"Brak" forum na stronie głównej e-góry

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

v3rt

"Brak" forum na stronie głównej e-góry

Cz 11 lut, 2010

Ja wiem, że każdy ma pewnie linka do forum w ulubionych, ale wszedłem dzisiaj z drugiego kompa, wpisałem tylko e-gory.pl, trafiłem na główną i.... zonk. Nigdzie nie ma linka do forum :) To celowe działanie czy tylko przeoczenie?

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: "Brak" forum na stronie głównej e-góry

Cz 11 lut, 2010

Wg. Brzozy celowo. Udostępni linka, gdy aktualizacja forum dobiegnie końca.
A na 'obcych' kompach wystarczy wpisać e-gory.pl/forum i wszystko gra :]
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

mareki

So 27 mar, 2010

Celowo to zorganizowano chyba tylko upadek tego forum.
mareki

nieobliczalny

Ulubione góry: dzikie i niedostępne

Cz 01 kwi, 2010

mareki napisał(a):Celowo to zorganizowano chyba tylko upadek tego forum.

to to forum upadło? :shock:

I don,t think so... puki my żyjemy ;)
Nieobliczalny

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 02 kwi, 2010

Puki czy póki? ;)
Mityczny Brzoza na górskim preclu wyraził żal, że tak to działa. Stary skrypt itd... Pytanie: w czyich rękach jest teraz forum?
Nie znam się na tym. Może to problem braku kompatybilności starego forum z nowym portalem? Bo samo dodanie łącza chyba nawet zagonionemu Pawłowi nie sprawiłoby większego kłopotu?
Żaku, zapowiadałeś aktualizację forum. Jak się sprawy mają?

Na razie bywalcy jako tako utrzymują dynamikę, ale brakuje "świeżej krwi".
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Pt 02 kwi, 2010

Marku, robi się. Wiem, że trwa to długo, ale to tylko moje dodatkowe zajęcie, jedno z wielu, ale już niedługo, trochę cierpliwości...
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

nieobliczalny

Ulubione góry: dzikie i niedostępne

So 03 kwi, 2010

Marek napisał(a):Puki czy póki? ;)

oczywiście, że pÓki taka mała wpadka ortograficzna przepraszam... i dziękuję za zwrócenie uwagi :)

Na razie bywalcy jako tako utrzymują dynamikę, ale brakuje "świeżej krwi".

brakuje świeżej krwi bo forum nie jest widoczne. Myślę, ze ma to swoje plusy i minusy :)
Poza tym kto chce ten znajdzie... w końcu odkrywanie nowych zakątków portalu e-góry też może być ciekawe :)
Nieobliczalny

Żaku
Administrator forum

So 03 kwi, 2010

Spokojnie z tymi nowymi, tygodniowo aktywuję kilka nowych kont (i nie są to bynajmniej konta fikcyjne), część z tych ludzi pisze nowe posty, część tylko czyta, a są i tacy, którzy już nigdy potem na forum nie zaglądają. Trudno, nie zmusi się ich. Jednak już wkrótce forum będzie nowe - miejmy nadzieje :roll:
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Jest OK

Wt 06 kwi, 2010

Nono! Nieźle :). Gratuluję dłubaczom. Forum ma ładną formę i jest wreszcie dostępne z portalu.
Mam nadzieję, że w nowych szatkach nabierze dawnej dynamiki :).
Brakuje trochę wyświetlania na liście działów tytułu ostatniego postu. Chyba trzeba ręcznie ten tytuł wpisywać.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Jest OK

Wt 06 kwi, 2010

Marek napisał(a):Brakuje trochę wyświetlania na liście działów tytułu ostatniego postu. Chyba trzeba ręcznie ten tytuł wpisywać.

Będzie. Jeśli nie uda się przywrócić tematów starych postów, to na pewno wszystkie nowe (czyli napisane od tej chwili) będą tam widoczne.

No i forum odrobinkę sypie się pod IE (to już kurcze tradycja, ta przeglądarka zawsze znosi jakieś jajo), ale pracuję nad tym i może jeszcze dziś będzie zupełnie OK.

W tym miejscu należą się wielkie podziękowania dla Żaka za pracę nad migracją forum.

Pozdr!

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Re: Jest OK

Śr 07 kwi, 2010

Brzoza napisał(a):No i forum odrobinkę sypie się pod IE (to już kurcze tradycja, ta przeglądarka zawsze znosi jakieś jajo), ale pracuję nad tym i może jeszcze dziś będzie zupełnie OK.

No, trochę... Ale nie jest to szczególnie uciążliwe, tym bardziej, że samo forum szybko ładuje nawet pod IE.
Inna rzecz, że trzeba się będzie przyzwyczaić do nowej odsłony forum...
:D
11 + 11 = 110 !

Brzoza
Administrator E-GORY

Śr 07 kwi, 2010

Pod IE jest już OK.
Maciek, jeśli Mówisz że pod IE chodzi szybko to spróbuj Opery lub Chrome (Firefoxa mimo wszystko nie polecam) :-)

Pozdr!

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Śr 07 kwi, 2010

Wypróbowałem Chrome. No cóż...
Woody Allen, powiedział kiedyś, że dopiero po zażyciu prozacu zrozumiał, że dotychczasowe czterdzieści lat miał nieustającą depresję.
No. To teraz wiesz, co czuję. :D
Wracając do meritum - cieszy mnie po(d)ręczny skrót do portalu z forum i vice-versa.
Pamiętam, jak swego czasu utyskiwałeś na małą ilość odwiedzin portalu, podczas gdy na forum wejść było co niemiara. Można mieć nadzieję, że ten prosty knif sytuację zmieni.
11 + 11 = 110 !

Żaku
Administrator forum

Śr 07 kwi, 2010

Fajnie, że paru osobom się podoba.
Migracja to w większości moja sprawa, ale wygląd w większości Brzozy, więc i jemu należy się 'szacun' (tak po młodzieżowemu ;) ).
Co się tyczy braku niektórych funkcji starego forum: postaram się znaczną ich część przywrócić, może dołożyć parę innych, ale trzeba jeszcze trochę poczekać.
Cały czas prace nad forum trwają i być może trzeba będzie od czasu do czasu forum wyłączyć, jednak nie na długo (góra paręnaście minut), więc miejcie to na uwadze. Zależało nam żeby główna jego funkcjonalność została przywrócona jak najszybciej, tym bardziej, że lada moment odbędzie się zlot, a i parę ustaleń jeszcze trzeba zrobić.
W sumie te kilka dni przerwy, w dodatku świątecznych, to i tak dobry czas, jak na tak wielkie zmiany ;)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Brzoza
Administrator E-GORY

Śr 07 kwi, 2010

Żaku napisał(a):lada moment odbędzie się zlot

Również lada dzień, a konkretnie w połowie maja będzie okrągła rocznica powstania serwisu, wtedy jeszcze nie w domenie e-gory.pl, ale np. są nadal na stronach materiały które debiutowały wtedy na www ;-)

Rocznica będzie dokładnie taka sama jak numer zlotu, czyli... dziesiąta :-)

Pozdr!

Następna strona
Powrót do e-gory.pl