w góry z Krakowa

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

ewela01

Ulubione góry: Tatry

Re: w góry z Krakowa

Cz 11 maja, 2017

Sławku napisałam na priv. Dla mnie Tatry, Gorce, Beskid, Pieniny, wszystko może być byle pod górkę ;)

krzychkrk

Ulubione góry: tatry

Wt 16 maja, 2017

Hej, turyści z Krakowa i okolic.
Pogoda na sobotę zamówiona.
Mam trzy miejsca w aucie.
Czy ktoś się pisze na jakieś wiosenne góry ?

rysianka

Ulubione góry: Wielka Fatra, Beskid Żywiecki i Śląski, Tatry

Wt 16 maja, 2017

Witaj. Jestem zainteresowana wyjazdem w tę sobotę (20 maj) lub niedzielę (21 maj). Chętnie w jakiś Beskid.

krzychkrk

Śr 17 maja, 2017

Proponuję sobotę. Wysłałem Ci maila na priv.
Na razie jest nas troje.
Do zobaczenia

jekl

Śr 17 maja, 2017

Jakiś plan konkretny?

krzychkrk

Śr 17 maja, 2017

Na razie nic na 100%. Padła propozycja Beskidu Małego. Plan dostosuje się do oczekiwań i możliwości uczestników wycieczki.

fedrus

Ulubione góry: Diablak, Krywań, Paglia Orba

Cz 18 maja, 2017

Cześć. Jeśli są jeszcze miejsca, to może bym dołączył. Dla mnie już mniejsza o to, w które pasmo pojedziemy (byleby nie chodzić po płaskim :) ), ale za to kluczowa jest pora wyjazdu z Krakowa i miejsce zbiórki, ponieważ ja muszę do Krakowa dojechać. Proszę o w miarę szybką odpowiedź, bo ewentualnie planuję coś innego. Pozdrowienia

krzychkrk

Cz 18 maja, 2017

Z największą przykrością informuję, że nie mam auta na weekend. Lakiernik nie zdążył. Auto będzie dopiero w poniedziałek.
Przepraszam wszystkich zainteresowanych moją propozycją sobotniej wycieczki.
W tej sytuacji chętnie dołączę do kogoś z własnym transportem.

fedrus

Ulubione góry: Diablak, Krywań, Paglia Orba

Cz 18 maja, 2017

W takim razie wcielam w życie swój plan B. A może A (bo był pierwszy :) ) Podzielę się nim, gdyby ktoś chciał dołączyć. Jako, że jestem zdany na środki transportu zbiorowego, ruszam w sobotę (20.05.) pierwszym busem z Krakowa do Krościenka (rozważam skrócenie trasy, wtedy wysiadam w Tylmanowej), i dalej per pedes na Lubań i przez Ochotnicę na Magurki. Zanocuję na wieży, albo jeśli mi jeszcze stanie dnia i pogody, to możliwe, że dociągnę do Turbacza. W niedzielę do Nowego Targu (przez Turbacz w razie noclegu na wieży), ale jeśli pogoda pozwoli, a kolana się nie zbuntują - to do Rabki przez Stare Wierchy i Maciejową.

rysianka

Cz 18 maja, 2017

Halo, halo, może jednak jest tu ktoś zmotoryzowany, kto zechciałby wyprowadzić na spacer swoje auto w tę sobotę (20 maj) lub niedzielę (21 maj). Kierunek - Beskidy.

hiker72

Cz 18 maja, 2017

krzychkrk napisał(a):Z największą przykrością informuję, że nie mam auta na weekend. Lakiernik nie zdążył. Auto będzie dopiero w poniedziałek.
Przepraszam wszystkich zainteresowanych moją propozycją sobotniej wycieczki.
W tej sytuacji chętnie dołączę do kogoś z własnym transportem.

Lakiernik nie zdążył, ha,ha,ha

jekl

Pt 19 maja, 2017

Tak, ja jadę jutro 5:00. Kierunek - Góry Czergowskie i Beskid Niski.
Mam 2-3 miejsca wolne.

jekl

Pt 19 maja, 2017

Plan do wykonania:
Liwowska Huta - Minczol Czergowski (4,5km 500m do góry)
Gaboltov - Busov (4km, 600m do góry)
Vysny Tvarozec - Magura Stebnicka (5km, 450m do góry)
są to odpowiednio najwyższe szczyty Gór Czergowskich, słowackiej części Beskidu Niskiego i Pogórza Ondawskiego.
Można sobie zacząć zbierać do Korony Beskidów (http://www.pttkhts.hg.pl/odznaki/kb.html) :)
Na każdy zejdzie ok 3 godziny w obie strony. Oczywiście można sobie któryś odpuścić i spędzić czas na piwie - nie ma problemu
jeśli ktoś się nie czuje na siłach. Najbardziej warto wyjść na Minczol, reszta opcjonalna. Buszov jest najbardziej przykry i może wobec
tego będzie drugi.

Na Lackową i cerkwie raczej braknie czasu :) Temat aktualny do 22 dzisiaj. Potem idę spać :)

rysianka

Pt 19 maja, 2017

Jestem tak bardzo stęskniona gór, że przyjmę nawet propozycje Beskidu Niskiego, którego jako jedyny z Beskidów nie lubię i omijam. Na Busowie byłam chyba 10 lat temu i nic szczególnego, a gdzieś z trasy widok na polskie uzdrowisko Wysowa. Za to od dawna marzę o Lackowej, może coś da się zrobić w tej kwesti?
Pozdrawiam

rysianka

Pt 19 maja, 2017

jekl napisał(a):Plan do wykonania:
Liwowska Huta - Minczol Czergowski (4,5km 500m do góry)
Gaboltov - Busov (4km, 600m do góry)
Vysny Tvarozec - Magura Stebnicka (5km, 450m do góry)
są to odpowiednio najwyższe szczyty Gór Czergowskich, słowackiej części Beskidu Niskiego i Pogórza Ondawskiego.
Można sobie zacząć zbierać do Korony Beskidów (http://www.pttkhts.hg.pl/odznaki/kb.html) :)
Na każdy zejdzie ok 3 godziny w obie strony. Oczywiście można sobie któryś odpuścić i spędzić czas na piwie - nie ma problemu
jeśli ktoś się nie czuje na siłach. Najbardziej warto wyjść na Minczol, reszta opcjonalna. Buszov jest najbardziej przykry i może wobec
tego będzie drugi.

Na Lackową i cerkwie raczej braknie czasu :) Temat aktualny do 22 dzisiaj. Potem idę spać :)

Proszę o przesłanie inf. na moja skrzynkę. Po raz kolejny zdarza mi się że moje maile zwrotnie docierają do mnie.

PS. Ah! chyba wreszcie zapanowałam nad tą lokalną pocztą
Ostatnio edytowano Pt 19 maja, 2017 przez rysianka, łącznie edytowano 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów