Dlaczego nie ma nic o K2 Czerwińskiej ?!

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

magda
 

Dlaczego nie ma nic o K2 Czerwińskiej ?!

Śr 06 lip, 2005

Dlaczego na e-gory nie ma żednych informacji o przebiegu wyprawy na K2 A.Czerwińskiej i L. Cichego? Jest o Broad Peak'u i innych a o K2 nic! Przecież to bardzo ważna wyprawa! Nie dość,że drugi szczyt ziemi to jeszcze tacy znani uczestnicy. To trzecie podejście Czerwińskiej do tej góry i to po prawie 20 letniej przerwie(po tragicznym sezonie 1986r). Nawet nie chodzi o to,że letnie K2 jest jakby "rozeznaniem" przed drugą zimową próbą Wielickiego,ale jest trudnym zmaganiem dla ludzi ... no cóż ... "w sile wieku". Działania wyprawy Czerwińskiej na K2 są ważne i wyjątkowe i wielu ludzi ucieszyło by sie gdyby mogli o tym przeczytać na e-gory.

Gość
 

Re: Dlaczego nie ma nic o K2 Czerwińskiej ?!

Cz 07 lip, 2005

http://www.k2wyprawa.com/


magda napisał(a):Dlaczego na e-gory nie ma żednych informacji o przebiegu wyprawy na K2 A.Czerwińskiej i L. Cichego? Jest o Broad Peak'u i innych a o K2 nic! Przecież to bardzo ważna wyprawa! Nie dość,że drugi szczyt ziemi to jeszcze tacy znani uczestnicy. To trzecie podejście Czerwińskiej do tej góry i to po prawie 20 letniej przerwie(po tragicznym sezonie 1986r). Nawet nie chodzi o to,że letnie K2 jest jakby "rozeznaniem" przed drugą zimową próbą Wielickiego,ale jest trudnym zmaganiem dla ludzi ... no cóż ... "w sile wieku". Działania wyprawy Czerwińskiej na K2 są ważne i wyjątkowe i wielu ludzi ucieszyło by sie gdyby mogli o tym przeczytać na e-gory.

Avatar użytkownika
nieobliczalny
 
Posty: 425
Dołączył(a): Pn 21 mar, 2005
Lokalizacja: Łódź
Ulubione góry: dzikie i niedostępne

bo nie :)

Cz 07 lip, 2005

Anonymous napisał(a):http://www.k2wyprawa.com/


magda napisał(a):Dlaczego na e-gory nie ma żednych informacji o przebiegu wyprawy na K2 A.Czerwińskiej i L. Cichego? (...) Działania wyprawy Czerwińskiej na K2 są ważne i wyjątkowe i wielu ludzi ucieszyło by sie gdyby mogli o tym przeczytać na e-gory.


ale koleżanka Magda zadała pytanie dlaczego na portalu e-góry nie ma wzmianki... :P :wink:

Ja osobiście mam na to pytanie tylko jedną odpowiedź: ponieważ nikt nie napisał... :wink:
...a tak na poważnie to nie wiem. :D

POZDRAWIAM
Nieobliczalny

Powrót do e-gory.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości