Dlaczego nie dostaję maila że ktoś odpowiedział na mój post?

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

jacgra

Dlaczego nie dostaję maila że ktoś odpowiedział na mój post?

Śr 29 cze, 2005

Witajcie. Może ktoś mi pomoże, nie dostaję maila że ktoś odpowiada na mój post (czy taki w którym uczestniczę). Czy ktoś może mi powiedzieć co się mogło stać. Powiem też że jestem zarejestrowany także w innym forum i stamtąd też nie dostaję takiego maila, mimo, że taką opcję zaznaczyłem :(

Pola

Re: Dlaczego nie dostaję maila że ktoś odpowiedział na mój post?

Pt 01 lip, 2005

Jeżeli kliknęłaś śledź odpowiedzi w tym temacie to powinny Ci przychodzić. (A może zgłego maila wpisałaś...) Jest też coś takiego co porzychodzi mi w mailach: "Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu." Mogłaś raz nie odwiedzić i już Ci nie przyjdzie powidomienie. :idea: :idea: :idea:

jacgra

Pt 01 lip, 2005

No właśnie nic takiego co wymieniłaś nie miało miejsca i dlatego nie wiem co się stało :( A Ty normalnie dostajesz takiego maila??

Bruno

N 03 lip, 2005

No nie wiem czy powinienem się wypowiadać w tej kwesti - od razu przyznaję się bez bicia, że nie jestem ekspertem - ale wydaje mi się, że powiadamianie o odpowiedzi na twój post dotyczy tylko korespondencji prywatnej tzn. skierowanej do konkretnej osoby. W każdym razie tak było w moim przypadku. Kiedy pisałem do konkretnej osoby, to otrzymywałem powiadomienie o nadesłanej odpowiedzi.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 04 lip, 2005

We własnym profilu, na dole gdzie są preferencje, znajdują się pozycje: powiadomienie o odpowiedzi na post i odpowiedzi na wiadomość prywatną. Czy aby masz w tych miejscach zaznaczone TAK ?
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

jacgra

So 09 lip, 2005

Niestety ale tak :( Mam 2 razy tak :( Nie wiem co robić dalej

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Wt 12 lip, 2005

jacgra napisał(a):Niestety ale tak :( Mam 2 razy tak :( Nie wiem co robić dalej

To jeszcze Sprawdz, czy Wpisales poprawny adres mail.

Powrót do e-gory.pl