Uwagi i propozycje zmian na forum

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Uwagi i propozycje zmian na forum

Pn 12 kwi, 2010

buba napisał(a):nie daloby sie tego jakos "odgornie" wylaczyc?

Jasne, że się da.
Proszę tylko o przelew za utrzymanie serwisu.

Przeczytaj sobie proszę: http://tiny.pl/hg4ll

Pozdr.
P.

buba

Ulubione góry: .

Pn 12 kwi, 2010

a jakiego rzedu to sa sumy? jezeli jakies ogromne to moze by sie mozna poskladac zeby jednej osoby nie obciazac. Na jednym forum np. placimy w kilka osob po 50zl rocznie i jest spokoj. Chetnie i tu sie doloze.. zeby nie musiec patrzec na to paskudztwo...
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

dynercia

Ulubione góry: każde

Pn 12 kwi, 2010

Dużo taniej chyba jednak wychodzi blokada reklam - ja nie oglądam ich praktycznie wcale, nie tylko tu, w onecie czy na wp też.
>>> www.miu-gory.xt.pl - strona domowa o górach<<< >>> Atlas roślin górskich <<<
>>> picasaweb.google.pl/dynercia <<<

Szymon

Pn 12 kwi, 2010

W poprzedniej wersji forum była bardzo fajna i wg mnie przydatne opcje:
- posty od ostatniej wizyty
- otwórz nowe wiadomości w osobnych oknach/kartach
- oznacz wszystkie wiadomości jako przeczytane.
Jest możliwość wprowadzenia tych zmian?
Pozdrawiam
Szymon

BeskidTrail.pl - najlepsze trasy rowerowe w Beskidach

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 13 kwi, 2010

Zamiast 'postów od ostatniej wizyty' masz 'posty nieprzeczytane' oraz 'nowe', a zamiast 'oznacz wszystkie wiadomości jako przeczytane' masz 'oznacz działy jako przeczytane'. Póki co nie planujemy tego zmieniać, co do trzeciej opcji, zobaczę co da się zrobić.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Nella

Ulubione góry: Tatry i Beskidy jak narazie :)

Wt 13 kwi, 2010

Maciek B. napisał(a):Z mojej strony jedna sugestia, a raczej prośba: gdyby dało się zrobić tak, że godzina dodania ostatniego wpisu w każdym wątku będzie widoczna także bez logowania... Byłbym wdzięczny. Nie zawsze mam czas logować się, tylko po to, żeby to sprawdzić.

Zgadzam się z Mackiem tego też mi teraz brakuje

Żaku
Administrator forum

Śr 14 kwi, 2010

Zobaczę, co da się zrobić, choć zalogowani powinni mieć jakieś przywileje ;)

PS: Nella, widzę, że często tu zaglądasz, a jakoś tak mało się udzielać w wątkach górskich, więcej odwagi!

[edit:]
Sprawdziłem, nie da się tego zmienić. Poza tym dziwi mnie fakt, że wchodzicie na forum bez autologowania (no chyba, że używacie publicznych kompów). Autologowanie to same plusy, nie trzeba wpisywać loginu i hasła, od razu widzimy nowe posty, swoją skrytkę PW, możemy pisać na czacie itp. Nie widzę sensu udostępniać tych wszystkich funkcji osobom niezalogowanym (gościom), poza tym większość w ogóle mija się z celem i jest nie do zrobienia.
Logujcie się zatem, albo korzystajcie z autologowania (konieczność obsługi cookie przez przeglądarkę). To rozwiąże wszystkie Wasze problemy! (No tutaj może trochę przesadziłem ;) )
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Śr 14 kwi, 2010

Żaku napisał(a):Sprawdziłem, nie da się tego zmienić.

Dziękuję, wystarczy... :)
11 + 11 = 110 !

Nella

Ulubione góry: Tatry i Beskidy jak narazie :)

Śr 14 kwi, 2010

Żaku napisał(a):PS: Nella, widzę, że często tu zaglądasz, a jakoś tak mało się udzielać w wątkach górskich, więcej odwagi!

eh bo jak to forum było "śpiące" to jakoś o was zapomniałam :oops: ale postaram się coś w innych wątkach pisać jak mnie wena najdzie :wink:

Żaku
Administrator forum

Pt 16 kwi, 2010

Niech wena będzie z Tobą!

Doinstalowałem dodatek, który aktywuje podpowiedzi w 'dymku', które będą pokazywać pierwszy post tematu
i ostatni. Pierwszy post jest pokazywany po najechaniu myszką na tytuł tematu (zarówno w widoku tematów danego działu jak i wyników wyszukiwania). Ostatni post jest pokazywany po najechaniu myszką na 'ikonę ostatni post'.

Przykłady:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Pt 16 kwi, 2010

Żaku napisał(a):Ostatni post jest pokazywany po najechaniu myszką na 'ikonę ostatni post'.

O, widzisz. W kontekście zmian, które postulowaliśmy z Nellą, a które okazały się niemożliwe do wprowadzenia - jest to całkiem zadowalające rozwiązanie.
11 + 11 = 110 !

TomekN

Wt 20 kwi, 2010

Adminom wielki szacunek i dzięki za wypracowane zmiany - forum zrobiło się bardzo eleganckie, choć do poprzedniego wyglądu zdążyłem się już mocno przyzwyczaić.

Jedna sugestia: czy przycisk "Zaloguj" mógłby być nieco większy, lub - wzorem poprzeniej wersji - mogły by być odsłonięte okienka logowania? To opcja dość ważna, zwłaszcza, że logowanie czasem bywa dość niestabilne.

Sorki, dopiero poniewczasie zauważyłem, że wszystko jest, tylko pod okienkiem czatu!!! :oops:
Pozdrawiam serdecznie,

Tomek

P.S.
Zniknęły symbole płci użytkowników - w niektórych przypadkach może to prowadzić do konfuzji, bo po nicku i avatarze nie zawsze można rozpoznać :shock:
T.

Żaku
Administrator forum

Śr 21 kwi, 2010

Fajnie, że się podoba.Co do płci, to zgadzam się z Tobą i postaram się w najbliższym czasie to 'naprawić', ale i tak każdy będzie musiał jeszcze raz uzupełnić to pole.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Żaku
Administrator forum

Pt 30 kwi, 2010

No Brzoza, gratuluje, kolejne zmiany wyglądają pozytywnie :)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

combic

Ulubione góry: Tatry

Cz 13 maja, 2010

Mam tutaj jakiś błąd:
viewforum.php?f=14&start=200

Błąd ogólny
SQL ERROR [ mysqli ]
Table 'db7_e-gory_h2_pl.phpbb2_topicst' doesn't exist [1146]
Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.
Poinformuj administratora lub webmastera: portal@e-gory.pl
Granice nie istnieją, wystarczy uwierzyć!
Gdyby całe życie można było iść do góry, nie schodziłbym.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do e-gory.pl