wiadomości e-mail

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

ola31281

Ulubione góry: Tatry

wiadomości e-mail

N 18 lip, 2010

Wstyd się pytać, ale co tam... Nie wiem gdzie przychodzą maile :/ Na adres podany przy rejestracji nic nie przychodzi, a na tej stronie mam tylko zakładkę "Wiadomości" i tam pusto, a wiem, że coś było wysyłane. Gdzie sprawdzić pocztę?
:oops:

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: wiadomości e-mail

Pn 19 lip, 2010

ola31281 napisał(a):Wstyd się pytać, ale co tam... Nie wiem gdzie przychodzą maile :/ Na adres podany przy rejestracji nic nie przychodzi, a na tej stronie mam tylko zakładkę "Wiadomości" i tam pusto, a wiem, że coś było wysyłane. Gdzie sprawdzić pocztę?

Aaaaale o co chodzi?
Jakie maile? Jakie konto? Jaki adres?
Z Twojego posta absolutnie nic nie wynika (zero konkretów).

Pozdr.
B.

ola31281

Pn 19 lip, 2010

sorry, chciałam napisać w skrócie...
jest opcja - wyślij e-mail do użytkownika i chodzi o to, że te maile do mnie nie dochodzą. Dziś jakimś cudem dotarło kilka z ostatnich trzech dni jako spam (żeby nie było, że spamu nie sprawdzam). Teraz już wiem że przychodzą na mojego maila podanego przy rejestracji (wcześniej szukałam też na e-gorach, tak jak wiadomości prywatnych), ale wciąż nie docierają wszystkie.

Mam nadzieję, że już wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Wt 20 lip, 2010

ola31281 napisał(a):Mam nadzieję, że już wiadomo o co chodzi.

Nie - nadal nie wiem, o co chodzi.
Jakakolwiek poczta wysyłana za pośrednictwem forum jest kierowana na adres podany przy rejestracji (w profilu).
A to z jakiego Korzystasz klienta poczty (a może z interfejsu www?), jak go Masz skonfigurowanego, czy Masz w nim jakieś filtry, itp. - Wybacz ale osobą która to wie najlepiej jesteś Ty - to tak jakbym Cię zapytał czy np. Wiesz w jakim
podkoszulku teraz siedzę przed komputerem....

Pozdr.
B.

ola31281

Śr 21 lip, 2010

z moją pocztą jest wszystko ok, inaczej nie doszedłby mail aktywacyjny, no chyba, że jest gdzieś ukryta opcja - "odrzucaj co drugą wiadomość od tego nadawcy", albo "przyjmuj pocztę jak uzbiera się pięć wiadomości".
Akurat tylko na tym forum mam taki problem, więc pytam u źródła i dzięki za wyczerpującą odpowiedź o podkoszulku :? :?

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 27 lip, 2010

ola31281, do mnie mejle wysłane z forum dochodzą bardzo systematycznie, więc nie wiem dlaczego Ty otrzymujesz je rzadko, lub co jakiś czas. Sprawdź rzeczywiście opcje filtra spamu nie tylko w kliencie poczty, ale też u właściciela domeny w której konto pocztowe masz założone, w razie problemów daj znać.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

amazonka

Ulubione góry: DOLOMITY

Śr 10 sie, 2011

do mnie maile z waszego portalu też trafiają do spamu
:(
poczta wp.pl
ale ze mnie gaduła straszna....:)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 22 wrz, 2011

To trzeba dodać wyjątek.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Powrót do e-gory.pl