Wulgarny słownik

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Łosiek (Kaśka)

Re: Wulgarny słownik

Pn 30 lip, 2007

Fajnie, że jest ankieta, ale mieliśmy przecież dokładne miejsce zlotu ustalić przed samym wyjazdem. Teraz znowu powtórzy się sytuacja, że osoby, które nie jadą zadecydują za uczestników gdzie mają się spotkać. Myślę, że na razie wystarczy wiedzieć, że jedziemy w Tatry.
A co do rzucania mięsem - mnie Uriel też to przeszkadza...
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 30 lip, 2007

easy Łosiu !!!
I tak wyjdzie, że jedziemy do "piątki" a przy "dupuwie" (patrz słownik Sonelskiego) na Ornak. :mrgreen:

Hurra, k***a mać.

Jestem za Piątką!

PS. Nosz k***a mać!

zwracano Ci juz uwagę, żebyś nie rzucał mięsem na forum

co do rzucania mięsem - mnie Uriel też to przeszkadza...

Uriel przeproś !!! Kobietom to przeszkadza !!! Jeszcze jeden taki ostry wulgaryzm i dostaniesz bana.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Michał

Pn 30 lip, 2007

hehehe

Żaku ten post powyżej to powaznie czy jaja sobie robisz, bartosz czy tez powaznie, przeparaszam czy ja jestem na jakimś kościelnym forum ? czy to jest przeklenstwo ku**** mać, i ze to przeszkadza kilku babą na forum to takie wykroczenie ze ban ? jestescie smieszni !!!

Smiem sie wstawić za Urielem, zjechałes go z góry na dól, wstydddddd !!!

Mnie Uriel nie przepraszaj (mimo prośby moderatora forum) :D

Pozdro !

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 31 lip, 2007

:arrow: Każdy użytkownik, niezależnie od tego czy jest zarejestrowany czy też nie, umieszczając swój post na forum, zgadza się z niniejszym regulaminem.
...
:arrow: Forum służy jego użytkownikom. Przez nich i dla nich jest tworzone, miej to na uwadze podczas pisania postów.
:arrow: Na forum można się swobodnie wypowiadać, jednakże posty wyjatkowo wulgarne, obrażające innych użytkowników, naruszające prawo polskie, oraz ogólnie przyjęte zasady moralne, będą usuwane, a ich twórca napominany.
...
:arrow: Administrator ma prawo usunąć użytkownika naruszającego ninejszy regulamin. Administrator ma również prawo trwale zablokować użytkownikowi dostęp do forum.
...
:arrow: Niniejszy regulamin nie podlega dyskusji, tak samo jak ewentualne upomnienia oraz działania administratora lub moderatorów. Jeśli się z nim nie zgadzasz, poprostu nie udzielaj się na forum.

Michale, ktoś kto czytał post Uriela nie czytał go np.: zap, gwiazdka, gwiazdka, gwiazdka, gwiazdka, ać - tylko wiadomo jak. Jeżeli zwracają uwagę na to sami forumowiczowie (choć Łosiek i Iza do świętych nie należą !!), to znaczy, że ogólne zasady tego forum zostały naruszone i należy przywołać człowieka do porządku. Myślę, że tyle w temacie.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Iza

Wt 31 lip, 2007

Michał napisał(a):czy to jest przeklenstwo
tak
Michał napisał(a):przeszkadza kilku babą na forum
przestalam zalowac, ze nie dalam rady z Wami pojechac w zeszlym tygodniu (i nie chodzi bynajmniej o ortografię :evil:)
Poza tym slownictwo Uriela przeszkadza nie tylko kilku babom, paru PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN tez juz to krytykowało.
Bartosz napisał(a):Łosiek i Iza do świętych nie należą
jak to nie?! Czy ja tu choc raz mięchem rzucałam?

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 31 lip, 2007

Źle się wyrazilem Iza. Nie chodziło mi, że z Łośkiem mięsem rzucacie, tylko że nie należycie do frakcji "moherowych beretów" i, że aż tak wrażliwych uszu nie macie. I skoro Wam przeszkadza mięsko, to trza coś z tym zrobić.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem sprawę.

duncan76

Wt 31 lip, 2007

Myślę, że przesada nie jest wskazana - i dotyczy to obu stron. Oczywiste jest, że Uriela poniosło - zdarza się każdemu. Zwrócono mu uwagę i powinien przeprosić. To zamyka sprawę. Z drugiej strony Wasza reakcja wydaje mi się jakaś taka, nazwijmy to, " gwałtownie alergiczna" :wink:. Tak jakby nigdy nie zdarzyło się Wam publicznie zakląć :smile:. Mnie się to czasami zdarza :oops:, więc nie jestem aż tak radykalny w reagowaniu na odzywki Uriela a ban jest dość radykalny.

PS. Prawdę powiedziawszy to mnie bardziej niż "mięso" raz na ruski rok (od czasu jak tu zaglądam to pierwszy taki przypadek) drażni liczba błedów ortograficznych w ogromnej ilości postów.
Wstrzymuję się od wzięcia udziału w ankiecie, bo nie wiem czy bedę miał w planowanym terminie wolne. Jak załatwię wolne do przyjadę tam gdzie zdecydujecie :smile: . Pozdrawiam.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 31 lip, 2007

Jest tylko jedna różnica między mówieniem, a pisaniem. Nad tym co piszesz możesz panować i moderować samego siebie, przy mówieniu jest to trudniejsze, bo jak już się zaklnie, to wymazać tego nie można.

Tak samo jak wszyscy powinni zwracać uwagę na ortografię, tak samo powinni zwracać na czystość języka.

Uriel

Ulubione góry: asd

Wt 31 lip, 2007

Iza napisał(a):Poza tym slownictwo Uriela przeszkadza nie tylko kilku babom, paru PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN tez juz to krytykowało.

Hej, Iza. Tak naprawdę to drugi raz napisałem posta w którym użyłem "przekleństw". Pierwszy był jakieś 6 miesięcy temu, i faktycznie: tam były przekleństwa napisane z grubej rury. ;-) Więc nie rozumiem dlaczego nagle stwierdzasz, że moje słownictwo przeszkadza wszystkim, skoro tak naprawdę z 1200 postów, które napisałem do tej pory, to jedynie 2 (słownie DWA) posty zawierały jakieś przekleństwa.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim poprzednim postem w tym temacie. Nie rozumiem za bardzo tej całej akcji "karnej", no ale z moderatorem i administratorem się kłócić nie zamierzam.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Wt 31 lip, 2007

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim poprzednim postem w tym temacie.

Temat uważam za ZAMKNIĘTY

Powrót do e-gory.pl