Wielka aktualizacja map Compass!

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Wielka aktualizacja map Compass!

Pn 14 mar, 2011

Hej,

Ze statystyk wynika że mapy online to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych działów naszego serwisu... zapewne ucieszy Was, że dział ten doczekał się teraz gruntownej aktualizacji.

Na początek wszystkie (!) karpackie mapy Compass'u zostały zaktualizowane do stanu obecnego, pojawiło sie też wiele nowych tytułów - wobec powyższego nieco przeorganizowałem strukturę tegoż działu.

Zapraszam do oglądania nowych, karpackich map Compassu, w doskonałej jakości. Stan aktualizacji to w zdecydowanej większości lata 2011/2010.

Zapraszam: http://www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/

Jednocześnie proszę, gdy ktoś z Was znajdzie błąd/błędy na mapach, proszę o informację bezpośrednio do wydawnictwa: biuro@compass.krakow.pl (powołując się na mapy z e-gory.pl). Uwagi można też zgłaszać w tym wątku.

W dalszej kolejności, w serwisie pojawią się nowe mapy sudeckie, świętokrzyskie i jurajskie.

Pozdr!
B.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Wt 15 mar, 2011

Super sprawa, już się przestraszyłem, że mapy zniknęły z portalu na dobre, a tutaj taka niespodzianka. Z niecierpliwością czekam na mapy rejonów, których do tej pory nie było w serwisie. Kawał świetnej roboty!

PS: Wkrótce zostanie wykonana aktualizacja forum. Niestety będzie się to wiązało z pewnymi utrudnieniami, ale o wszystkim wcześniej poinformuję.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Dunedin

Ulubione góry: Alpy Południowe (NZ)

Pn 28 mar, 2011

Witam,

Mam wątpliwości, czy wszystkie mapy karpackie zostały zaktualizowane... Otóż zniknęły mapy okolic Oświęcimia, Cieszyna i Bielska-Białej. W ich miejsce nie pojawiły się nowe (Trójstyk?). Poza tym, Beskid Żywiecki w nowym wydaniu został okrojony w stosunku do poprzedniego (tereny słowackie) a poszerzony na wschód. Jeżeli by było to możliwe, prosiłbym o zamieszczenie w dziale map aktualnych jak i poprzednich z wyraźnym ich rozróżnieniem.
Poza tym to kawał dobrej roboty!

Brzoza
Administrator E-GORY

Pt 01 kwi, 2011

Dunedin napisał(a):Jeżeli by było to możliwe, prosiłbym o zamieszczenie w dziale map aktualnych jak i poprzednich z wyraźnym ich rozróżnieniem.

Stawiam skrzynkę piwa, że wprowadziło by to dość duży chaos w dziale - zatem na pewno nie planujemy takiej opcji.
Natomiast mogę spróbować dorzucić w przyszłości także mapy innych obszarów, ponad nazwijmy to - klasyczne karpackie.

B.

Iza

So 07 maja, 2011

Brzoza napisał(a):w serwisie pojawią się nowe mapy sudeckie, świętokrzyskie i jurajskie

Jupi:)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 17 cze, 2011

Hmmm... przypadkiem znalazłem w sieci mapę online Ziemi Kłodzkiej http://www.e-gory.pl/index.php/Mapy-onl ... niowa.html Dziwne, że nie można do niej dotrzeć ze strony głównej portalu, przez zakładkę "Mapy online". Bo się tam na liście nie wyświetla.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Brzoza
Administrator E-GORY

N 19 cze, 2011

To stare wydanie mapy - cały czas szukam wolnego czasu, aby odświeżyć również sudeckie mapy Compassu.

B.

yuve

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 16 lip, 2011

Witam
Jestem świeżak na tym forum, ale nie znalazłem tematu, który mnie interesuje:
- czy jest szansa na zdobycie map zaprezentowanych on-line, w formacie pełnego obrazu (jpg, png, tiff), który można by odtwarzać na kompie bez konieczności wchodzenia na stronę e-gory.pl ????
z góry dzięki

Brzoza
Administrator E-GORY

Wt 19 lip, 2011

yuve napisał(a):czy jest szansa na zdobycie map zaprezentowanych on-line, w formacie pełnego obrazu (jpg, png, tiff), który można by odtwarzać na kompie bez konieczności wchodzenia na stronę e-gory.pl ????

Tak, można takie pliki kupić na http://compass.krakow.pl/mapy-pc/

Pozdr!
B.

Powrót do e-gory.pl