Kij w mrowisko

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Kij w mrowisko

Pn 11 paź, 2010

Zastanawiam się czy to przypadek, że takie dusze (to wybitnie eufemistyczne określenie) jak 1idm czy koham_tatry pojawiają się akurat w momencie, że tak to wyrażę, zdrewnienia forum.
A może to odpowiedzialni za funkcjonowanie portalu e-góry chcą w ten sposób reanimować forum. Bo brak reakcji ze strony moderatorów i administracji jest wręcz zadziwiający. :roll:
Taka mała socjotechnika?
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Re: Kij w mrowisko

Pn 11 paź, 2010

Może dlatego, że moderatorzy też czasem pracują i nie siedzą na forum cały dzień, a raczej wieczorami?
a np. koham_tatry dołączył godzinę temu :twisted:

W każdym razie czy to ktoś poważnie (szok jeśli tak :shock: ) czy dla jaj, to mam nadzieję, że szybko wyleci :lol:
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Pn 11 paź, 2010

Coś podobnego zdarzyło się kiedyś na forum "Góry -szlaki" ale szybko sobie z tym poradzono.
Jeśli to taka socjotechnika to powinien na samym początku pojawić się dział" Kto z kim kiedy i jak"
Ale i tak cieszy ,że coraz więcej użytkowników się oburza ,żeby zło się rozpleniło wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 11 paź, 2010

Lucass, dzięki za propozycję, ale wcześniej sprzedam komputer, niż będę na siłę starał się koloryzować forum.
Beska, dzięki, że trzeźwo myślisz :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Pn 11 paź, 2010

Beska napisał(a):Może dlatego, że moderatorzy też czasem pracują i nie siedzą na forum cały dzień, a raczej wieczorami?
a np. koham_tatry dołączył godzinę temu :twisted:
Wiesz, zanim to napisałem, sprawdziłem kto kiedy po raz ostatni się logował. Nie mam pretensji do Żaka, bo w góry chodzić trza. Ale nie on jedyny stanowi "zbrojne ramię sprawiedliwości ludowej" w tym kraju... przepraszam na tym forum :wink:
Przez dziesięć dni jeden dobrze zagnieżdżony troll może narobić sporo bajzlu, jak się go w porę nie wyhamuje.
A śmieci po nim zostają...

Żaku nie myślałem o Tobie z tą socjotechniką, tylko o jakimś Wielkim Bracie portalu e-gory.
Ale cieszę się tak czy owak, że mój kij zadziałał.
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Pn 11 paź, 2010

To co? Mogę dalej dawać się prowokować? Nie sprawia mi przyjemności użeranie się z frustratami, chciał bym tu przeczytać coś ciekawego. Dla mnie też.
PS. Kiedyś to przychodziło do głowy duszę sprzedać a teraz... O tempora o mores.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 11 paź, 2010

Błędny Rybak napisał(a):chciał bym tu przeczytać coś ciekawego. Dla mnie też.

Wielu by chciało. Ale tu trzeba także pisać. Z doświadczenia z trollem warto wyciągnąć także konstruktywne wnioski. Okazuje się, że tematami można sypać jak z rękawa. Niektóre z nich są interesujące. A jak już jest temat, to i inni klikacze dorzucą swoje trzy grosze.
Brakuje tu kogoś z lekkim klawiszem, w stylu Uriela, Siasi czy Łośka :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Wt 12 paź, 2010

Lucass napisał(a):Wiesz, zanim to napisałem, sprawdziłem kto kiedy po raz ostatni się logował.

To nie świadczy tak naprawdę, o niczym, gdyż często wpadam na forum podczas przerwy w pracy, na chwilę, zdążę przeczytać co nieco i muszę uciekać, tak np. było w piątek z wątkiem zlotowym, a tam akurat trola nie było, w inne nie zdążyłem się wczytać.

Lucass napisał(a):Żaku nie myślałem o Tobie z tą socjotechniką, tylko o jakimś Wielkim Bracie portalu e-gory.

