Stare-nowe e-gory.pl

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Stare-nowe e-gory.pl

Pt 01 lut, 2008

gamzo napisał(a):flashowe migadełka

Przepraszam Cię bardzo, ale co Ci tam miga?

pozdr.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 01 lut, 2008

Hmm, chciałem zapytać o to samo, ale nie zdążyłem, choć czekam na odpowiedź.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

gamzo

Pt 01 lut, 2008

jak przejeżdżam myszką w stronę menu to się przesuwają panoramki w prawo/lewo .... poprzednio kwadraciki się odwracały ... wiem że teraz jest taki 'trynd' żeby wszystko samo z siebie migało i jeździło ale ja wolę stabilność. A flash dodatkowo obciąża pamięć mojego komputera. Wiem ... odinstaluję sobie flashplayera i będę miał spokój :D
wsiąść do pociągu byle jakiego ...
Łukasz

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Pt 01 lut, 2008

gamzo napisał(a):żeby wszystko samo z siebie migało i jeździło

Przepraszam, ale czy na e-górach cokolwiek (poza zewnętrznymi bannerami wyświetlanymi epizodycznie) samo z siebie miga czy jeździ? Różne rzeczy można zarzucić e-górom, ale na pewno nie to, że jest przeładowana grafiką czy animacjami...

Strona jest statyczna, zaś wszelkie animacje następują wyłącznie po interakcji użytkownika. Co więcej, gdy użytkownik zakończy interakcję - animacja się zatrzymuje.

Chyba nie Widziałeś jak tak naprawdę strona portafi migać i jeździć, polecam www.zlastrona.org :-)

gamzo napisał(a):odinstaluję sobie flashplayera

Wtedy będziesz miał jeszcze gorzej, bo co chwilka będzie sie rzucał, żeby go zainstalować :-)

pozdr.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pt 01 lut, 2008

Gamzo, po Twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że pracujesz na konsoli tekstowej, bo tylko tam nic nie miga... :razz:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

gamzo

Pt 01 lut, 2008

Bartosz napisał(a):Gamzo, po Twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że pracujesz na konsoli tekstowej, bo tylko tam nic nie miga... :razz:

Wolałbym. Tam przynajmniej ja decyduję, co mi się ma wyświetlić. Ale niestety, nieuchronny walec postępu zgodnie z prawem Kopernika wypiera dobre rozwiązania a upowszechnia złe.

Brzoza napisał(a):Różne rzeczy można zarzucić e-górom, ale na pewno nie to, że jest przeładowana grafiką czy animacjami...

Strona jest statyczna, zaś wszelkie animacje następują wyłącznie po interakcji użytkownika.

Jeszcze nie jest.

Czy dałoby się tą flaszową 'odwijankę' spowolnić o pół sekundy? Żeby za każdym razem jak przejeżdżam myszką z menu w dół i z powrotem nie migała? Żeby mi się odwijała dopiero, jak się myszką zatrzymam na obrazku? A nie taka 'interakcja' na siłę, czyli domyślanie się, czego użytkownik chce, a nawet jak nie chce to i tak nie szkodzi. Odwiniemy raz jeszcze, a co .....
wsiąść do pociągu byle jakiego ...
Łukasz

kaawa

Pt 01 lut, 2008

Mrugnij okiem, gdy będzie miała się animacja "zmienić".
...Rudeboys, are comming to town...
http://fotolog.com/kaawa

Poprzednia strona
Powrót do e-gory.pl