Propozycje zmian na forum

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Re: Propozycje zmian na forum

So 01 lis, 2014

www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

So 01 lis, 2014

W rzeczy samej - nie na pewno, zdaje się że nie zapanowałem nad własnymi wpisami.

Ad rem - czyli trzeba mi się pogodzić z tym, że względy kompozycyjne strony mają większą wagę nad łatwym dostępem. Jak najłatwiejszy dostęp do okrojonej, zdawkowej, możliwości wymiany informacji jaką jest mini czat wydawał mi się potrzebny podobnie jak sms vs rozmowa telefoniczna w telefonie. Czy na prawdę jest tak wielu chętnych do natychmiastowego wglądu do więcej niż trzech wierszy w mini czacie? To pytanie jest pytaniem retorycznym.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Avokado
Administrator forum

Ulubione góry: Tatry, Beskid żywiecki

So 01 lis, 2014

O czym my teraz rozmawiamy..?? Wpierw chcesz umieścić mini forum ...na górze strony.. czyli otwierając www.e-gory.pl to co jest po prawej stronie przenieść do góry.. co ma się nijak do kompozycji i funkcjonalności.. A teraz mówisz o mini czacie..
Proponuje abyś jeszcze raz sformułował pytanie.
https://www.facebook.com/PolishPamirExpedition2014/ Oficjalny funpage wyprawy.

Dominik Malirz

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

N 02 lis, 2014

Dziękuję za propozycję panie profesorze, nie skorzystam, bowiem znudziła mnie już rozmowa na ten temat. Mam nadzieję, że znudzenie rozmową nie podlega moderacji.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Avokado
Administrator forum

Ulubione góry: Tatry, Beskid żywiecki

N 02 lis, 2014

Nikogo na siłę uszczęśliwiać nie będziemy :).
https://www.facebook.com/PolishPamirExpedition2014/ Oficjalny funpage wyprawy.

Dominik Malirz

turystycznie

Ulubione góry: Beskid Niski, Bieszczady

Wt 03 maja, 2016

Myślę, że to odpowiednie miejsce do zadania tego pytania.
Bardzo denerwujące są te komunikaty "Wybrany temat nie istnieje" przy jednoczesnym opublikowaniu wpisu przez osoby trzecie (wpis widoczny już w "Ostatnio na forum").
Czy tu chodzi o akceptację postów nowych użytkowników?
Da się coś z tym zrobić, aby nie były widoczne takie posty na wspomnianej liście?
Dyskusje o turystyce i podróżach: www.turystycznie-forum.pl

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Śr 04 maja, 2016

turystycznie napisał(a):Da się coś z tym zrobić, aby nie były widoczne takie posty na wspomnianej liście?

Nie.

Wacek

Cz 12 maja, 2016

Na własnym koncie "wisi" mi wiadomość do wysłania która dawno nie jest do wysłania. Mogę ją zaznaczyć i... tyle. Nie jestem jej w stanie usunąć. A konkretniej - to nic z nią nie mogę zrobić. Zaznaczenie jest do zaznaczenia i tyle.
Ziymia zatrzynsła się tak coby pynknonć zaro miała, a przez kosmos przewaloł się dziwny pomruk, co zdowoł sie szlochem starej baby zaczynać a krzykiem zarzinanego bajtla kończyć. Kajś na wiyrchu coś hukło, rykło, zatrzeszczało i łoroz rozwarło sie czorne niebo, a przez szkaradnie pokrzywiono dziura co się w nim zrobiła wloło się do środka złote, ciypłe światło. Zrozumieli my wtedy, co Bóg sie do nos śmieje… (wspomnienia z odnalezienia w lawinie).

Poprzednia strona
Powrót do e-gory.pl