No tak, to co wyprawia Brzoza, nie wchodzi w zakres mojej wiedzy ;)

Lucass napisał(a):Ale cieszę się tak czy owak, że mój kij zadziałał.

Zadziałał, choć bardziej to to, że właśnie wczoraj, pierwszy raz od 11 dni siadłem wieczorem w domu przed komputerem.

Z drugiej jednak strony, zastanawia mnie fakt, iż 1idm rozpoczął swoje trolowanie dokładnie dzień przed moim wyjazdem do Austrii. Przypadek, czy celowe działanie? :roll:
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Wt 12 paź, 2010

Żaku napisał(a):Z drugiej jednak strony, zastanawia mnie fakt, iż 1idm rozpoczął swoje trolowanie dokładnie dzień przed moim wyjazdem do Austrii. Przypadek, czy celowe działanie? :roll:

O tak! Rozwijajmy ten wątek! Wczoraj, po raz pierwszy zawiesiłem wzrok na "Obcy kontra Predator" i nie ukoiło mnie to. A tu gratka- Żaku dźgnięty pod nieobecność, bo KTOŚ (może) wie o tej nieobecności...

Idźmy w góry, tam też roi się od urojeń jednak tamte są lekkostrawne.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

buba

Ulubione góry: .

Wt 12 paź, 2010

a ja wam mowie ze na forum czai sie ZŁYYYYYY :mrgreen:

wie o kazdym naszym kroku- nawet gdy my jeszcze o nim nie wiemy... sledzi kazdy nasz ruch, wnika w nasza psychike...

pewnie niedlugo znow zaatakuje- strzezcie sie!!!!! :mrgreen:
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Śr 13 paź, 2010

Carramba! :twisted:
Z drugiej strony Ty Żaku jako jedyny działający moderator to troszeczkę za mało, rozmawiałem z Dynercią, przygniotła Ją proza życia i nie ma czasu zajmować się moderowaniem ( czytaj -pilnowaniem norm i jako takiego porządku) ale jeszcze są trzy osoby, które trochę blokują etaty. Trudno wymagać od Ciebie byś 24 godziny siedział przed ekranem, ale my jako zwykli użytkownicy też chyba mamy prawo do spokojnej wymiany myśli tudzież uwag na forum? Inaczej koszmar z ulicy wiązów powróci.
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Żaku
Administrator forum

Śr 13 paź, 2010

Błędny Rybaku opowiedz jaśniej co Ci leży na sercu. Bo wydaje mi się, że jakaś strasznie zgryźliwa sprawa Cię męczy.

grzegorz kluba napisał(a):Z drugiej strony Ty Żaku jako jedyny działający moderator to troszeczkę za mało...

Pogadam z Ulą, jeśli stwierdzi, że już się do tego nie nadaje (z różnych przyczyn), to ogłoszę ponownie nabór na moderatora. Bartosz też już chyba odpadł, więc dwa miejsca się zwolnią w razie czego. Z drugiej strony, nie chcę, żeby moderatorów było zbyt dużo i nie chodzi tu o rządzę władzy, po prostu im więcej osób, tym więcej problemów.

Na pewno jednak, coś trzeba z tym zrobić.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Śr 13 paź, 2010

Żaku napisał(a):
Na pewno jednak, coś trzeba z tym zrobić.

O to zaczynam smażyć CV jako doświadczony mo(r)derator :-D
Pozdrawiam
CAr.

Żaku
Administrator forum

Śr 13 paź, 2010

Będzie mi miło podjąć współpracę :)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Śr 13 paź, 2010

Żaku napisał(a):Bartosz też już chyba odpadł, więc dwa miejsca się zwolnią w razie czego.

Czy całkowicie odpadł to nie wiem, ale faktem jest, że ostatnio w autobusie miejskim w Krakowie mnie nie poznał. Inna sprawa, że wracałem z pracy, więc wyglądałem trochę inaczej jak w górach.
A co do ilości moderatorów to jestem za ich niezmianną liczbą wynoszącą pięc osób.
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

Następna strona
Powrót do e-gory.pl