Czat - komentarze

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Kajetan

Re: Czat - komentarze

N 12 lut, 2006

W poówniu z tym co było jeszcze miesiąc temu to naprawede nie ma co narzekać :D :D :D
Spontaniczne spotkania odbywają się prawie co wieczór ale na takie liczniejsze trzeba sie konkretnie umówić.

Dlatego chce żeby ten temat był tylko do podowania informacji o aktualnym spotkaniu.
Rozdziele go.

Was

N 12 lut, 2006

Taaaa :/ Jak do tej pory raz udało mi się załapać na czatowe rozmowy, a jestem tu chyba codziennie.
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

Kajetan

N 12 lut, 2006

Ważna wiadomość dla osób mających "problemy" na czacie.

Pojawiły się POLSKIE znaki!

Kilka osób skarżyło się ( w tym ja ) na brak ąłżóń.
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

N 12 lut, 2006

Kajetan napisał(a):Kilka osób skarżyło się ( w tym ja ) na brak ąłżóń.

hehe, znaczy że Możecie już napisać: zażółć gęślą jaźn ;-)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 13 lut, 2006

Paweł Brzozowski napisał(a):
Kajetan napisał(a):Kilka osób skarżyło się ( w tym ja ) na brak ąłżóń.

hehe, znaczy że Możecie już napisać: zażółć gęślą jaźn ;-)

Sprawdziłem, da się, teraz to i ja będe bardziej zadowolony. Szkoda tylko, że o 20 tak często wychodzę. :/
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Michał

Cz 16 lut, 2006

Witam. Ten post to odnośnie naszego nowego "Megaczata". Pomysł powstał, ponieważ raz czy dwa już odbyło się podobne spotkanie ok 10 obecnych. No i wcześniejsze posty forumowiczów i forumowiczek pokazują jak było fajnie, milo i sympatycznie :) Mi osobiście też bardzo się podobało. Teraz na czacie można spotkać kogoś codziennie około godziny 20. Już jakieś pięc dni regularnie odwiedzamy i czekamy na gości razem z Kajetanem. I zawsze udało się z kimś porozmawiać. Więc zapraszamy równierz każdego w normalne dni po godzine 20. Zazwyczaj przebywam tam razem z Kajetanem w tych godzinach :) a dalej im później tym jest nas coraz więcej.

A co do "MegaCzata" to prosimy chętncyh o wypowiedź co do pory i dnia ??? Czy Wam odpowiada czy tez nie :)

Ps. Myśle, ze naprawde warto brać udział w takich spotkaniach :) zarówno "MegaCzacie" jak i spotkania od pon. - nie. po godzine 20.

Pozdrawiam!

Żaku
Administrator forum

Cz 16 lut, 2006

Data spoko (chodzi o przyszłą środę), tylko o 20 to troche za późno, bo zawsze o tej godzinie wychodze, może spróbujemy o 18:30?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Kajetan

Cz 16 lut, 2006

Podpisuje się pod postem trapera.:D

"Megaczat" czyli główne spotkanie na czacie powinno wpisać się w działalność forum na stałe.
W odróżnieniu od spontanicznych spotkań, które odbywają się codziennie takie główne zebranie powinno mieć jakiś ogólnie ustalony przebieg. Można poruszać na nim tematy wcześniej zaproponowane na forum.

Oprócz tego na takim spotkaniu można dyskutować nad aktualną sytuacją na forum. Przedstawiać własne propozycje lub wątpliwości, które niekoniecznie pojawią się na forum.

Wiele spraw łatwiej jest omówić na czacie a rezultaty przedstawić na forum.

Zapraszam do otwartej dyskusji o kształcie takich spotkań. :D
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Żaku
Administrator forum

Cz 16 lut, 2006

Zgadzam się z Kajetanem, w bezpośredniej rozmowie łatwiej omówić niektóre sprawy. Mam nadzieje, że uda mi się być z Wami na czacie.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

eagle

Cz 16 lut, 2006

Jeśli chodzi o pore Megaczata to zdecydowanie popieram późniejszą godzine - tak koło (tzn po) 21. Termin środowy, wmiare może być - jeszcze nie mam żadnego terminu egazminu na czwartek zapowiedzianiego :) więc powinienem być obecny.
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Michał

So 18 lut, 2006

Więc narazie wstępnie zostają ustalone środy jako dni "MegaCzata". Godziny to chyba największy problem. Niektórym pasuje po 18 innym po 20, jeszcze innym później. Dlatego "MegaCzat" trwał będzie od 18 do 24 ( moze być jeszcze później :) ) Oczywiście nie można zagwarantowac, że np o 18 będzie tyle osób co o 21. Z doświadczenia moge powiedzieć, ze najwiecej osób jest od 21 do 23.30 i toczą sie wtedy najciekawwsze rozmowy. Więc prosze o wyrozumiałośc gdyby koło godziny 18, 19 malo osób było obecnych. Ja osobiście najwczesniej będe o 20. I większosci forumowiczów pasują te późniejsze godziny.
A każdy "MegaCzat" w godzinach późniejszych będzie funkcjonował w oparciu o szczegółowy plan przygotowywany na forum. Szczegóły ukażą sie już niedługo w temacie: "Spotkania na czacie, zawsze aktualne, zagladaj tutaj!!!! - zaglądnij tam ;)

Jeszcze raz WSZYSTKICH ZAPRASZAMY !!!!

Pozdrawiam!

Żaku
Administrator forum

So 25 lut, 2006

Od środy minęło już pare dni, a tutaj ani słowa o tym, jak na nim było?
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Michał

Wt 28 lut, 2006

Witam. A więc I OFICJALNE FORUMOWE SPOTKANIE NA CZACIE odbyło sie !!:) Choiaz w przeważajacej większości osób z po za forum. Ale warto było się pojawić. Kogo nie było niech żałuje !!!

No i może mały apel do forumowiczów... Myśle, ze naprawde warto zaglądnąc chociaż na chwile na kolejne spotkanie. Zwłaszcza, ze to nie tylko spontaniczne rozmowy, lecz także omówienie naprawde ważnych sprawych z forum m.in II zlotu forumowiczów, I sztafety e-gór, naszywki/koszulki itp.

Z powodu, ze na I spotkaniu mało było forumowiczów temat II zlotu przenosimy na kolejne spotkanie i naprawde zachęcam zwłaszcza forumowiczów do pojawienia sie na czacie, bo informacje tam omówione myśle ze będą miały istotne znaczenie.

Ps. Może temat II zlotu przedyskutujemy na II albo III OFICJALNYM SPOTKANIU NA CZACIE. Odnośnie tego ukaze się specjalny komunikat:)

Pozdrawiam i ZAPRASZAM !!!

Poprzednia strona
Powrót do e-gory.pl