Reklamy na forum

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Basia Z.

Reklamy na forum

Cz 18 gru, 2008

Jak to właściwie jest ?

Na forum wiszą reklamy jawnie komercyjnej imprezy (wyjazdu w Himalaje) a znikła gdzieś zajawka inicjatywy takiej jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Kochani moderatorzy - czy aby nie przesadzacie ?

I to zarówno w jedną jaki i drugą stronę.

Moim skromnym zdaniem - brakuje podforum o nazwie "ogłoszenia" gdzie zarówno jeden jak i drugi post znalazłby swoje miejsce.

Jak zresztą również ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na Luboniu Wielkim oraz ogłoszenie o "Mikołajkach Łemkowskich".

Pozdrowienia

Basia
--------------------------------------------------------------------
Najlepszy na świecie kurs przewodnicki - SKPG Gliwice :)

http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/kurs-20132014/

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Reklamy na forum

Cz 18 gru, 2008

Basia Z. napisał(a):znikła gdzieś zajawka inicjatywy takiej jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

www.e-gory.pl - rzeczywiście, ciężko znaleźć....
www.e-gory.pl/content/view/2494/38/

Basia Z. napisał(a):brakuje podforum o nazwie "ogłoszenia"

www.e-gory.pl/component/option,com_clas ... temid,131/

Basia Z. napisał(a):reklamy jawnie komercyjnej imprezy (wyjazdu w Himalaje)

www.e-gory.pl/component/option,com_zoom ... catid,125/
www.e-gory.pl/component/option,com_zoom ... catid,136/
www.e-gory.pl/component/option,com_zoom ... catid,135/
www.e-gory.pl/component/option,com_zoom ... catid,134/
www.e-gory.pl/component/option,com_zoom ... catid,146/
www.e-gory.pl/component/option,com_zoom ... catid,133/
www.e-gory.pl/component/option,com_zoom ... catid,140/
www.e-gory.pl/content/view/1121/52/
i inne...

A może Ty coś zrobisz dla serwisu? Czy jedynie - jak na razie - Ograniczasz się do krytyki. Tak wiem, to łatwiejsze niż przygotowanie materiałów na jakimś minimum przyzwoitym poziomie.

Basia Z.

Pn 22 gru, 2008

Brzoza napisał(a):A może Ty coś zrobisz dla serwisu? Czy jedynie - jak na razie - Ograniczasz się do krytyki. Tak wiem, to łatwiejsze niż przygotowanie materiałów na jakimś minimum przyzwoitym poziomie.

Krytykuję nie serwis, który jest bardzo interesujący a tylko i wyłącznie forum :-)

Poza tym - krytykuję po raz pierwszy od roku pisania tutaj i w miejscu, które jest na to przeznaczone (o czym mówi tytuł).

Moja krytyka nie dotyczy reklam w wyskakujących okienkach, bo żyję na ziemi i wiem że serwis musi z czegoś żyć, a tylko i wyłącznie zamieszczania komercyjnych ogłoszeń na forum.
Powinno być na to inne miejsce - i tyle.

A jeśli chodzi o zrobienie czegoś dla serwisu ?
Chętnie jak się obrobię z aktualnymi zaległościami, czyli zapewne po Nowym Roku.
Mam zgromadzone "tematyczne" galerie zdjęć, jakie np. prezentowałam na różnych pokazach (np. "Huculszczyzna"). Ale ponieważ zdjęcia są nie tylko moje ale pozbierane od rożnych autorów musiałabym mieć ich zgodę na publikację a po drugie musiałabym je uporządkować i dorobić sensowne podpisy, które by coś mówiły.
Nie wiem czy jesteś zainteresowany publikacją takich zdjęć, które nie dotyczą wysokich gór ?

Pozdrowienia

Basia
--------------------------------------------------------------------
Najlepszy na świecie kurs przewodnicki - SKPG Gliwice :)

http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/kurs-20132014/

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Pn 22 gru, 2008

Basia Z. napisał(a):Krytykuję nie serwis, który jest bardzo interesujący a tylko i wyłącznie forum

Forum było, jest i będzie częścią serwisu, więc jeśli w serwisie są odpowiednie działy (np. ogłoszenia), nie ma potrzeby dublować tego w innym miejscu serwisu. Powtarzam: nie ma i nie będzie "schizmy" serwisu od forum.

Pozdr.

Iza

Wt 23 gru, 2008

Basia Z. napisał(a):Moja krytyka dotyczy tylko i wyłącznie zamieszczania komercyjnych ogłoszeń na forum.
Powinno być na to inne miejsce - i tyle.
Brzoza napisał(a):Forum było, jest i będzie częścią serwisu, więc jeśli w serwisie są odpowiednie działy (np. ogłoszenia), nie ma potrzeby dublować tego w innym miejscu serwisu.
Osobiście pamiętam, jak admini pogrozili nam palcem za zamieszczanie na forum informacji o planowanych imprezach i zamknęli dział, w którym takie ogłoszenia się pojawiały. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego więc teraz
1. na forum pojawia się reklama komercyjnej imprezy
2. osoba, która "ma czelność" powiedzieć na głos, że coś tu się nie zgadza, jest od razu frontalnie atakowana.
Trochę konsekwencji, szanowny i nieomylny Panie Adminie.

A tak przy okazji- może warto zastanowić się nad przeniesieniem działu ogłoszeń na forum? Kilkakrotnie zdarzało mi się usłyszeć, że ktoś zamieścił ogłoszenie na e-gorach, ale nikt mu nie odpowiedział, a potem okazywało się, że w podobnym czasie na podobny temat toczyły się rozmowy na forum. Ewentualnie może jakoś inaczej rozwiązać ten problem? Jakiś stały link na forum odsyłający do działu ogłoszeń? Możliwość wchodzenia do działu ogłoszeń zarówno ze strony głównej serwisu jak i z forum?

lucyna

Ulubione góry: teren moich uprawnień

Cz 01 sty, 2009

Szanowny Panie Adminie :wink: , a se czekam i czekam i chyba dalej bede se czekać. :mrgreen:
Wbrew pozorom to moje czekanie także dotyczy reklamy.
http://www.grupabieszczady.pl/

buba

Ulubione góry: .

Cz 01 sty, 2009

no ale w tamtym dziale jest moze i miejsce na ogloszenia ale nie mozna na ich temat podyskutowac a na forum by byla taka mozliwosc... po prostu byloby latwiej..
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

viking

Ulubione góry: Himalaye, Alps

Śr 07 sty, 2009

Witam i pozdrawiam

Ciesze sie, pomimo, iz to troche trwało, i moderator nareszcie sie otrzasnąl
i sam przypomniał sobie jaki regulamin tu panuje.
Jak widzę łatwo tu otrzymać ostrzezenie za "pisanie nie na temat"
a jak łatwo i bez konsekwencji tolerowac jawna reklame,
czyli są tu równi i równiejsi. M - to sympatyczny gośc i "nie zasypia gruszek"
ogłaszajac sie na innych publicznych forach - hihihi.
Myslę, że za pisanie rzeczy oczywistych nie dostane "nagrody"

viking

ps. Mamy Nowy Rok - to moze zapanuje tu prawo równych.

Powrót do e-gory.pl