[wydzielone z]Jechać?

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

luizka99

Ulubione góry: Karkonosze

Re: Jechać?

Pn 21 lis, 2011

jeju, wchodzę bo chciałam napisać jeszcze o kilku atrakcjach jakie można znaleźć i zwiedzić w Karkonoszach, a tu jakieś kłótnie i spory ;p moi drodzy, przestańcie :D porozmawiajmy po prostu o pięknych górach, o tym na jakie wspaniałe szczyty można wejść i jakie świetne widoczki zobaczyc :) Nie wiem jak Wy, ale ja to uwielbiam :)

bez nerwów moi Kochani :*

A co do tego, że o tym hotelu to spam, to wydaje mi się, że to po prostu zbieg okoliczności, że dwie osoby napisały jednocześnie o tym samym miejscu. Wydaje mi się, że to znany hotel w Karkonoszach, tym badziej, jeżeli ktoś mieszka w okolicy... Nie róbmy nerwowej atmosfery. Każdy ma prawo napisać gdzie był i co zobaczył, od tego są fora.

Siasia_Mosad

Ulubione góry: Verticale i ludzie

Pn 21 lis, 2011

luizka99 napisał(a):A co do tego, że o tym hotelu to spam, to wydaje mi się, że to po prostu zbieg okoliczności, że dwie osoby napisały jednocześnie o tym samym miejscu. Wydaje mi się, że to znany hotel w Karkonoszach, tym badziej, jeżeli ktoś mieszka w okolicy...

Tak, dwie osoby [a nawet trzy] tego samego dnia zarejestrowały się na tym samym forum i wypowiadają się tylko w tym wątku mówiąc o tym samym hotelu, na dodatek przy użyciu bodajże takich samych słów... Zbiegów okoliczności jak mrówków. A jak ktoś mieszka w okolicy, to nie śpi po hotelach nawet jeśli hotel jest znany i reklamowany spamersko na forach internetowych :p
Poza tym, wydostać się z Przesieki do cywilizacji dla osoby nie dysponującej samochodem wcale nie jest tak łatwo. Jak wcześniej było pisane, i tu konkret - komunikacja publiczna w tamtych rejonach jest tragiczna! Na dodatek jeszcze tutaj chyba nie było osoby, która pod niebiosa zachwalała by i polecała hotel, w którym najtańsza dobra dla dwóch osób to 120zł i to w STANDARDZIE (jeśli się mylę, to mnie poprawcie). A tu nagle dwie na raz? A nawet trzy, bo jak się okazuje, basia23 też uwielbia luksus?

Wspominając o atrakcjach, bo wciąż poza hotelem takie w okolicach Cieplic są, polecam dojazd do Karpacza drogą przez Borowice. Malownicze widoki.
Można też pojechać do Karpacza przez Miłków tylko po to, żeby popodziwiać piękno karkonoskich wiosek, które są urokliwe i takie, jak nigdzie inne w Polsce [przy okazji zajechać na pyszną rybę i pierogi na Sosnówce]. W Miłkowie jest prześliczny kościół, który można zwiedzić [wiem, bo brałam tam ślub] a na wjeździe do Karpacza kilkaset metrów za tablicą kończącą Miłków zdjąć nogę z gazu, bo Straż Miejska lubi tam postawić sobie przenośny fotoradar.
W Karpaczu natomiast polecam miłośnikom dobrej kuchni restaurację tuż przy Parku Linowym - "Jaśkowa Izba". Pachnie cynamonem i świeżym chlebem.

Tyle konkretów. Wybaczcie ich brak, ale pewnie są tu tacy, którzy nie podając żadnych zaproponują Wam więcej :p

Ps. Pomimo ogólnego wkurzenia, bo ktoś tu ewidentnie robi sobie ze stałych forumowiczów jaja, mam nadzieję, że podawane przez nas konkrety, których nie mało a propos atrakcji w okolicach Cieplic, kiedyś komuś się przydadzą. Tak samo jak informacje praktyczne odnośnie tego rejonu.
Ostatnio edytowano Wt 22 lis, 2011 przez Siasia_Mosad, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

I am metal, HEAVY METAL!!!

lapetti

Lokalizacja: Stalowa Wieś. "Aaa! To tam gdzie urodził się Szopen?"
Ulubione góry: Od Komańczy po Rabkę.

Wt 22 lis, 2011

Z C. jest ładny widok na ten zamek. W sumie tylko dlatego się tam wybrałam i nie żałuję.

