Kontakt z Redakcją to kpiny!

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Raveren55

Pt 15 lut, 2008

Witam. Korzystam z zaproszenia by "wygarnąć" Redakcji. Przez 3 tygodnie nie mogę się doczekać na odpowiedź na maila. Wysłałem 3 listy i nic. To nie jest poważne traktowanie swoich odbiorców. List dotyczący tego samego problemu, wysłany do administratorów ONET na odpowiedź czekał 3 godziny!!!. :twisted:
I co Wy na to państwo Redaktorzy?
PS. Smaczku sprawie dodaje fakt, że już ponad rok ( a może nawet dwa) pisałem dokładnie w tej samej sprawie i przez ten czas nic się nie zmieniło.
Niech nikt mi nie wmawia, że Redakcja cały czas jest w górach i nie ma czasu odpowiadać na maile.
Pozdrowienia

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Kontakt z Redakcją to kpiny!

So 16 lut, 2008

Bo Redakcja zarabia na życie, wychowuje dzieci, czasem chodzi do kina czy na film :-) lub na zakupy, jeździ w góry... normalnie żyje... a jak zostanie trochę czasu, to siada do komputera i pracuje nad portalem, nierzadko do 2:00 czy 3:00 w nocy (tak jak np. codziennie od blisko półtora tygodnia - oczywiście trzeba wstać o 6:00 rano), żeby nasi internauci mogli sobie oglądać zdjecia czy panoramy, pobierać tapety na pulpit, studiowac mapy, czytać poradniki, relacje, czy newsy...

Bardzo przepraszam, że nie jesteśmy onetem i nie mamy odpowiadacza na maile na etacie. Jeśli Chcesz pomóc, zapraszam. Inforrmuje jednak, że nie płacimy sobie (a tym bardziej innym) żadnych honorariów autorskich czy pensji.

Szczerze, to nawet coś pamiętam od Ciebie, ale było w tym liście tyle pretensji, że zupełnie przysłoniły treść merytoryczną. Rozumiem, że teraz, poza pretensjami, też nie Zgłaszasz jakichś konkretnych spraw, a tylko Chcesz sobie "poużywać"? Jeśli tak - nie Krępuj się - oryginalny debiut na forum...

Raveren55

So 16 lut, 2008

Chcesz sobie "poużywać"? Jeśli tak - nie Krępuj się - oryginalny debiut na forum...

Nie chcę sobie poużywać - ale wreszcie zadziałało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie było czasu odpowiedzieć na 3 maile przez 3 tygodnie - a na forum proszę bardzo poniżej 2 godzin!!!
Rozumiem, że teraz, poza pretensjami, też nie Zgłaszasz jakichś konkretnych spraw

To była ( i jest) prywatna sprawa i nie widziałem potrzeby powtarzania tego na forum. Ale jeśli Chcesz to nie ma problemów.
Jeśli Chcesz pomóc, zapraszam.

Propozycja ciekawa, ale to przecież Wasza strona i nie bardzo wiem co mógłbym w Waszym imieniu robić. Odpowiadać na maile? Może tak: "Drogi czytelniku, Pana Redaktora nie ma w tym tygodniu, ale jak wróci to natychmiast go powiadomię. :mrgreen:
Redakcja zarabia na życie, wychowuje dzieci

Ja też pracuję,, mam dzieci (no może trochę starsze :wink: ) i czasami jeżdżę w góry. To słabe tłumaczenie. Zamiast tego proponuję umieścić informację że "Kontakt z Redakcją w każdy wtorek i środę. Pilne sprawy zgłaszać na forum" i po kłopocie. I nikt nie będzie miał wrażenia że go "olewają". Nie dziw się więc z takiej reakcji.

kruczek14

So 16 lut, 2008

I nikt nie będzie miał wrażenia że go "olewają"

Musisz być jakiś wyjątkowy bo w moim przypadku, gdy miałem problem to wymiana mailów, właśnie z administratorem Brzozą była można powiedzieć natychmiastowa. W przeciągu kilku godzin wymieniliśmy kilka wiadomości i prawdę mówiąc to aż sam się zdziwiłem że było to tak szybko.
No ale może administrator nie był wtedy w górach, nie wychowywał dzieci, nie był w kinie itd :lol: . życzę szczęścia w rozwiązywaniu kolejnych problemów.

pozdr.
kruczek
Człowiek potrzebuje piękna krajobrazu...

