Strona 1 z 1

Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: Pn 14 mar, 2011
przez Brzoza
Hej,

Ze statystyk wynika że mapy online to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych działów naszego serwisu... zapewne ucieszy Was, że dział ten doczekał się teraz gruntownej aktualizacji.

Na początek wszystkie (!) karpackie mapy Compass'u zostały zaktualizowane do stanu obecnego, pojawiło sie też wiele nowych tytułów - wobec powyższego nieco przeorganizowałem strukturę tegoż działu.

Zapraszam do oglądania nowych, karpackich map Compassu, w doskonałej jakości. Stan aktualizacji to w zdecydowanej większości lata 2011/2010.

Zapraszam: http://www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/

Jednocześnie proszę, gdy ktoś z Was znajdzie błąd/błędy na mapach, proszę o informację bezpośrednio do wydawnictwa: biuro@compass.krakow.pl (powołując się na mapy z e-gory.pl). Uwagi można też zgłaszać w tym wątku.

W dalszej kolejności, w serwisie pojawią się nowe mapy sudeckie, świętokrzyskie i jurajskie.

Pozdr!
B.

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: Wt 15 mar, 2011
przez Żaku
Super sprawa, już się przestraszyłem, że mapy zniknęły z portalu na dobre, a tutaj taka niespodzianka. Z niecierpliwością czekam na mapy rejonów, których do tej pory nie było w serwisie. Kawał świetnej roboty!

PS: Wkrótce zostanie wykonana aktualizacja forum. Niestety będzie się to wiązało z pewnymi utrudnieniami, ale o wszystkim wcześniej poinformuję.

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: Pn 28 mar, 2011
przez Dunedin
Witam,

Mam wątpliwości, czy wszystkie mapy karpackie zostały zaktualizowane... Otóż zniknęły mapy okolic Oświęcimia, Cieszyna i Bielska-Białej. W ich miejsce nie pojawiły się nowe (Trójstyk?). Poza tym, Beskid Żywiecki w nowym wydaniu został okrojony w stosunku do poprzedniego (tereny słowackie) a poszerzony na wschód. Jeżeli by było to możliwe, prosiłbym o zamieszczenie w dziale map aktualnych jak i poprzednich z wyraźnym ich rozróżnieniem.
Poza tym to kawał dobrej roboty!

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: Pt 01 kwi, 2011
przez Brzoza
Dunedin napisał(a):Jeżeli by było to możliwe, prosiłbym o zamieszczenie w dziale map aktualnych jak i poprzednich z wyraźnym ich rozróżnieniem.


Stawiam skrzynkę piwa, że wprowadziło by to dość duży chaos w dziale - zatem na pewno nie planujemy takiej opcji.
Natomiast mogę spróbować dorzucić w przyszłości także mapy innych obszarów, ponad nazwijmy to - klasyczne karpackie.

B.

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: So 07 maja, 2011
przez Iza
Brzoza napisał(a):w serwisie pojawią się nowe mapy sudeckie, świętokrzyskie i jurajskie

Jupi:)

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: Pt 17 cze, 2011
przez Marek
Hmmm... przypadkiem znalazłem w sieci mapę online Ziemi Kłodzkiej http://www.e-gory.pl/index.php/Mapy-onl ... niowa.html Dziwne, że nie można do niej dotrzeć ze strony głównej portalu, przez zakładkę "Mapy online". Bo się tam na liście nie wyświetla.

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: N 19 cze, 2011
przez Brzoza
To stare wydanie mapy - cały czas szukam wolnego czasu, aby odświeżyć również sudeckie mapy Compassu.

B.

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: So 16 lip, 2011
przez yuve
Witam
Jestem świeżak na tym forum, ale nie znalazłem tematu, który mnie interesuje:
- czy jest szansa na zdobycie map zaprezentowanych on-line, w formacie pełnego obrazu (jpg, png, tiff), który można by odtwarzać na kompie bez konieczności wchodzenia na stronę e-gory.pl ????
z góry dzięki

Re: Wielka aktualizacja map Compass!

Napisane: Wt 19 lip, 2011
przez Brzoza
yuve napisał(a):czy jest szansa na zdobycie map zaprezentowanych on-line, w formacie pełnego obrazu (jpg, png, tiff), który można by odtwarzać na kompie bez konieczności wchodzenia na stronę e-gory.pl ????


Tak, można takie pliki kupić na http://compass.krakow.pl/mapy-pc/

Pozdr!
B.