pyt. do moderatora

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

zizimymind2

pyt. do moderatora

Śr 01 sie, 2007

EDIT: temat został przeniesiony do właściwego działu

witam, co znaczy czteroramienna kropka na początku moich postów... ;)
Ostatnio edytowano Śr 01 sie, 2007 przez zizimymind2, łącznie edytowano 1 raz

combic

Ulubione góry: Tatry

Re: pyt. do moderatora

Śr 01 sie, 2007

Nie jestem moderatorem, ale jak pytasz o to >> ¤ << to oznacza tematy, w których brałeś udział (napisałeś co najmniej 1 post).
Granice nie istnieją, wystarczy uwierzyć!
Gdyby całe życie można było iść do góry, nie schodziłbym.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 01 sie, 2007

Zgadza się. Ta śmieszna "gwiazdka" oznacza temat, w którym choć raz się wypowiedziałeś. Ułatwia to trochę śledzenie wątków, szczególnie w sytuacji, jak wypowiadasz się na forum równocześnie w kilku tematach. Ułatwia to ich znajdowanie.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Michał

So 18 sie, 2007

myśle że w tym temacie można kierować i inne pytania do moda ;-)

A więc..

co do przekleństw typu "k***a" hmmm jest to łamanie regulaminu no i tempione przez modów i adminów, no dobra ok.

A czy taka forma jest juz ok - "s...syna" :mrgreen: :twisted: Bartosz twoja stopka co :D? nie chce robić burzy na forum, bo naprawde nic do Ciebie Bartek nie mam i myśle że jakoś dogadalismy sie drogą mailową. Ale wiesz "każdy inny, wszyscy równi" tak powinno byc ;-)

Pozdro!

Kajetan

So 18 sie, 2007

Michał sory ale to już jest czepianie się bez sensu. :razz:
"Pod okapem wisi lina, dyndają się końce; już dla tego sukinsyna, nie zaświeci słońce"
Słynne powiedzonko taternickie użyte nawet w książce T. Hreczucha "Prostowanie zwojów" Jakoś autor tej publikacji nie bawił się tam w cenzurę.

Zresztą idąc tym śladem zaczniemy cenzurować slang wspinaczkowy jak: dupnięcie, jebadełko czy dupówa. A doskonale wiem że kto jak kto ale TY byś się z tym nie zgodził :mrgreen:
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Michał

So 18 sie, 2007

Kajetan napisał(a):"Pod okapem wisi lina, dyndają się końce; już dla tego sukinsyna, nie zaświeci słońce"
Słynne powiedzonko taternickie użyte nawet w książce T. Hreczucha "Prostowanie zwojów"

he he

co do ksiązki prostowanie zwojów hmmm czy była tam jaka kolwiek cenzura ? o ile nie myle książek to nie raz pojawiały sie tam dużo gorsze wulgaryzmy.

A Kajetan spoko spoko, mówiłem że sie nie czepiam, ani burzy nie robie ;-) tak mi się tylko nawineło te spostrzezenie wszytsko z nutką żartów itd.

Kajetan

So 18 sie, 2007

Michał napisał(a):
A Kajetan spoko spoko, mówiłem że sie nie czepiam, ani burzy nie robie ;-) tak mi się tylko nawineło te spostrzezenie wszytsko z nutką żartów itd.

hehe
Tylko pamiętaj że poczucie humoru to towar deficytowy na tym forum. :razz:
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Powrót do e-gory.pl