Rezygnacja z administrowania forum.

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Rezygnacja z administrowania forum.

Cz 16 sty, 2014

Pragnę poinformować wszystkich, iż w związku z objęciem stanowiska Prezesa w Katowickim Klubie Speleologicznym, jestem zmuszony do podjęcia decyzji o rezygnacji z dalszego administrowania naszym forum.
Dziękuję wszystkim za 8,5 lat współpracy. Oczywiście nie rezygnuję z udzielania się na forum, jednak sprawy administracyjne przerastaja mnie czasowo. Nowemu administratorowi życzę przede wszystkim cierpliwości.

Dzięki raz jeszcze!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Zdzisław

Re: Rezygnacja z administrowania forum.

Cz 16 sty, 2014

Dzięki Żaku !
Gratulacje Prezesie! :)

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Cz 16 sty, 2014

Powodzenia na nowej drodze.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Cz 16 sty, 2014

Przyłączam się do życzeń. Szkoda tylko, Żaku, że tu odpuszczasz. Czy wiadomo, kto jest szczęśliwym następcą?
Keep it simple, stupid :)

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Pt 17 sty, 2014

Gratulacje dla Prezesa! I dziękujemy za 8,5 roku.
:)
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Pt 17 sty, 2014

znikający_punkt napisał(a):Przyłączam się do życzeń. Szkoda tylko, Żaku, że tu odpuszczasz. Czy wiadomo, kto jest szczęśliwym następcą?

Kiedyś miałem być ja ;-). Ale sprawa przyschła ;-).
Pozdrawiam
CAr.

Żaku
Administrator forum

Pt 17 sty, 2014

Dzieki tym, którzy gratulują, w KKSie jest na prawdę sporo roboty, a z forum również. Nie dam rady połapać wszystkiego, ale tak jak mówiłem, następcy pomogę na ile będę mógł.

znikający_punkt napisał(a):Przyłączam się do życzeń. Szkoda tylko, Żaku, że tu odpuszczasz

Nie Aśka, nie odpuszczam, nadal z chęcią będę tu zaglądał i zloty starał się organizować jeśli będzie taka chęć pozostałych, w końcu ponad 8 lat to szmat czasu i nie wyobrażam sobie, aby tak po prostu zakończyć z Wami znajomość, w końcu wiele razem przeżyliśmy.

A co do następcy to zacytuję Brzozę:
"Faktycznie byłoby wskazane znalezienie nowego admina, najlepiej kogoś
kto ogarnia phpBB, ale również ma jakies pojęcie w php/mysql - na
okoliczność jakichś niestandardowych aktualizacji, modyfikacji, itp.
Choć oczywiście wymagane to nie jest, minimalnie wystarczyłoby phpBB i
ewentualnie jakieś doświadczenie w adminowaniu innym forum. No i
najlepiej gdyby to był ktoś z naszego forum :)"

Tak więc czekamy na kandydatów. Pierwszy już jest:
:arrow: Ariel Ciechański.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Pt 17 sty, 2014

Żaku napisał(a):Tak więc czekamy na kandydatów. Pierwszy już jest:
:arrow: Ariel Ciechański.

:arrow: Lucass
Pozdrawiam
CAr.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Pt 17 sty, 2014

Veto!
Moja umiejętność i doświadczenie w administrowaniu innym forum opiera się wyłącznie na obsłudze zakładek. Czyli moje tam administrowanie jest absolutnie nietechniczne. Problem typu "Malware w OpenX" jaki pojawił się ostatnio, z moją wiedzą mnie przerasta. Prawdopodobieństwo, że coś spi...erniczę jest o wiele większe niż, że naprawię.
php/mysql to dla mnie też absolutna terra incognita i nie podejrzewam, żeby mój sparciały mózg był w stanie przyswoić coś więcej niż html, w którym próbuje redagować swoją stronę.

