[wydzielone z]Jechać?

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

mania9

Ulubione góry: Karkonosze

[wydzielone z]Jechać?

So 19 lis, 2011

Co do noclegów w Karkonoszach to polecam gorąco hotel Concordia. Nie pamiętam strony do tego hotelu, ale jest wart zachodu. Pamiętam jak rejestrowałam przez telefon, ponieważ mnie i męża zachwyciła galeria i oferta tego hotelu.Świetny pod względem jakości, przyjemna atmosfera a przede wszystkim miła obsługa.Jeśli znajdę linka to również zapodam, bo teraz się śpieszę do pracy.

mania9

Re: Jechać?

So 19 lis, 2011

A mieszkałeś w czeskich schroniskach? Każdy lubi co innego i inne warunki. Niektórzy w samochodach wolą spać a inni z kolei w hotelu a jeszcze inni to w ogóle nie śpią i imprezują po nocach. ;)

A pro po tej strony to dla zainteresowanych znalazłam ją : -->SPAM<--

mania9

Jechać?

N 20 lis, 2011

Dla mnie wszędzie było blisko, poza tym jeśli ktoś ma samochód to jest to pikuś. Ostatecznie są jeszcze inne środki transportu więc z tego hotelu jest banalnie prosto się wydostać,żeby cokolwiek zwiedzić. Owszem organizowane są tam integracje, przyjeżdżają rodziny z różnych miast, mnie się bardzo podobało.
Jeśli się wybiorę w Czechy to będę szukać tego typu miejsc, jak na razie wole hotele.

mania9

N 20 lis, 2011

Tak, dokładnie. Bodajże nad dzielnicą Jeleniej Góry - Sobieszowem jest położony ten zamek Chojnik. Byłam tam, dość ciekawa okolica. Z Concordii jest ładny widok na ten zamek. W sumie tylko dlatego się tam wybrałam i nie żałuję. ;)

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

N 20 lis, 2011

mania9 napisał(a):Tak, dokładnie. Bodajże nad dzielnicą Jeleniej Góry - Sobieszowem jest położony ten zamek Chojnik. Byłam tam, dość ciekawa okolica. Z Concordii jest ładny widok na ten zamek. W sumie tylko dlatego się tam wybrałam i nie żałuję. ;)

Ile jeszcze zamierzasz spamować forum nazwą tego podrzędnego hoteliku?? Beszczelność spamerów rośnie na potęgę ;-/
Pozdrawiam
CAr.

mareki

N 20 lis, 2011

To nie ja powiedziałem pierwszy :)
mareki

Siasia_Mosad

Ulubione góry: Verticale i ludzie

N 20 lis, 2011

mareki napisał(a):To nie ja powiedziałem pierwszy :)

No tym razem nie ;)
Sama się zastanawiałam, czy to spam, chwyt reklamowy kogoś zarządzającego ośrodkiem, czy po prostu osoby, która w hotelu przebywała i jest zachwycona. Niemniej uważam, że wystarczy raz napisać nazwę ośrodka, a nie w każdym jednym poście serwować ludziom coraz to nowe rodzynki odnośnie tego miejsca. Ale każdy myśli inaczej...cóż zrobić?

Przepraszam, że taką teorię spiskową uknuję, ale może ktoś sprawdzić, czy przypadkiem luizka99 i mania9 to przypadkiem nie jeden i ten sam użytkownik? Za dużo tu jak dla mnie analogii... Ten sam dzień rejestracji, te same ulubione góry, na tyle hoteli właśnie Concordia zachwalana, nick to imiona żeńskie, obydwa pisane z małej litery, w zdrobnieniu, no i ta 9... A! Jeszcze dość osobliwe słowo "bodajże" używane i przez luizkę i przez manię... I jeszcze dorzuciłabym do zestawu basię23.... ech
Obrazek

I am metal, HEAVY METAL!!!

Jocker

N 20 lis, 2011

To dobrze że Ja nie mam w profilu napisane że moje ulubione góry to Karkonosze bo bodajże był bym tez podejrzany.
Trzeba wierzyć, kochać, nie tracić nadziei i pozostać wiernym do końca.

