Czat reaktywacja

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Kajetan

Czat reaktywacja

N 11 gru, 2005

Kiedyś już ten pomysł przestawiałem ale przeszedł bez większego odzewu.

Może teraz?????

Można by ustalać terminy spotkań i poruszać ciekawe temat.

Zawsze to na żywo 8)
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Michał

Czat :D:D:D

N 11 gru, 2005

Forum to swietna sprawa ale zdecydowanie jetem takze za czatem, można by sobie pogadac spytac sie cos dostac szybko odpowiedz naprawde fajna sprawa :D:D:D jestem za czatem.

Ale w żadbym wypadku o forum zapomniec nie można :D:D:D

Kajetan

Re: Czat :D:D:D

N 11 gru, 2005

tRaPeR napisał(a):Ale w żadbym wypadku o forum zapomniec nie można :D:D:D

W żadnym wypadku :D

Może ma ktoś propozycję pierwszego spotkania na czacie?
Kiedy i o której godz?
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: Czat reaktywacja

N 11 gru, 2005

Ja proponuje weekendowe wieczory, piątek, sobota, niedziela ok godz. 18. Kto jest za?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Kajetan

N 11 gru, 2005

Jestem za :D

Proponuje np: niedziela 20.00. Sobota też nie jest zła.

Wszystko zależy od reszty przyszłych "czatowników".

Ja mogę się dostosować 8) :D

gość

czat

Pn 12 gru, 2005

:D :D
Jak najbardziej

Michał

czat

Pn 12 gru, 2005

Zdecydowanie wieczorami w weekendy :) Tak koło 18, 20 godz.
Tylko pasowaloby, żeby to jakoś bardziej nagłośnić im będzie więcej chętnych tym lepiej :) Niech kazdy poda godziny ktore mu pasuja, kiedy mają czas na porozmawianie na czacie. Na pewno jakoś sie dojdzie do porozumienia :)

Łosiek (Kaśka)

Pn 12 gru, 2005

dla mnie najlepiej by było w niedziele koło 20-21 godz. Wtedy przeważnie mam dostęp do internetu.
Ten czat to dobra sprawa! Bo jak człowiek sie rozgada na jakis temat, to zaraz mówi sie o czymś innym (patrz: "Łosiek" :D ) i to przeszkadza szukającym konkretów...
a czy w czacie musi być stała pora? Bo na przykład jak rozmawiają sobie 3 osoby obojętnie kiedy, to wtedy mogą jakoś sobie właczyć ten czat czy cos w tym stylu?
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Stan

Pn 12 gru, 2005

Żaku napisał(a):Ja proponuje weekendowe wieczory, piątek, sobota, niedziela ok godz. 18. Kto jest za?

W te dni to niektórzy są w górach :D Ciężko będzie "czatować" ze schroniska :D

Żaku
Administrator forum

Pn 12 gru, 2005

Stan napisał(a):
Żaku napisał(a):Ja proponuje weekendowe wieczory, piątek, sobota, niedziela ok godz. 18. Kto jest za?

W te dni to niektórzy są w górach :D Ciężko będzie "czatować" ze schroniska :D

Zgadza się, ale w inne dni niektórzy sa w pracy, na uczelni, itp.
Dlatego proponuje weekend jako dzień spotkań na czacie, przeciez nie musimy wszyscy wchodzic o jedneg godzinie, jakaś rozpietość np od 18-24 się przyda. Ja często w soboty wychodze z domu ok 20-21, wtedy przynajmniej przez 2 godziny móglbym poczatować z tymi którym będzie pasować.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Stan

Pn 12 gru, 2005

OK ŻAKU :)

Przecież się nie czepiam :)

Żaku
Administrator forum

Wt 13 gru, 2005

Stan napisał(a):OK ŻAKU :)

Przecież się nie czepiam :)

Ja też nie, więc wszystko gra :)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Kajetan

Wt 13 gru, 2005

Podsumowując:

sobota - niedziela

Od 20.00 do ostatniego gościa :wink:

Co wy na to?

Każdy może wpadać kiedy chce aby było nas jak najwięcej w tym przedziale czasu :D

Czat i tak działa non stop :D

Szłapton

So 17 gru, 2005

Mam pytanie związane z czatem - to będzie "czatbox" na stronie forum czy chcecie założyć np. kanał IRC?? Bo czat na stronie wymaga ciągłego odświeżania strony, aby sprawdzić czy ktoś czegoś nie napisał. Tymczasem IRC działa w czasie rzeczywistym, niemniej wymaga nieco zachodu związanego z jego utrzymaniem na serwerze.

Kajetan

So 17 gru, 2005

Pisząc o czacie cały czas miałem na myśli istniejący już na portalu e-gory.
(link ze strony głównej) 8)

To jak dzisiaj zaczynamy :?: :?:

Następna strona
Powrót do e-gory.pl