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

So 16 lut, 2008

-> jakaś bzdura! wystarczy napisać do Brzozy na gg i zazwyczaj odpowiada tego samego dnia

pozatym Raveren55, skoro ci się to forum nie podoba i jesteś tu tylko po to by
Raveren55 napisał(a):"wygarnąć" Redakcji
to może sobie odpuść, zmień forum, a konflikty prywatne rozwiązuj za pomocą PW

i gratuluje debiutu :P

Raveren55

So 16 lut, 2008

Każdy ma własne doświadczenia. Ja mam właśnie takie i cóż z tego, że inni nie mieli problemów? Gdybym miał tak samo nie było by tych postów!

wystarczy napisać do Brzozy na gg i zazwyczaj odpowiada tego samego dnia

W menu KONTAKT nie ma numeru na GG.
skoro ci się to forum nie podoba

To nie jest kwestia sympatii do forum tylko braku możliwości kontaktu. Wybrałem taką formę bo nie mogłem inaczej. Czytaj uważnie i ze zrozumieniem.
i gratuluje debiutu

A czy to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji? Czy tylko pochwały są tu mile widziane?
Proponuję by niezainteresowani oszczędzili sobie trudu, a dalszą korespondencję chętnie poprowadzę zgodnie z sugestiami za pomocą maila, GG lub PW

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

So 16 lut, 2008

Raveren55 napisał(a):A czy to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?

Nie, zwykliśmy się po prostu nieco inaczej witać, czy to w górach czy e-górach. Ale może jesteśmy jacyś inni...

Raveren55 napisał(a):Czy tylko pochwały są tu mile widziane?

Nie, krytyka jest nawet milej widziana, ale konkretna. Wskaż mi proszę choć jeden konkret w Twoim poście.

Raveren55

So 16 lut, 2008

Chcesz konkretów - proszę bardzo:
Przez 3 tygodnie nie mogę się doczekać na odpowiedź na maila. Wysłałem 3 listy i nic.

Czy wystarczy. Reszta to już tylko omówienie
zwykliśmy się po prostu nieco inaczej witać, czy to w górach czy e-górach. Ale może jesteśmy jacyś inni..

Czy tak jak ze mną przez 3 tygodnie?
Widzę, że dalsza kontynuacja tematu nie ma sensu. Zamiast podjąć temat już poza forum i załatwieniem sprawy trwa dziwna wymiana zdań.
Nie zacząłem tego tematu z nudów. Czy to jest tak trudne do zrozumienia. No chyba, że moje listy od razu poszły do kosza bez czytania - to by wszystko wyjaśniało.

Andix

Ulubione góry: Tatry , Alpy Julijskie

So 16 lut, 2008

Raveren55 napisał(a):Cytat:
wystarczy napisać do Brzozy na gg i zazwyczaj odpowiada tego samego dnia

W menu KONTAKT nie ma numeru na GG.

A to ciekawe bo ja jakoś w jego danych znalazłem nr GG.

Poza tym robisz zamieszanie właściwie nie podając konkretów oco ci chodzi

Raveren55

So 16 lut, 2008

Mam wrażenie, że mówimy w różnych językach. Więc pomalutku:
Jako niezarejestrowany użytkownik wchodzę na stronę i do menu KONTAKT - a tam jest formularz do przesłania poczty. Nie widać nigdzie listy redaktorów ani ich nr GG. W menu REDAKCJA owszem są, ale link do kontaktu z nimi prowadzi znów do tamtej strony. Piszę list do REDAKCJI i nie muszę wiedzieć który z Redaktorów to będzie czytał. Mija tydzień - ponawiam próbę. Mija kolejny i znów to samo.
Poza tym robisz zamieszanie właściwie nie podając konkretów oco ci chodzi

