Potrzebni moderatorzy.

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Potrzebni moderatorzy.

N 22 sty, 2006

W związku z faktem, iż zostałem szczęśliwym współadministratorem forum oraz otrzymałem błogosławieństwo Pawła Brzozowskiego na wszelkie ciekawe inicjatywy, zacznę od tego, iż potrzebni są moderatorzy, do poszczególnych kategorii forum.

Wg. wikipedii:
Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy (...) na forum. Celem moderacji jest zapobieżenie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i ostatecznie, zapewnieniu, że wpisy nie będą po prostu powodować kłótni.

Wszystkich chętnych, którzy mają juz doświadczenie w moderowaniu forum phpBB i chcieliby zostać moderatorami, proszę o kontakt na PM.

PS: Kajetana i Kassiela, proszę o podanie gg na PM, wtedy będzie łatwiej się dogadać.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Potrzebni moderatorzy.

N 22 sty, 2006

Ja dodam tylko, że ponieważ już jakiś czas temu Kajetan i Kassiel oferowali swoja pomoc przy moderowaniu i porządkowaniu forum, opieką nad GPI etc. a sprawa wtedy rozbijała się o sprawy techniczne (dzięki Żaku za oświecenie mnie!), podobne uprawnienia nadałem również Kajetanowi i Kassielowi.

Oczywiście ewentualni kolejni chętni do pomocy mile widziani, nie ukrywam że zwłaszcza wśród najaktywniejszych forumowiczów.

Kajetan

N 22 sty, 2006

Paweł Brzozowski napisał(a):Ja dodam tylko, że ponieważ już jakiś czas temu Kajetan i Kassiel oferowali swoja pomoc przy moderowaniu i porządkowaniu forum, opieką nad GPI etc.

I nadal oferuję swoją pomoc :D . Cieszę się że rozwialiście te techniczne problemy.

Dziekuje za dołączenie mnie do grona administratorów. Myśle, że podzielenie
obowiązków na więcej osób przyniesie same korzyści :wink:

Żaku moje GG jest poniżej 8)
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Żaku
Administrator forum

N 22 sty, 2006

Żaku moje GG jest poniżej

Spoko, jakoś nie zauważyłem ;)

Ustaliliśmy wstepne warunki moderowania forum, podział widoczny na głownej stronie, póki co, podzieliśmy je na 2 osoby (tzn. ja i Kajetan) jeśli odezwie się kassiel, lub znajdą się chętne osoby, wszystko da się zmienić.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Michał

chętny :)

N 22 sty, 2006

Więc jeżeli oferta jest jeszcze aktualna to bez problemowo mógłby zostać moderatorem jakiegos działu na forum. Technika moderowania forum phpBB jest mi bardzo dobrze znana :):):) O portalu e-góry dowiedzialem sie od dziadka jakies kilka miesięcy temu. Od dnia zapoznania sie z tym portalem a takze forum i jego wspanialych użytkowników odwiedzam codziennie te miejsce :):) Przez miesiąc nie odwiedzałem Was spowodowane to było długotrwałą chorobą która skończyła sie w szpitalu i sanatorium, raz czy dwa miałem wtedy możliwośc połączenia sie z internetem przez laptop :) Chętnie bym sie tym zajął o ile jest jeszcze taka potrzeba lub mozliwośc :) Pozdrawiam.

Kajetan

N 22 sty, 2006

Żaku napisał(a):Ustaliliśmy wstepne warunki moderowania forum, podział widoczny na głownej stronie, póki co, podzieliśmy je na 2 osoby (tzn. ja i Kajetan) jeśli odezwie się kassiel, lub znajdą się chętne osoby, wszystko da się zmienić.

Oprócz tego działy GPI i GFI narazie będą wspólnie moderowane.
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

kassiel

Pn 23 sty, 2006

Jestem, jestem, wybaczcie, zasesjowało mnie ostatnio dokumentnie!
Postaram sie uaktywnić jak się już to wszystko przewali. Chętnie podejmę się moderowania, ale o tym pogadamy raczej w dziale dot. moderowania
Pozdrawiam, znad książek...

Żaku
Administrator forum

Pn 30 lip, 2007

Nowym moderatorem forum został Bartosz.
Proszę teraz poważnie traktować jego ewentualne uwagi i spostrzeżenia.
Bartosz - powodzenia!
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Wt 31 lip, 2007

Żaku, normalnie thanks. Postaram się nie dać plamy, a nawet jeżeli takie będą to usunę - teraz mam takie możliwości :mrgreen:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Powrót do e-gory.pl