Kij w mrowisko

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

dynercia

Ulubione góry: każde

Re: Kij w mrowisko

Pn 01 lis, 2010

W sumie, to miałam napisać jakiś miesiąc temu, ale "proza życia", tuż po wymianie maili z Grzesiem, przycisnęła mnie jeszcze bardziej (małe złamanie duperelnej kości i katastrofa) :( Nawet już pocztę sprawdzam co parę dni...
Rzeczywiście nie mam już absolutnie czasu na moderowanie forum, więc oficjalnie składam wypowiedzenie i zwalniam "etat" :wink:
Dzięki za dotychczasową współpracę, aczkolwiek nie żegnam się, bo zaglądam tu czasem jeszcze, tyle że się nie loguję, bo na pisanie postów z dzieckiem walącym łapami po klawiaturze nie ma szans.
>>> www.miu-gory.xt.pl - strona domowa o górach<<< >>> Atlas roślin górskich <<<
>>> picasaweb.google.pl/dynercia <<<

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 01 lis, 2010

E tam, za łatwo wymiękasz. Odłącz kabel i niech sobie dziecię wali. A Ty popróbuj z myszą i klawiaturą ekranową :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Wt 02 lis, 2010

Poniekąd Usia Cię rozumiem, proza życia potrafi człowieka dobić ale miłości do gór nic nie zabije. Ja wiem że forum to nie góry jeszcze ale Twoje cenne uwagi naprawdę się przydają, sam wiele się z nich nauczyłem tak więc pisz od czasu do czasu i nie poddawaj się,dzieci wyrosną ( piszę w liczbie mnogiej :D )i pójdą w świat.
I pamiętaj
Pierwsze dziecko jest najcudowniejsze....
drugie jest śliczne...
a trzecie rodzi się normalne :wink:
Pozdrawiam serdecznie
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Poprzednia strona
Powrót do e-gory.pl