcześniej nie mogłem przez błąd ogólny, więc niby jest ok,
- nie działa jednak podczas wysyłania posta przekierowanie do podglądu, zmieniałeś coś w tym temacie?
- 'stare' znaczniki quote nie działają, nowe tak, chyba trza będzie wszystko ręcznie edytować.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Powrót do e-gory.pl