WYPRAWY W GÓRY Z BYDGOSZCZY

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

ciemna_jasenka

Ulubione góry: Tatry, Bieszczady

WYPRAWY W GÓRY Z BYDGOSZCZY

N 25 wrz, 2016

Cześć. Czy jest tu na forum ktoś z Bydgoszczy i okolic, aby czasem wspólnie zmontować jakiś weekendowy wypad w góry? Proponuję wspólne wypady ale także spotkanie na kawę/piwo, aby trochę pogawędzić o górach i o niedalekiej "górskiej" przyszłości ;)

mruk

Ulubione góry: wole morze ;)

Re: WYPRAWY W GÓRY Z BYDGOSZCZY

N 25 wrz, 2016

pewno:) nawet zacząłem sie martwić, że jakoś do tej pory nikt nie założył podobnego wątku (B-szcz, T-ń czy szeroko Kuj-Pom). fajnie byłoby mieć towarzystwo również w drodze, bo jakoś w VI i na pocz IX miałem puste auto na trasie w Tatry:/
nie ukrywal, że nawet zastanawiam sie nad kolejnym szybkim wypadem w I tyd października - podobno ma byc pogoda:)

ciemna_jasenka

Pn 26 wrz, 2016

Zmontowałam już ekipę na pierwszy weekend października. Wyjeżdżamy autem z Bydgoszczy po 1:00 nad ranem w sobotę i planujemy powrót w poniedziałek wieczorem. Zapraszam, miejsce się znajdzie. Będzie mały miks towarzyski Gdańsk, Bydgoszcz, Rzeszów :D
A Ty skąd jesteś?

HansVB

Ulubione góry: Sudety Wschodnie, Góry Opawaskie

Cz 29 wrz, 2016

Siemka, niestety w pierwszy weekend października nie mogę, ale w trochę dalszej przyszłości z chęcią pojechałbym na jakąś małą wyprawę :)

ciemna_jasenka

Cz 29 wrz, 2016

HansVB napisał(a):Siemka, niestety w pierwszy weekend października nie mogę, ale w trochę dalszej przyszłości z chęcią pojechałbym na jakąś małą wyprawę :)

Jesteś z Bydgoszczy? Oczywiście, pamiętaj tu o nas, jak sam będziesz szykować się na jakiś wypad :)

ciemna_jasenka

Cz 29 wrz, 2016

mruk napisał(a):pewno:) nawet zacząłem sie martwić, że jakoś do tej pory nikt nie założył podobnego wątku (B-szcz, T-ń czy szeroko Kuj-Pom). fajnie byłoby mieć towarzystwo również w drodze, bo jakoś w VI i na pocz IX miałem puste auto na trasie w Tatry:/
nie ukrywal, że nawet zastanawiam sie nad kolejnym szybkim wypadem w I tyd października - podobno ma byc pogoda:)

Wysłałam Tobie maila. Odebrałeś ?

michalek2111

Ulubione góry: Tatry

Pt 30 wrz, 2016

Witam!
Bacznie będę obserwować temat.
Mieszkam w Bydgoszczy i chętnie na takie wypady będę jeździć jak czas pozwoli.
Teraz byłem tydzień w Tatrach, zakochalem sie !
Ciekaw jestem tempa, jako początkujący i zdobywając w jednym dniu Giewont następnie Kasprowy i z buta w dół przyznam że wedlug endomondo przebyte 20km czułem w każdej mikro czasteczce mego ciala :lol:

Pozdrawiam.

blackjack

Ulubione góry: Te w których jeszcze nie byłem

So 01 paź, 2016

Cześć,
często i gęsto wyjeżdżam w góry, także jeśli są jacyś chętni ludzie do wspólnych wyjazdów to się przyłączam :) Następny wyjazd planuję już za tydzień. Pozdrawiam!

HansVB

Ulubione góry: Sudety Wschodnie, Góry Opawaskie

So 01 paź, 2016

ciemna_jasenka napisał(a):
HansVB napisał(a):Siemka, niestety w pierwszy weekend października nie mogę, ale w trochę dalszej przyszłości z chęcią pojechałbym na jakąś małą wyprawę :)

Jesteś z Bydgoszczy? Oczywiście, pamiętaj tu o nas, jak sam będziesz szykować się na jakiś wypad :)

Tak, jestem z Bydzi ;) A teraz luźna propozycja: jest ktoś chętny na wyprawę w dniach pomiędzy 16 a 24 października na jakąś wyprawę? Długość, góry, noclegi, szlaki do ustalenia.

ciemna_jasenka

Pn 03 paź, 2016

Cześć. Właśnie wracam z gór. W tym miesiącu napewno nie dam już rady tam wrócić. Ale mam kolejny pomysł:) Chcę wsiąść wieczorem w Sylwestra w pociąg i ruszyć w góry, tak aby Nowy Rok spędzić w jednym słusznym miejscu :) Ktoś chętny?

ciemna_jasenka

Wt 04 paź, 2016

blackjack napisał(a):Cześć,
często i gęsto wyjeżdżam w góry, także jeśli są jacyś chętni ludzie do wspólnych wyjazdów to się przyłączam :) Następny wyjazd planuję już za tydzień. Pozdrawiam!