Buhahaha :)
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :D

mania9

Wt 22 lis, 2011

lapetti napisał(a):
Z C. jest ładny widok na ten zamek. W sumie tylko dlatego się tam wybrałam i nie żałuję.

Buhahaha :)
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :D

Już się pośmiałeś? Spoko.
Mnie jakoś nie jest do śmiechu jak ktoś twierdzi,że robię spam,że jestem trzema czy więcej osobami na raz. Może po prostu mam inne gusta i piszę to co myślę? Chyba mi wolno tak samo jak Tobie.
Jak ktoś wcześniej wspomniał, są tacy co lubią luksusy i do nich należę, jestem przekonana jedynie to takich miejsc, mimo że moje zarobki są przeciętne jak na PL, ale już nie będę zbaczać z tematu, bo znowu znajdzie się osoba, która zacznie nowych użytkowników mieszać z błotem.
A pro po Karkonoszy chciałabym się jeszcze dowiedzieć czy znajduje się tam jakiś Wodospad?

Siasia_Mosad

Wt 22 lis, 2011

mania9 napisał(a):
A pro po Karkonoszy chciałabym się jeszcze dowiedzieć czy znajduje się tam jakiś Wodospad?

I proszę bardzo - gwóźdź do trumny spamera... Jako osoba zachwalająca Karkonosze, bo ponoć mnóstwo tam atrakcji [jak sama piszesz - często jeździsz, razem z synem], to chyba wstyd takich rzeczy nie wiedzieć? No chyba, że dla Ciebie jedyną atrakcją jest hotel w Przesiece, to zwracam honor. I jeszcze zachodzę w głowę, jak osoba wiedzącą, że Sobieszów jest dzielnicą Jeleniej może pytać o to, czy w Karkonoszach są wodospady...

(((Już abstrahując od Twojej pozornej "niewiedzy", tyle razy w tym wątku pojawił się wpis odnośnie wodospadów [dwóch największych], że chyba razem z Jockerem z jednej miski wodę pijesz i nie widzisz konkretów, albo po prostu skupiasz się tylko na zamieszczaniu postów a nie czytaniu tego, co zostało wcześniej w temacie napisane. A może wystarczy tylko jeden telefon do chrzestnego i wszystko będzie jasne, są czy nie ma?)))

Nie wiem, jak Wy, inni stali użytkownicy Forum, ale jak dla mnie za dużo tutaj zbiegów okoliczności. A każdy następny post mani, luizki czy jak jej tam [dziwnie pojawiające się zawsze w tym samym czasie, bądź bardzo blisko siebie] udowadnia mi, że spam rozszerzył swoje działanie nie tylko na wklejanie linków po jakimś wstępie typu "zobaczcie, jakie to fajne", ale bycia też bezczelnym aż do przesady. Ale zbrodnia musi być doskonała także w necie - nie wystarczy zalogować się na kilku różnych komputerach. Trzeba być sprytnym, żeby chcieć wykreować 3 postacie na raz, na dodatek takie z pozoru nie mające ze sobą nic wspólnego [poza zamiłowaniem do luksusu]. Trzeba wykreować też style pisania, z użyciem interpunkcji i charakterem składni włącznie. Trzeba zacieśniać między nimi więź a nie [jak w tym temacie] na zimno i bez emocji wciąż wałkować temat Concordii [bo każdy przecież wie, że to jedyny luksusowy hotel w okolicy...] - gdyby ktoś prawdziwy [zbiegiem okoliczności] spotkał tego samego dnia, niemalże o tej samej godzinie osobę dzielącą tę samą miłość do luksusu w tym samym hotelu, to natychmiast chciałby tego drugiego człowieka poznać. Tak jak działo się to na tym forum do tej pory w innych wątkach. A jeśli się mylę, to porzućmy już wyrażenie "zbieg okoliczności" i zacznijmy używać słowa "cud", bo czegoś takiego jeszcze tutaj nie było nigdy.
Jeśli się mylę, to faktycznie uznam to za cud.