Właśnie chodzi o terminy odpowiedzi. Czy to nie dość jasne?
A list dotyczył zmiany linku do strony. Nie ma to jednak żadnego znaczenia. Chodzi o zasadę.
Ciekaw jestem Waszej reakcji na totalny brak reakcji ze strony adresata. Wysyłam sporo maili do firm, sklepów i osób prywatnych, ale nigdy nie potraktowano mnie w ten sposób.
Skorzystałem z zaproszenia do krytycznej wypowiedzi na forum i okazało się, że reakcja jest błyskawiczna. :?:
A dalej zamiast przeprosić i zakończyć temat za pomocą poczty ( lub GG czy innego komunikatora), Redakcja przyjmuje pozycję obronną a ja wychodzę na wichrzyciela.
Powtarza się tylko pytanie O CO CHODZI???
Wystarczy zobaczyć 2 zdanie w 1 linijce 1 wypowiedzi - i wszystko będzie jasne. Polecam to następnym chętnym do polemiki, chociaż wolałbym zamiast tego otrzymać maila od Redakcji, załatwić sprawę i zakończyć temat.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

So 16 lut, 2008

Myślę że Raveren55 ma rację i nie powinniśmy się wtrącać. Ten wątek to tylko czysto techniczny zabieg dotarcia do Brzozy inną drogą, skoro wskazana w portalu jest nieskuteczna.
Choć, skoro przez forum, to nie sposób uniknąć forumowej reakcji ("naszych biją" :mrgreen:).
Andix, popatrz na problem z punktu widzenia portalu, nie forum. Człowiek z zewnątrz próbuje skontaktować się z redakcją portalu. Korzysta zatem ze wskazanej mu ścieżki i klika w "kontakt". Nie musi wiedzieć kim jest Brzoza. I niekoniecznie musi aprobować komunikowanie się przez GG, bo ten komunikator ma charakter personalny. Mam nadzieję że obaj panowie się dogadają w zasadniczej kwestii (skoro Brzoza wreszcie zareagował) i wątek uschnie.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

So 16 lut, 2008

Wysyłam sporo maili do firm, sklepów i osób prywatnych, ale nigdy nie potraktowano mnie w ten sposób.

Hmmm... może potraktowaliśmy Twoje "i-mile" jako spam, skoro tyle ich wysyłasz. My też wysyłamy setki mail'i do różnych firm, instytucji, ludzi gór; ja wysyłam dziesiątki aplikacji w poszukiwaniu lepszej pracy, i co? I nic !! Daj spokój, chłopaki nie płaczą. Możesz teraz napisać do nas na forumowym priv skoro się już zarejestrowałeś. Na priv trudno będzie coś przegapić.

Bartosz (redaktor news'owy)
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

zizimymind2

ło matko

N 17 lut, 2008

a ja tam Panie coś tam 55 uważam że musisz być bardzo szczęśliwym człowiekiem skoro nie masz większych zmartwień i problemów jak ów z kontaktem z redakcją....
ja również na początku kontaktowałem się z jednym z redaktorów i przyznaję szczerze odpowiedź nadeszła szybciej niż myślałem....
skoro ta sprawa o której pisałeś aż trzy razy była dla Ciebie aż tak ważna to trzeba było od razu się zarejestrować i wysłać właśnie prywatną wiadomość....

robienie z igły wideł!!!!!

pozdrawiam redaktorów
raz w północnej głuchej dobie, gdym znużony siedział sobie........

Raveren55

N 17 lut, 2008

a ja tam Panie coś tam zizi uważam że musisz być bardzo szczęśliwym człowiekiem skoro nie masz większych zmartwień i problemów jak mój kontakt z redakcją....
ja również na początku kontaktowałem się z jednym z redaktorów i przyznaję szczerze odpowiedź nadeszła później niż myślałem....
skoro ta sprawa o której pisałeś była dla Ciebie aż tak ważna to trzeba było od razu wysłać właśnie prywatną wiadomość do mnie....
robienie z igły wideł!!!!!
pozdrawiam redaktorów
następnych kandydatów na pisarzy muszę zmartwić - dalszy ciąg już poza forum

zizimymind2

cyt...

Pn 18 lut, 2008

"niedostatek wiedzy sądzenia jest właśnie tym , co zowie się głupotą a kalectwu temu nijak nie da się zapobiec"
Immanuel Kant
raz w północnej głuchej dobie, gdym znużony siedział sobie........

Następna strona
Powrót do e-gory.pl