Natomiast, o czym zresztą już jakiś czas temu rozmawialiśmy z Arielem, zgodziłem się go ewentualnie zastąpić w roli zielonego.
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

27Artur27

Ulubione góry: Tatry

N 19 sty, 2014

Hej,

ja w sumie z Wami jestem nie za długo ale jakbyście chcieli to mógłbym wam pomóc w Administracji trochę się znam :) tylko zależy ile czasu to wychodzi tygodniowo, na jakim serwerze jest postawione forum(linux, windows preferowany linux ), jakich narzędzi używacie itd. w sumie do rzeczy technicznych to mogę się poduczyć nie problem a zawsze ciekawość tylko ile by to wychodziło czasowo ??? Więc jakbyście byli zainteresowani to piszcie.

Avokado
Administrator forum

Ulubione góry: Tatry, Beskid żywiecki

Pn 20 sty, 2014

Ja też zgłoszę swoją kandydature. Full pakiet od strony technicznej a także graficznej ( studiowalem grafike). Jeżeli wyskoczą jakieś dziwne klocki z którymi sobie nie poradzimy mam parę dojść, które nam na 100% pomogą. Zaplecze jest;) Choć nie powiem wolałbym być zielonym pomocnikiem czerwonego.
https://www.facebook.com/PolishPamirExpedition2014/ Oficjalny funpage wyprawy.

Dominik Malirz

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Pn 20 sty, 2014

Cześć!

Żaku już napisał co i jak: "pakiet idealny" to doświadczenie z phpBB (optymalnie administracja innym forum) + php + mysql. Dwie ostatnie rzeczy na okoliczność niestandardowych prac lub napraw ewentualnych awarii. Wydaje mi się jednak (choć to Żaku będzie miał wiarygodne informacje, wszak on to ciągnął), że jakoś przesadnie dużo roboty z tym nie będzie: pilnować aby skrypty aplikacji nie były bardzo przestarzałe, reagować w razie problemów typu ktoś nie dostał linka aktywacyjnego itp.

Najważniejsze: nikt nikomo głowy ani jaj (zależnie od płci) urywał nie będzie jeśli reakcja nie będzie natychmiastowa. Wszystkim tutaj zajmujemy się hobbistycznie i po godzinach, więc jeśli coś wpadnie do zrobienia a ktoś akurat wyjeżdża lub ma chwilowo zaryp w pracy, sprawa bezproblemowo może poczekać nawet kilka dni (oczywiście w przypadku jakiejś padaki systemu wskazany byłby szybszy feedback, ale to się raczej nie zdarza). Natomiast byłbym wdzięczny za info w przypadku "jadę na koniec świata i nie będzie mnie przez miesiąc".

Ze swojej strony mógłbym jeszcze dodać, że byłoby super gdybym mógł czasem z nowym adminem skonsultować jakieś zagadnienia dotyczące samych e-gór (http://www.e-gory.pl). Tu byłaby idealna owa znajomość php, mysql, a już czad gdyby także CMS Joomla. Od razu mówię, że to dotyczyłoby bardzo epizodycznych (więc nie angażujących czasowo) przypadków, np. zmieniam grafikę serwisu (szablon w CMS) lub migruję do nowej wersji i nagle coś się wysypuje - byłoby super "mieć kogoś pod ręką" kogo mógłbym zapytać o konsultację, gdyż sam developerem nie jestem - tak naprawdę wszystko robię na zasadzie prób i błedów oraz uczenia się na konretnej sytuacji :)

Pozdr.

27Artur27

Ulubione góry: Tatry

Śr 22 sty, 2014

Z tego co napisałeś to praktycznie wszystko robiłem oprócz phpbb tu musiałbym się doszkolić. A i niestety php i joomle musiałbym sobie przypomnieć bo trochę dawno robiłem. Mam trochę przestarzałe informację że tak się wyrażę. Mysql w miarę ogarniam (są narzędzia pomocne :) ). Myślę że po jakimś małym czasie nauki i pewnych informację uda mi się poogarniać :wink:

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Pn 27 sty, 2014

Hej, to do kogo ja mogę się teraz zwrócić w kwestii przypomnienia zapomnianego hasła do forum? :idea:
Niestety opcja przypomnienia przy logowaniu nie działa - tzn. nic nie przychodzi na podany mail.

Żaku, nie zleziesz tak całkiem do podziemi, co? :mrgreen:
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Żaku
Administrator forum

Wt 28 sty, 2014

Beska, oczywiście, że przypomnę Ci hasło. Czekaj na mejla.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Następna strona
Powrót do e-gory.pl