Czat reaktywacja

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Kajetan

Re: Czat reaktywacja

Pt 13 lip, 2007

Coś Michał strasznie zapomniany temat odkurzyłeś :razz:

Czat jak nie działał tak nie działa a shoutbox to chyba już wogle odszedł w niepamięć :roll:

Chyba jesteśmy jednymi którym na tym czacie zależy :razz: ale jak już jest skrót z głównej strony portalu to chyba wypadłoby coś z tym zrobić.
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Michał

Pt 13 lip, 2007

czyli wszystko w rękach Brzozy :p

a na marginesie to fajnie by było kiedyś się spotkać jeszcze na czacie forumowym składem :cool:

Kajetan

So 14 lip, 2007

Michał (tRaPeR) napisał(a):
a na marginesie to fajnie by było kiedyś się spotkać jeszcze na czacie forumowym składem :cool:

Aż się łezka w oku kręci wspominając stare dobre czatowe dzieje :mrgreen: dyskusje o wszystkim i niczym do późnych godzin........... :wink:

Michał

So 14 lip, 2007

Kajetan napisał(a):Aż się łezka w oku kręci wspominając stare dobre czatowe dzieje :mrgreen: dyskusje o wszystkim i niczym do późnych godzin........... :wink:

Stary jaki z Ciebie romantyk :razz: :shock:

Przykładem i impulsem do naprawienie czatu niech bedzie ten temat w którym posty przybywają z prędkością światła dokładnie jak na czacie ;p

Panowie do dzieła, a jak wszytsko ruszy to proponuje jakies nieoficjalne spotkanie aby "podyskutować o wszytskim i niczym do późnych godzin nocnych: :razz: :twisted:

Kajetan

So 14 lip, 2007

Michał (tRaPeR) napisał(a):Stary jaki z Ciebie romantyk :razz: :shock:

Taaaa czat wyzwala we mnie same poztywne uczucia :mrgreen:

Nasza ostoja wolnego słowa została zamknięta :neutral: Chyba trzeba zacząć podpisy zbierać :twisted:

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 17 lip, 2007

ShoutBox uruchomiony, choć mam nadzieje, że nie tylko Wy dwaj będziecie z niego korzystać.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Michał

Śr 18 lip, 2007

Żaku napisał(a):ShoutBox uruchomiony, choć mam nadzieje, że nie tylko Wy dwaj będziecie z niego korzystać.

Od tej chwili powinnienes napisać raczej że nie tylko my trzej będziemy z niego korzystać :D
Ja też mam taką nadzieje, ale myśle, że konkretniej rozrkęci się po wakacjach :-)

Przyznam, że ładnie prezentuje się ten ShoutBox na stronie głównej forum, dobra robota, thx.

Kajetan

Śr 18 lip, 2007

Żaku napisał(a):ShoutBox uruchomiony, choć mam nadzieje, że nie tylko Wy dwaj będziecie z niego korzystać.

Że niby my jacyś inni jesteśmy :mrgreen: ? Jak się ludzie poznają jak ShoutBox życie ułatwia to bedą pisać :razz:

Uriel

Ulubione góry: asd

N 29 lip, 2007

Co z tym chatem? Można w końcu gdzieś pogadać, czy jeszcze jest w fazie testów?

Michał

N 29 lip, 2007

Nikt narazie naprawy czatu nie przewiduje :/ a szkodaaa !

Jeżeli problem jest z samym Polchatem to proponuje zmienić usługodawcę :D

Poprzednia strona
Powrót do e-gory.pl