Opinie o sklepie

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Opinie o sklepie

Cz 25 paź, 2007

Hej,

W ramach ciągłego dążenia do podnoszenia jakości usług :-) , mam do Was kilka pytań. Sprawa dotyczy wyłącznie osób, które kupowały coś w http://sklep.e-gory.pl (nie w Polarsport, choć to ta sama firma, ale bezpośrednio w "naszym" sklepie, w linku jak powyżej).

Poproszę o info na PW lub mailem (portal@e-gory.pl) informację wg poniższego:

1. Kiedy kupowaliście
2. Co kupowaliście
3. Jakie jest Wasze zdanie na temat sposobu działania sklepu i wykonania strony (poprawność wyświetlania, łatwość znalezienia produktów, itp.)
4. Jakie jest Wasze zdanie na temat sposobu i czasu realizacji zamównienia.
5. Jakie Macie propozycje zmian, usprawnień, ew. nowego asortymentu.
6. Ewentualnie inne uwagi.

Wszelkie propozycje zostaną bardzo dokładnie rozpatrzone. Każdy kto korzystał ze sklepu i opisze swoje doświadczenia z nim, może otrzymać (jeśli chce) za free konto mailowe w naszej domenie.

Dzięki & pozdr.

Michał

Re: Opinie o sklepie

Pt 26 paź, 2007

Brzoza dobrze, że o tym piszesz, bo mam pytanie troche z innej beczki.

Po nowym roku, będe zamawiał sprzęt głównie wspinaczkowy dla Klubu. Będzie to wydatek rzędu pewnie 1200-1600 zł. Chciałem zapytać ile e-gory.pl dostanie za pośrednictwo w zakupach? Poprostu jeżeli będzie to kwota kilku zlotych to przyznam, że wole osobiscie pojechać do Krakowa i kupić w PolarSporcie :P ale jeżeli to jakas większa kwota chętnie pomoge właśnie przez zakup sprzętu w e-gorskim sklepie.

Ps. Jeżeli to nie jest do wiadomości publicznej, możesz dać mi cynk na PW albo maila ;-)

Pozdrawiam

miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

Re: Opinie o sklepie

Wt 30 paź, 2007

Funkcjonalnosc: W Operze (niewiem jak w innych przegladarkach) menu rozwija sie na podstronach "pod" zdjęcia towaru na nie "na" zdjęcie co uniemozliwia swobodna nawigacje. Niby nic ale moze denerwowac potencjalnego klienta.
Góry w Polsce
Szukam moderatora forum - szczegóły na PW

Powrót do e-gory.pl