w góry z Krakowa

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

dark666

Ulubione góry: Karkonosze i Izery

Re: w góry z Krakowa

Pn 13 lis, 2017

Witajcie

Dołączam jeśli pozwolicie do grupy - i oczywiście z chęcią dołączę do wspólnych wypadów - Zamieszkanie południe Krakowa - Swoszowice - auto jest
Wiek 40+ , W góry w zasadzie każde może poza Beskidem Niskim - Często Tatry, Karkonosze , Gorce, Izery, Stołowe, Pieniny - Lubię fotografować . Będę śledził forum na bierząco

rysianka

Ulubione góry: Wielka Fatra, Beskid Żywiecki i Śląski, Tatry

Wt 14 lis, 2017

Ja też nie lubię Beskidu Niskiego :) Ale jest mały wyjątek, więc może kiedyś zbierze się grupa chętnych osób, aby zdobyć Lackową, opiewaną przez W. Bellona.

beti71

Ulubione góry: wszystkie

Wt 14 lis, 2017

Witajcie:)
Jako, że też tworzę tę grupkę wędrowniczą jak najbardziej jak tylko się okazja nadarzy jestem za Lackową :)))

rysianka

Wt 14 lis, 2017

Hym, to może nieśmiało zaproponuje: Lackowa -B. Niski w niedziele 19 listopada, a skoro że dzień krótki to wyjazd o 5 rano. Kierowca lub kierownica :) poszukiwani!

Stępień

Ulubione góry: tatry

Śr 15 lis, 2017

Cześć
W czwartek 16.11 wybieram się wstępnie na Turbacz. Pogoda zamówiona. Wypad jednodniowy. Transport samochodowy, dlatego start>stop Rabka Zdrój.
Chce sprawdzić czy w górach faktycznie jest już snieg :D

Ktoś chętny się doczepić ?

Pozdrawiam
Filip

beti71

Ulubione góry: wszystkie

Cz 16 lis, 2017

Niestety w najbliższy weekend nie dam rady nigdzie się ruszyć :(

inka

Ulubione góry: Tatry, Beskidy

So 18 lis, 2017

Hej :)
Wygląda na to, że w przyszły weekend 25- 26 ma być ładna pogoda. Może się gdzieś wybierzemy?

arthur

Ulubione góry: chińczyk

N 19 lis, 2017

A może na babia gore w 16 grudnia sobota wypada jeden dzień?

wyczos

Ulubione góry: Tatry Słowackie

Wt 21 lis, 2017

Jadę na jeden dzień Trzy Korony i Sokolicę odwiedzić. Wstępnie jedna osoba z tego forum jedzie i szukam kolejnych chętnych. Termin 25 listopada.
Proszę pisać na pw albo wyczos@autograf.pl. Ja jadę z Dębicy przez Tarnów, Brzesko i prosto na południe ale dołączajcie do nas skąd chcecie ;) Z Krakowa do Brzeska jest pociąg po 4 rano. Stamtąd mogę kogoś zabrać. Autko 3 osoby dodatkowe zmieści.

wyczos

Ulubione góry: Tatry Słowackie

Wt 21 lis, 2017

I zerknijcie jeszcze do tego tematu ;) viewtopic.php?f=7&t=11829

Renata_s

Ulubione góry: Tatry, Gorce

Śr 22 lis, 2017

Witam,
jadę z Krakowa, spotykamy się z Wyczosem w Brzesku. Mam 2 wolne miejsca w aucie.
Ze względu na krótki dzień wyjazd ok. 4 rano. Zwykle jadę południową obwodnicą, mogę pojechać też trasą: Armii Krajowej, Aleje, Mateczny, Wielicka. Jeśli ktoś jest chętny do dołączenia w sobotę, to zabieram po drodze. Biorę też dobrą czołówkę i zapasowe baterie :)
Pozdrawiam

arthur

Śr 22 lis, 2017

25 odpada ja to 16 grudzień uderzam

rysianka

Cz 23 lis, 2017

No, ubawiłam się już kolejnym wpisem w sprawie Babiej Góry i muszę się odezwać. Zapewne są tu osoby, które mają większe doświadczenie górskie ode mnie, ale ja zabiorę głos.
Proponuje, Już teraz zacznij się modlić, żeby pogoda była właśnie tego, jedynego dnia tj. 16 grudnia :) Babia Góra jest chyba jedyną, "beskidzką" górą, na którą wchodzić w zimie należy w dobrych i stabilnych pogodowo warunkach. Bo w przeciwnym razie, można swą nierozwagę przypłacić nawet życiem. Byłam tylko 3 razy w zimie na "babiej", ale raz w takiej mgle, że tyczek widać nie było i wtedy przestaje być zabawnie.
Pozdrawiam

arthur

Cz 23 lis, 2017

:) Zgadzam się z tym o czym wpisałaś, oczywiście pogoda tu będzie na pierwszym miejscu obserwowana . Nie dopisze to poczekam nie ucieknie . A Jesteś. Chetny/a? Hm

rysianka

Cz 23 lis, 2017

Nie, dzięki za zaproszenie. Jedynie przyszła wiosna-lato mam nadzieję że znajdą się chętni, aby iść na Babia od słowackiej strony (Slana Voda).
Pozdr.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów