Stare-nowe e-gory.pl

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Stare-nowe e-gory.pl

N 25 lis, 2007

duncan76 napisał(a):Niebieski kolor to mój ulubiony - wygląda to teraz super!

Do wiosny... :-)

Plan jest taki, i tak to zostało zaprojektowane, żeby portal (i forum oczywiście też) żył wraz z porami roku: wiosną kolory zmienia się na odcienie zielonego, latem jeszcze nie wiem, ale pewnie coś żółto-pomaranczowego, jesienią - czerwonego.
Podobnie zdjęcia w topie - teraz są zimowe, wiosna będą wiosenne, itd...

I jeszcze pytanko - w niektórych tematach tekst postów jest wycentrowany

Może się coś takiego zadrzyć, bo nie robiłem NIC w stylach, tylko wkleiłem nowe pliki i być może coś tam jest zdefiniowane inaczej. Będę nad tym pracował od poniedziałku.

Jeśli to trafia się czasem, podeślij proszę linki do tych skopanych postów.

duncan76 napisał(a):Ja mam Operę

Najlepsza przeglądarka.
Najszybsza, najbezpieczniejsza i z wieloma nowinkami, które potem namiętnie zrzyna od niej Firefox...

pozdr.

duncan76

N 25 lis, 2007

Brzoza napisał(a):Do wiosny... :-)...Podobnie zdjęcia w topie - teraz są zimowe, wiosna będą wiosenne, itd...

Pomysł ciekawy, choć ja akurat jak sięgam po swoje stare zdjęcia z gór to latem oglądam zimowe, zimą - letnie. Tęskni się za tym czego się nie ma... :wink:
Brzoza napisał(a):Jeśli to trafia się czasem, podeślij proszę linki do tych skopanych postów.

Wczoraj wycentrowane posty miałem np. tu: http://www.e-gory.pl/forum/viewtopic.php?p=28869#28869 , ale dziś jest wszystko ok.

Brzoza napisał(a):Najlepsza przeglądarka.
Najszybsza, najbezpieczniejsza i z wieloma nowinkami, które potem namiętnie zrzyna od niej Firefox...

Na pewno lepsza od IE :wink:, zwłaszcza na moim raczej wolnym łączu. Choć np. sferyczne panoramy lepiej (i szybciej) mi "chodzą" pod Firefoxem :???:.
Pozdrawiam

combic

Ulubione góry: Tatry

N 25 lis, 2007

Very ładnie! W końcu ktoś wyrzucił to menu flashowe... teraz jest znacznie lepiej jak chodzi o nawigację.
A tego boksu z ostatnimi (najnowszymi) tematami już nie będzie? To było bardzo pomocne, przynajmniej dla mnie, bo nie musiałem grzebać we wszystkich kategoriach, żeby sprawdzić, czy są nowe topiki.
Granice nie istnieją, wystarczy uwierzyć!
Gdyby całe życie można było iść do góry, nie schodziłbym.

Brzoza
Administrator E-GORY

Pn 26 lis, 2007

combic napisał(a):A tego boksu z ostatnimi (najnowszymi) tematami już nie będzie?

Jest na stronie głownej portalu.

pozdr.

Brzoza
Administrator E-GORY

Wt 27 lis, 2007

Rozpocząłem zabawę ze stylami forum, na razie jeszcze nijak sensownie to nie wygląda, bo się pomieszały stare style z nowymi, ale sukcesywnie będzie to szło w stronę jakiegoś sensownego - mam nadzieję - wyglądu.

Niestety robię to na raty - mogę sobie pozwolić jedynie na 1-2 godzin dziennie i to późnym wieczorem, a jak wiadomo, wydajność wtedy jest.... taka sobie.

