Reklama :)

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Kajetan

Reklama :)

N 12 lut, 2006

Całkiem przypadkiem natrafiłem na dość (specyficznym) popularnym forum na takiego posta.

http://www.wspinanie.pl/forum/read.php? ... msg-203250

Niby nic niezwykłego ale można potraktować to jako pewną formę reklamy :)

Was

Re: Reklama :)

N 12 lut, 2006

Dość specyficzna forma "reklamy" :/
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

Kajetan

N 12 lut, 2006

Was napisał(a):Dość specyficzna forma "reklamy" :/

Wiem :D Dlatego ja tu zamieściełm.

Was :D Taki Brytan :lol: a dostrzega e -góry....

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 13 lut, 2006

Najbardziej spodobał mi sie tekst 'oszołomów', miło to słyszeć :D
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Pn 13 lut, 2006

Widzicie sami Panowie, że na forum e-góry można znaleźć każdą informację... nawet o Tatrach "Nizinnych"....
"Impossible is nothing" chciałoby się powiedzieć słowem komentarza...
P.S. Pozdrowienia dla wszystkich "oszołomów" :D

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 13 lut, 2006

Hmm, na naszym forum takie informacje :?: Nie widziałem, na www.wspinanie.pl to co innego ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

buba

Ulubione góry: .

Pn 06 mar, 2006

nie wiem jak was, ale mnie strasznie wkurzylo to ze na tamtym forum tak opierdzielili chlopaka za "nizinne tatry". Rozumiem ze zwrocili uwage, ale to chyba nie byla zadna zbrodnia zeby to zrobic w taki sposob?i pare osob... nie wiem czy ci ludzie po prostu nawet w internecie szukaja gdzie wyladowac swoja agresje :/ nawet mialam ochote im cos odpisac...ale przypomnialam sobie powiedzenie dziadka "ze z blotem nie nalezy sie mieszac" .. grrrrrr
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

nieobliczalny

Ulubione góry: dzikie i niedostępne

Uroczy Brytan :)

Wt 07 mar, 2006

buba napisał(a):nie wiem jak was, ale mnie strasznie wkurzylo to ze na tamtym forum tak opierdzielili chlopaka za "nizinne tatry". Rozumiem ze zwrocili uwage, ale to chyba nie byla zadna zbrodnia zeby to zrobic w taki sposob?i pare osob... nie wiem czy ci ludzie po prostu nawet w internecie szukaja gdzie wyladowac swoja agresje :/ nawet mialam ochote im cos odpisac...ale przypomnialam sobie powiedzenie dziadka "ze z blotem nie nalezy sie mieszac" .. grrrrrr

Buba :) widzę, że nie bywałaś nigdy na Brytanie (wspinanie.pl) ;)
Tam to jest na porządku dziennym :) pisząc tam trzeba sie liczyć z tym, że bez różnicy na powagę pytania i tak można zostać wyśmianym/skrytykowanym :)
Nie ma co się irytować...taki urok tego forum :roll:
Nieobliczalny

Was

Re: Uroczy Brytan :)

Wt 07 mar, 2006

nieobliczalny napisał(a):taki urok tego forum :roll:

i wszystko w tej kwestii
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

buba

Wt 07 mar, 2006

zawsze myslalam ze na forum czlowiek pisze po to zeby uzyskac jakies informacje lub milo spedzic czas czytajac posty ludzie do siebie podobnych..lub takich ktorzy byli w ciekawych miejscach. Ale skoro pisze sie pytanie, a ktos zamiast odpowiadac miesza cie z blotem... to ma byc urok? coz rozne sa zboczenia...;) myslalam ze wlasnie dlatego administrator wywalil z forum e-gory lecha r. bo obraza innych ludzi... no ale widac w internecie kazdy znajdzie cos dla siebie :)
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

Kajetan

Wt 07 mar, 2006

Kiedyś na tym forum był chyba motyw, że wystarczyło wpisać w wyszukiwarke wypier***** a zaraz pokazywał się Brytan ale ostatno chyba spasowali więc już tak nie jest.

Te forum ma swoje wady ale również ciekawe zalety - na brak poczucia humoru tam nie bedziesz narzekał. Luźne podejście do wielu nie tyklko wspinaczowych spraw. Już od jakiegoś czasu zrobił się jeden śmietnik a było to największe forum wspinaczkowe w Polsce - czas przejąć pałeczkę. :P
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Kuba (Cesarr)

Śr 08 mar, 2006

ngt.pl ( http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=294&page=6 ) nick: chróściel (7 post od licząc od dołu strony) cytat:
"... ej no przestańcie no!!!
nie róbcie tu takich kwachów jak na 321gory.pl albo na gory.pl albo e-gory.pl. no proszę!!!! ..."

:)
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Dodge

Śr 08 mar, 2006

No to jesteśmy znani. A co do kwachów, to nie wiem gdzie większe.

eagle

Śr 08 mar, 2006

Czy ktoś u Nas kwacha widział - bo ja nie i uważam, że takie mieszanie ludzi z piachem pokazuje poziom mieszającego ....... i tyle mojej opini :lol:
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Śr 08 mar, 2006

eagle napisał(a):Czy ktoś u Nas kwacha widział - bo ja nie i uważam, że takie mieszanie ludzi z piachem pokazuje poziom mieszającego

Zgadam się... forum wspinania/brytana od zawsze było wulgarne i prostackie, stąd baaardzo rzadko tam zaglądam.

Może i mają ciekawe pomysły, robią dobre rzeczy, ale jako-takiego poziomu i elementarnej choć kultury - za grosz. Może ich to bawi, ale mnie ani trochę - wręcz przeciwnie.

Następna strona
Powrót do e-gory.pl