Siasia_Mosad

N 20 lis, 2011

Jocker. Jak do tej pory nic mądrego w tym temacie [nawet jeśli zapytanie basi było prawdziwe a nie miało służyć jako powolne rozkręcanie bajeczki pod szyldem "Concordia"] nie napisałeś, więc może powstrzymaj swoje uwagi do czasu, aż będziesz mieć coś konkretnego do przekazania.
Ja tylko pytam, czy jakaś osoba rejestrująca się pod kilkoma nickami po prostu nie traci naszego czasu pod przykrywką "reklamy", bo tak to wygląda i niestety nie tylko dla mnie. Lubię pomagać, ale nie lubię być robiona w konia. Jeśli okaże się, że nie mam racji w swoich odczuciach, przeproszę. Tymczasem, czekam aż ktoś sprawdzi tego/tych użytkownika/ów.

Ps. Nie biorę wszystkiego, jak leci. Jestem czujna [i dzięki Bogu nie jestem w tym sama, jak widać wyżej]. To źle?
Obrazek

Jocker

N 20 lis, 2011

To tak samo jak i Ty.
Nie mam zamiaru sie tu kłócić gdyz mam kulture ale powiem Ci ze juz troszke jest tematów gdzie zawsze je rozmywasz a nie dodajesz nic sensownego.
To wszystko.
Nie rozmywajmy juz tego tematu i piszmy konkrety.
Mozliwe ze ktos w przyszłości bedzie chciał dowiedzieć sie na temat Karkonoszy i wstąpi do tego tematu a tu zamiast konkretnych odpowiedzi beda tylko zbędne posty.

mareki

N 20 lis, 2011

Jocker napisał(a):To dobrze że Ja nie mam w profilu napisane że moje ulubione góry to Karkonosze bo bodajże był bym tez podejrzany.

W sumie to nie ma co komentowac.
mareki

Siasia_Mosad

Pn 21 lis, 2011

Jeśli szukasz konkretów, to miej na tyle kultury, żeby przeczytać ze zrozumieniem moje wcześniejsze posty w tym temacie. Jeśli moje wskazówki odnośnie atrakcji w okolicach Cieplic nie były "konkretami" to podaj lepsze. Czekam z niecierpliwością, czym sklarujesz temat, bo poza odesłaniem dziewczyny do wyszukiwarki nie popisałeś się niczym.
Miałam zostawić to w spokoju, ale nie pozwolę, żeby ktoś moją osobą wycierał swoje kompleksy. Na dodatek zasłaniając się przy tym kulturą.

Jocker napisał(a):To tak samo jak i Ty.

1. Park Cieplicki.
2. Park Miniatur zabytków Dolnego Śląska w Kowarach.
3. Karpacz [wejść na Śnieżkę]
4. Szklarska Poręba [zobaczyć wodospady "Szklarki" i "Kamieńczyk", przejść się na Szrenicę].
5. Chojnik
6. Sokoliki dojazd do Karpnik i na Przełęcz Karpnicką, stamtąd 30minut spacerkiem na Sokolik.
7. gdzie NIE NOCOWAĆ w Karpaczu

7:0 dla mnie.

Jocker napisał(a):Nie mam zamiaru sie tu kłócić gdyz mam kulture ale powiem Ci ze juz troszke jest tematów gdzie zawsze je rozmywasz a nie dodajesz nic sensownego.

Poproszę o przykłady. Bo to, że Ty tak piszesz nie znaczy, że tak jest. Może jak ktoś się na czymś po prostu nie zna, to nawet konkret będzie dla niego bez sensu. I dla jasności, to ty wpuściłeś do tego wątku ferment. Czym? Popatrz niżej:

Jocker napisał(a):Nie rozmywajmy juz tego tematu i piszmy konkrety.

"GOOGLE i po sprawie.
Tam masz świetne informacje co do Cieplickich atrakcji, noclegu itd."
"60 km od Cieplic, mozliwe ze bedzie przejezdzać przez wałbrzych"
"To dobrze że Ja nie mam w profilu napisane że moje ulubione góry to Karkonosze bo bodajże był bym tez podejrzany."