I jeszcze ostatnie zdanie ode mnie. Chcecie reklamować hotel, to go reklamujcie, ale w bezpośredni sposób a nie taką fermentującą grą podjazdową.
Obrazek

Zbroja

Wt 22 lis, 2011

Siasia_Mosad Ty to chyba prawie w kazdy temat musisz sie wtrącic i go tak rozwijać.
Nie mam nic do Ciebie ale jak ktos juz to wcześniej wspomnial sa tematy gdzie zbyt dużo piszesz a nic do tematu nie wnosisz.
jak mozesz kogoś oceniac czy robi spam czy nie.
To jak Ja bym teraz napisał coś o hotelu Concordia to juz robie spam.
Weź dziewczyno troche wyluzuj.
Temat mógłby byc ciągniety ale po Twoich wpisach juz odechciewa się go czytać.
Zamiast powstrzymać sie od opisania to nie, musisz wcisnąć zawsze swoje 5 groszy.
Jockerowi tez musiałas tu odpisać mimo ze wcześniej sam napisał ze nie chce kłutni a rozmawiać może na pw.
Teraz dziewczyna zadaje pytanie o wodospady a Ty znowy swoje.
Sa dwa wyjścia, albo powstrzymać sie od napisania głupiej odpowiedzi bo za taką tą wyżej uznaje albo nic nie odpisywać.
Ale nie ma to jak nabijac posty.

mareki

Wt 22 lis, 2011

Tylko, ze jest 100% pewności, iż to spamerzy. Wystarczy wejść na naszesudety.pl by zobaczyć ich analogiczną akcję.
A tak na marginesie: Zbroja i Jocker - zbyt czytelne :D .
mareki

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Wt 22 lis, 2011

Zbroja napisał(a):Teraz dziewczyna zadaje pytanie o wodospady a Ty znowy swoje.

Wybacz, ale Siasia akurat słusznie się czepia spamerów, więc daj dziewczynie spokój...
Pozdrawiam
CAr.

Zbroja

Jechać?

Wt 22 lis, 2011

Heh teraz to mnie rozwaliłeś :)
No ale cóż, takie są uroki forum.
A tak na marginesie, wszyscy tutaj kochamy góry i na pewno nie jedeno z nas mimo ze sie nie zna mozliwe że nieraz mijało sie na szlaku i w razie czego jedno drugiemy by pomogło wiec po co te głupie odpowiedzi.
Proponował bym juz dłużej tego nie wałkowac a pisac konkrety.

mania9 pytałas o wodospady w Karkonoszach ?

Najbardziej znane to : Kamieńczyk, Szklarki, Podgórnej i Dziki wodospad.
Wszystkie warte obejrzenia. z czego Kamieńczyk jest najwyższym wodospadem w Sudetach.

Siasia_Mosad

Wt 22 lis, 2011

Zbroja napisał(a):Nie mam nic do Ciebie ale jak ktos juz to wcześniej wspomnial

Ktoś, czyli TY? Jesteś bezczelny.

mareki napisał(a):A tak na marginesie: Zbroja i Jocker - zbyt czytelne :D .

Jak napisałam wcześniej, nawet zbrodnia w necie musi być doskonała.
Koniec wycierania się mną i moimi kolegami.

Ja jestem pewna, mareki jest pewny, niech więc wszyscy się upewnią.
Żaku, czy Zbroja i Jocker to jedna osoba?

[Ps. mareki - e-góry.pl, naszesudety.pl, forum.gazeta.pl, forum.o2.pl ...akcja Concordia ruszyła 11.11, nasze forum znalazło się jako ostatnie na celowniku spamera...]
Obrazek

luizka99

Wt 22 lis, 2011

dobra, dajcie spokój, spam czy nie spam. Mniejsza z tym.... Jak ktoś chce pogadać o górach, ale serio o górach, to zapraszam do dyskusji ;) Wiadomo, że wolę po nich chodzić niż o nich gadać, ale co tam, zawsze można się podzielić wrażeniami i doświadczeniami ze szlaków :) Tylko plis, bez gadania o pierdołach.

gobo
Moderator

Ulubione góry: puste

Wt 22 lis, 2011

A co wg Ciebie jest pierdołami?

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 23 lis, 2011

Zbroja i Jocker pisują z tego samego IP, wiec jest duże prawdopodobieństwo, iż to ta sama osoba, poza tym styl prowadzenia rozmów, również ku temu skłania, mania9 co chwila spamuje swoim hotelikiem. Przestańcie robić bałagan o łamać regulamin, jeśli to się powtórzy, będę zmuszony usunąć Was z forum.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Zbroja

Śr 23 lis, 2011

Nie ta sama osoba tylko z tej samej firmy ( biura ).

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 23 lis, 2011

Ok, niech tak będzie, proszę jednak trzymać się regulaminu i ogólnie pojętych zasad dobrego wychowania.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do e-gory.pl