Robię to na żywca, czyli bezpośrednio na serwerze, bo tak mi najwygodniej i najszybciej - mam nadzięje, że Wybaczycie to, że dzięki temu widać hmmmm "wersje pośrednie"

pozdr.

duncan76

Wt 27 lis, 2007

Wygląda na to, że to głównie ja się tu czepiam i to w "okresie przejściowym" ale sam Brzoza chciałeś żeby zgłaszać problemy :wink:.
Bartosz gdzie indziej napisał "Poza tym, nie trzeba grzebać za imprezami, bo na stronie głównej w prawym marginesie są skróty do 20 ostatnio dodanych ogłoszeń." Jak by to powiedzieć - u mnie nie ma prawego marginesu :sad:. Tzn. od lewej do prawej jest: menu główne, potem newsy i tyle... Co za tym idzie owego boksu z ostatnimi tematami o którym pisał Combic też nie ma.
Życzę owocnej pracy nad zmianami w e-górach :smile:

Michał

Wt 27 lis, 2007

duncan76: wszystko ładnie hula :D

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Wt 27 lis, 2007

Duncan przyślij screeny, bo to jest niemożebne i wykluczowane, żebyś nie miał prawego marginesu...
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

duncan76

Wt 27 lis, 2007

Hmmm, margines właśnie wrócił na swoje miejsce :smile:. Tzn jest "Polecamy w portalu", "Ostatnio na forum", "Lawiny" i cała reszta poniżej :wink:. Nie wiem co o tym myśleć, bo przez trzy dni tego wszystkiego nie było... Może to wina mojej przeglądarki i nie cała strona się otwierała, nie wiem, nie znam się na tym :roll:. W każdym razie teraz, jak to napisał Michał "wszystko ładnie hula" :smile:.
Niemniej dzięki za zainteresowanie.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 28 lis, 2007

Czy w działach tematy wątków będą zamknięte w klatkach tabelki docelowo?
Po poprzednim, otwartym układzie teraz ciut mnie to wytrąciło z równowagi. Chyba mam klaustrofobię, choć nie zauważyłem tego w jaskiniach :wink: .

Brzoza
Administrator E-GORY

Śr 28 lis, 2007

Marek napisał(a):Czy w działach tematy wątków będą zamknięte w klatkach tabelki docelowo?

???

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Cz 29 lis, 2007

hm...coś zepsuliście :???:
pod dają rozdzielczość jest robiona ta strona?
bo zaczęła u mnie wyglądać komicznie...tzn po lewej i prawej stronie mam gigantyczne marginesy... ja wiem że w przypadku monitora 21" to sie zdaza...ale wczesniej bylo lepiej

Brzoza
Administrator E-GORY

Cz 29 lis, 2007

dianek napisał(a):po lewej i prawej stronie mam gigantyczne marginesy.

To bardzo ciekawe, bo witryna ma stałą szerokość i jest wyrównywana do środka, z tym że... jest szersza niż wcześniejsza wersja, więc przestrzenie po bokach powinny być... mniejsze :-)

Co proponuję: po pierwsze odśwież sobie pliki css e-gór, Możesz również wywalić cache.
Jeśli nie pomoże, Prześlij mi proszę screena strony.

pozdr.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 29 lis, 2007

Brzoza napisał(a):???

Napisałem post pod wpływem impulsu, jak widać zupełnie niepotrzebnie, zapominając że "operujecie bez znieczulenia". Musiałem pewnie trafić na moment dłubaniny, bo strony działów (listy tematów wątków) ubrane były w jakąś koszmarną kratkę tabelki, w której więcej bylo linii niż tekstu.

Siasia_Mosad

Ulubione góry: Verticale i ludzie

Cz 29 lis, 2007

A ja mam pytanie odnośnie zmian. Generalnie bezbolesne, ale...

Co z czatem?? Nie ładuje się do końca, jakieś znaczki-ślimaczki się pojawiają, strona prawie pusta... I to nie tylko u mnie :???:

Pozdr.(S)
Obrazek

I am metal, HEAVY METAL!!!

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do e-gory.pl