Uwaga: zmiana adresu forum!

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Kajetan

Re: Uwaga: zmiana adresu forum!

Wt 25 kwi, 2006

Brzoza napisał(a):Więc proszę cieszmy się, że e-góry leżą teraz na jeszcze lepszej i szybszej maszynie, ...

Może i leży na lepszej maszynie ale z tą prędkością..........
Od czasu zmiany adresu czas wejścia na portal wydłużył się dość znacznie. Nie to żebym się skarżył :D ale komuś musiałem się wyżalić :P

młoda

Wt 25 kwi, 2006

Mnie się nic wydłużyło, zupełnie bez zmian :D Tylko nadal mam czata niedostępnego..... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Pozdrawiam

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 25 kwi, 2006

Niestety, musze zgodzić sie z Kajetanem, czasami nawet przekraczam limit odpowiedzi serwera. Wcześniej tego nie miałem :(
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Gość

So 10 cze, 2006

hehe firma sisco panie kolego to najgorsza firma z jaką mialaem doczyniania przez 5 lat odkad powstala.. nie wiesz kiedy cie zablokują i za co, placisz regularnie a nie masz dostepu do poczty, serwer sie zapycha regularnie w godzinach szczytu wysypują sie skrypty bez powodu, nie rekompensuje tego nic. Nie wspomne ze nie poczuwania sie do winy. Wszystko trzeba zalatwiac na pismie na drodze formalnej i jesli chcesz egzekwowac warunki jakie oferują w ofercie to musisz zlozyc pozew do sadu, nie mozna sie dogadac z nimi, oszukują partnerów na kasie, klientów wyłudzają pieniadze za rzekome przekroczenie limitów, utrata danych, wystawianie platnosi za uslugi ktore nie zostaly wykonane, zmiana ustawien wplywajaca na to ze skrypt przestaje dzialac, radze uwazac.. długa lista zarzutow ze strony klientów ktorzy stamtad uciekają, zresztą widac to po malejącej drastycznie ilosci obslugiwanych domen. na szczescie są firmy z ktorymi nie ma problemów i mozna sie dogadac. w sisco klient to wróg, masz prawo tylko placic i nie wymagac parametrów ktore zostaly ci zaproponowane.

Gość

So 10 cze, 2006

aha co do bezpieczenstwa to prosze kolegi kazdy laik moze miec adminia na serwerach i to ze wzgledu na razace bledy w konfiguracji, na zadnym serwerze oferujacym hosting nie widzialem takich dziur. Nie bedac uzytkownikiem serwera mozna przegladac jako admin bazy i konta uzytkownikow a pan mowi o nie wlamaniu sie na serwer. Nie od razu musi panu ktos kasowac dane. Znam bylych klientów tej firmy ktorzy mieli zmieniane tresci na stronach przez dowcipnisiów, znkajace bazy danych itp. Przykro mi ze musialem pana rozczarowac. Moze panu nie przeszkadza ze lacza sie zapychają w ciagu dnia i serwer jest prawie niedostepny i szybciej otwieraja sie strony z serwera za 10zł rocznie w usa.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 10 cze, 2006

A może by się tak podpisać :?:
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 12 cze, 2006

Eeee, to jakiś musi Czad siedzieć na kablach, bo u mnie działa bez zarzutu. Nie odczułem pogorszenia, a nawet przy przeglądaniu map chodzi szybciej.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Poprzednia strona
Powrót do e-gory.pl