Podziękowanie dla adminów-Brzozy i Żaku

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Thor

Ulubione góry: Tatry

Podziękowanie dla adminów-Brzozy i Żaku

N 21 lis, 2010

Witam.
Nazywam się Sebastian Nikiel. Na wstępie od razu przeproszę że akurat w tej kategorii, a nie innej, ale doprawdy nie wiedziałem gdzie umieścić niniejszy post, aby wyrazić we właściwy sposób, głęboką wdzięczność dla administratorów e-gory: Brzozy i Żaku. Pragnę podziękować za okazaną mi bezinteresowną, wielką pomoc w rozpropagowaniu akcji zbiórki środków na moje leczenie i rehabilitację. Dzięki ich inicjatywie baner z moim apelem znalazł się na stronie głównej portalu, oraz forum. To naprawdę wielka sprawa, otwierająca przede mną nowe możliwości których nigdy sam bym nie był w stanie osiągnąć. Swoją postawą okazali jak wielkiego formatu są ludźmi i o wielkich sercach. Dziękuję.
SebaN

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: Podziękowanie dla adminów-Brzozy i Żaku

N 21 lis, 2010

To czysta przyjemność móc komuś pomóc.
Powodzenia w walce z chorobą i do zobaczenia w górach!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Powrót do e-gory.pl