Posty o tak głębokiej treści i takiej zawartości konkretów, że aż nie wiadomo, co wybrać, żeby dobrze spędzić czas w okolicach Cieplic. Sama esencja i najciekawsze kąski w okolicy.

Jocker napisał(a):Mozliwe ze ktos w przyszłości bedzie chciał dowiedzieć sie na temat Karkonoszy i wstąpi do tego tematu a tu zamiast konkretnych odpowiedzi beda tylko zbędne posty.

Zabawne, że te najbardziej zbędne zostały przesłane przez Ciebie. Nikt nie ma do Ciebie pretensji, że być może nie masz pojęcia o tym, co ciekawego można zobaczyć, czy robić, w danej lokalizacji. Tylko nie wiem, o co Ci chodzi? Zazdrościsz komuś, że pewną wiedzę posiada?

Wybacz, ale Twój nieudolny atak na mnie w tym wątku jest po prostu śmieszny. I nie trzeba wyjątkowej inteligencji, żeby przesiać zawarte tu informacje i wyciągnąć wnioski, czyje konkrety były konkretniejsze. Ani ponad przeciętnego wzroku żeby dostrzec parę informacji o atrakcjach, których [ups!] Ty nie podałeś. Zastanawiam się jedynie, co chciałeś osiągnąć tym śmiesznym, cytowanym przeze mnie w kawałkach postem - ściągnąć kogoś do swojego poziomu? A może masz forumowiczów za półgłówków, zakładając, że ktoś inny, podobnie jak Ty, nie posiada umiejętności czytania ze zrozumieniem ani czytania dla wyszukania konkretnych informacji?

Ośmieszyłeś się w tym wątku. Popisałeś się w wielkim stylu. I nie mam zamiaru sięgać po inne tematy, w których się udzielałeś, żeby Ci dowalić udowadniając jaki jesteś merytoryczny w swoim postoklepctwie, bo to już byłoby niskie. Tyle mam Ci do powiedzenia. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji i nie dlatego, że niby uważam się za lepszą od Ciebie, bo tak nie jest. Chcesz się wycierać kimś dla zabawy i podbudowania swojego ego? Polecam zapasy w kiślu.
Ostatnio edytowano Pn 21 lis, 2011 przez Siasia_Mosad, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Jocker

Pn 21 lis, 2011

I co to wniosło do tego tematu ? Pomogłas komus tym postem czy tak jak to opisałaś że Cie zaatakowałem to ty teraz atakujesz mnie ?
Że bierzesz udział w tych zapasach to nie oznacza ze ja tez musze.
Sama napisałaś że zapraszasz mnie na pw wiec po co zasmiecać tu temat ?
Tak jak juz wczesniej napisałem to nie temat do kłótni.
Ja ze swojej strony juz kończe i pozdrawiam.

Siasia_Mosad

Jechać?

Pn 21 lis, 2011

Jocker napisał(a):I co to wniosło do tego tematu ? Pomogłas komus tym postem czy tak jak to opisałaś że Cie zaatakowałem to ty teraz atakujesz mnie ?

Pokazałam Ci konkrety w moich postach i ich brak w Twoich. To, że masz problemy ze zrozumieniem treści pisanych nie jest już moją sprawą. Jednym postem Ci nie pomogę, na coś takiego pracuje się w szkole od podstawówki.
A na przyszłość, zamiast pisać, że ktoś rozmył temat najpierw sprawdź czy przypadkiem nie płyniesz po swoich postach. A to, że ktoś nie pozwala jeździć po sobie jak po łysej kobyle nie znaczy, że się "kłóci". Każdy ma prawo do obrony swojego imienia, w tym ja - czy Ci się to podoba, czy nie.
Również pozdrawiam i kończę rozmowę z Tobą, bo jak napisałam - nie jesteś dla mnie partnerem do merytorycznej dyskusji. Na pewno nie w momencie, kiedy bez żadnych podstaw próbujesz kogoś ośmieszyć i pokazać w złym świetle. Wybacz, ale ja takiej kultury nie znam i nie popieram.
Obrazek

mareki

Pn 21 lis, 2011

Sprawa jasna. Ten badziewny hotel C... to spam. Teraz tłuką temat na innym portalu.
mareki

Następna strona
Powrót do e-gory.pl