Śmietnik

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

BeZet

Śmietnik

Pt 26 wrz, 2008

Mam prośbę/pomysł, czy szanowni administratorzy (chylę czoło przed ich pracą i nimi samymi) mogli by utworzyć dodatkowy dział w którym by można sprawdzać funkcje forum, czy działają. Dodałem do swojego profilu podpis ale w postach które napisałem go nie widać i nie wiem czy dla tego że coś nie "bangla" czy dla tego że posty były pisane przed dodaniem opisu. Taki śmietnik rozwiązał by sprawę niektórych postów pisanych tylko po to by coś sprawdzić.

P.S. Oczywiście tego posta napisałem by sprawdzić czy podpis mi się wyświetli :)
Choć właśnie zauważyłem że w "Opcjach" jest opcja "Dodaj podpis" co trochę mi wyjaśnia sprawę :) mimo wszystko postuluję o utworzenie takiego działu.
Co tu zostało z wierszy Mistrza?
Chłodem powiało od drzwi nie domkniętych
I wyszliśmy z Hnatowiczem
Gdzie indziej szukać poezji

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Śmietnik

Pt 26 wrz, 2008

Nie widzę potrzeby, zawsze są przyciski 'edytuj' lub 'usuń', który edytuje / usuwa już napisany, np. testowy post.

Poza tym, co niby miałoby być testowane?

Pozdr.

BeZet

Pt 26 wrz, 2008

Co może być testowane?? No wszystko od sprawdzenia czy przeglądarka działa poprawnie (nie wszyscy używają IE czy FireFoxa) po naukę wklejania zdjęć i linków (nie każdy to potrafi zrobić za pierwszym razem).

Ale skoro nie widzisz potrzeby to nie będę Cie namawiał, rzuciłem pomysł bo widziałem takie działy na innych forach i uznałem to za dobry pomysł i sam z takich działów korzystałem, administrator nie ma z tym działem dużo pracy jedynie raz na jakiś czas "Usuń wszystkie".

Brzoza
Administrator E-GORY

Pt 26 wrz, 2008

BeZet napisał(a):od sprawdzenia czy przeglądarka działa poprawnie (nie wszyscy używają IE czy FireFoxa) po naukę wklejania zdjęć i linków

Jak wspominałem wcześniej, po to są przyciski 'edytuj' lub 'usuń', aby ich używać :-)

Pozdr.

asique

So 27 wrz, 2008

Ja bym wspomniała jeszcze o funkcji "pogląd"

tommer

So 27 wrz, 2008

Jednak mimo wszystko na innych forach pomysł śmietnika już się sprawdził i nie widzę przeciwwskazań, aby był też tutaj. Można by tam też dawać tzw. WO, czyli wycieczki osobiste, aby potem nie zaśmiecały właściwych tematów.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 27 wrz, 2008

tommer, na innych forach są też: chamstwo, wulgaryzmy, kłótnie i inne nam nie potrzebne ustrojstwa, więc nie wszystko co jest gdzie indziej musi być i u nas. Łatwość podglądu, korekty czy formatowania postu jest tak wielka, że naprawdę trzeba mieć wielkiego lenia, aby z nich nie skorzystać.

Pozdrawiam i życzę samych udanych wpisów :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

BeZet

N 28 wrz, 2008

Oki, oki tylko do którego działu mam wrzucać posty w których będę chciał sprawdzić który awatarek pasuje mi do nowego wyglądu forum ? :) Pytam bo nie chcę zostać ukarany za nabijanie sobie postów wiadomościami bez znaczenia? Od razu dodam że w podglądzie to się nie wyświetla a profil nie ma podglądu.

No cóż jak wcześniej pisałem nie będę więcej namawiał, ja widzę bardzo duże zastosowanie śmietnika wychodzące daleko poza opcje Edytuj, Usuń, Podgląd, zresztą nie chodzi mi o edytowanie postów w których mam coś do powiedzenia tylko o poligon na którym można sprawdzić czy wszystko działa za czym zabiorę głos w dyskusji (źle zredagowany post powoduje powstawanie kilku postów w których ludzie doradzają jak zrobić żeby działało albo zgłaszają że nie działa) nawet nie chodziło mi o mnie, na tyle dobrze posługuje się komputerem że zawsze sobie poradzę, ale pomyślałem o tych wszystkich którzy trochę gorzej sobie z tym radzą. Jeśli śmietnik się nie sprawdzi to zawsze można go usunąć.

Brzoza
Administrator E-GORY

N 28 wrz, 2008

BeZet napisał(a):Oki, oki tylko do którego działu mam wrzucać posty w których będę chciał sprawdzić który awatarek pasuje mi do nowego wyglądu forum ?

Do któregokolwiek, jeśli to test i za chwilę post ma zostać usunięty. Zresztą zupełnie nie rozumiem, po co Chcesz pisać nowego posta aby zobaczyć avatara, skoro on automatycznie pojawia się we wszystkich , także już napisanych postach. Chyba żaden problem odszukać np. swój ostatni post (albo wszystkie swoje posty) - takie opcje są w profilu.

tommer napisał(a):WO, czyli wycieczki osobiste,

Boszzz, to jakiś absurd tak? Znaczy publiczne miejsce do rzucania się wzajemnie błotem??? Dzieci neostrady... :-(

Reasumując: na forum są przyciski 'edytuj', 'podgląd'. 'usuń'.
Tzw. smietnika nie ma i nigdy nie będzie.

Pozdr.

tommer

N 28 wrz, 2008

tommer, na innych forach są też: chamstwo, wulgaryzmy, kłótnie i inne nam nie potrzebne ustrojstwa, więc nie wszystko co jest gdzie indziej musi być i u nas.

Są fora bez tego, a jednak śmietnik tam jest. Zresztą fora, gdzie są tylko bluzgi omijam z daleka.
Tzw. smietnika nie ma i nigdy nie będzie.

Czyli decyzja zapadła.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

N 28 wrz, 2008

Decyzja zapadła, więc temat zamykam.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Powrót do e-gory.pl