Cześć. Obecnie nie planuję wyjazdu przez najbliższy miesiąc, dopiero co wróciłam z Tatr :) Czy planujesz też wyjazd zimą? Po górach chodzę od 10 lat i mogę powiedzieć, że mam nie małe doświadczenie, ale niestety nie zimą.. Brakuje mi towarzysza na zimowe wypady. Na pierwszy raz chcę wybrać się w Zachodnie Tarty, Karkonosze lub Pieniny.. Czy masz na tyle doświadczenia by w zimowej porze odpowiedzialnie przeciągnąć mnie po górach? :D Raki już czekają w szafie, ale czekana w ręce jeszcze nigdy nie trzymałam :)

Pozdrawiam.

ciemna_jasenka

Wt 04 paź, 2016

michalek2111 napisał(a):Witam!
Bacznie będę obserwować temat.
Mieszkam w Bydgoszczy i chętnie na takie wypady będę jeździć jak czas pozwoli.
Teraz byłem tydzień w Tatrach, zakochalem sie !
Ciekaw jestem tempa, jako początkujący i zdobywając w jednym dniu Giewont następnie Kasprowy i z buta w dół przyznam że wedlug endomondo przebyte 20km czułem w każdej mikro czasteczce mego ciala :lol:

Pozdrawiam.

Hej! Trochę zazdroszczę, że tak wiele jeszcze masz przed sobą do odkrycia! Polskie Tatry przeszłam już wzdłuż i wszerz :)
Jak będziesz planować jakiś wypad w góry, nie zapomnij dać nam tu znać ;)

Pozdrawiam!

blackjack

Ulubione góry: Te w których jeszcze nie byłem

Wt 04 paź, 2016

ciemna_jasenka napisał(a):Cześć. Obecnie nie planuję wyjazdu przez najbliższy miesiąc, dopiero co wróciłam z Tatr :) Czy planujesz też wyjazd zimą? Po górach chodzę od 10 lat i mogę powiedzieć, że mam nie małe doświadczenie, ale niestety nie zimą.. Brakuje mi towarzysza na zimowe wypady. Na pierwszy raz chcę wybrać się w Zachodnie Tarty, Karkonosze lub Pieniny.. Czy masz na tyle doświadczenia by w zimowej porze odpowiedzialnie przeciągnąć mnie po górach? :D Raki już czekają w szafie, ale czekana w ręce jeszcze nigdy nie trzymałam :)

Pozdrawiam.

Cześć :) Tak będę jeździł w góry także zimą przeważnie weekendowo. Choć miałem już raki na nogach kilka razy a i czekan przydał się nie raz, to jednak nie czuję się osobą na tyle doświadczoną, by w pełni być odpowiedzialnym do prawidłowej nauki uprawiania zimowej turystyki górskiej. Uczę się od ludzi, którzy kiedyś uczyli się od innych a wiedzę którą udało mi się nabyć również bardzo chętnie przekażę :) a co do przeciągnięcia w górach jestem jak najbardziej na tak :) myślę że uda nam się znaleźć taki szlak który nauczyłby Cię prawidłowego posługiwania się sprzętem zimowym. Pozdrawiam :)

ciemna_jasenka

Śr 05 paź, 2016

Myślę, że wspólnymi siłami coś zmontujemy :) Odezwij się jak będziesz coś planować. Ja raczej nastawiam się na styczeń i luty.
Ostatnio edytowano Śr 05 paź, 2016 przez Lucass, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie cytuj (zwłaszcza piętrowo) bezpośredio poprzedzającego posta. To bezsensowne i zaciemnia dyskusję.

malwix

Ulubione góry: Tatry

Pn 10 paź, 2016

HansVB napisał(a):
ciemna_jasenka napisał(a):

Tak, jestem z Bydzi ;) A teraz luźna propozycja: jest ktoś chętny na wyprawę w dniach pomiędzy 16 a 24 października na jakąś wyprawę? Długość, góry, noclegi, szlaki do ustalenia.

Wybieram sie w gory 18-22.10 , może ma ktos ochote sie przylaczyc? :) rowniez jestem w Bydgoszczy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Następna strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów